Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasimetę gyvūnų jaunikliai ir jų priežiūra
 
 

Pasimetę gyvūnų jaunikliai ir jų priežiūra

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-05-05 33
Kartais be ekspertinių žinių galima tikrai labai apsigauti. Taip nutiko ir Craigui Mcgettrickui. Vyriškis padėjo tvarkyti vietinį parką ir jame netyčia aptiko šuniukų vadą. Ar bent jau jis taip manė, rašo shareably.net.
(0) 2014-12-17 63
Praėjusią savaitę Šiaulių rajone žvejoję jaunuoliai, pastebėję nuo užšalusio ežero niekaip negalinčią nueiti stirną, nepasimetė. Jie greit suprato, kad bejėgiui gyvūnui reikia pagalbos ir tvirtai apglėbę spurdančią stirną ją nunešė ir paleido ant kranto.
(7) 2013-01-30 -1
Vokietis Warneris Freudas prižiūri vilkų parką. Norėdamas kuo geriau pažinti šiuos didingus gyvūnus, jis su jais kartu miega ir net valgo skerdieną.
(0) 2011-10-02 0
Ornitologai sako, jog per šventą Baltramiejų (rugpjūčio 24 d.) mus palieka gandrai. Tautosakoje ši diena buvo apipinta gražiais burtais. Pirmiausiai savo ateitį skubėdavo sužinoti merginos. Jos nupjautų javų lauke kasdavo duobutę, o kitądien bėgdavo žiūrėti, ar voras jame nenumezgė tinklo. Jei tinklą rasdavo, laukė turtingo jaunikio piršlių, o jei joje tik koks mažas vabaliukas ropinėjo, tai ir vargo vyras jai tebuvo numatytas. Bet kartais duobutė likdavo tušč...
(3) 2011-09-08 0
Neįtikėtiną kelionę kartą jau atlikęs ir iš Antarktidos į Naująją Zelandiją atplaukęs paklydęs, pavargęs pingvinas dalį kelio namo buvo nuplukdytas laivu, tačiau dar du su puse tūkstančio kilometrų turės įveikti pats. Kaip jam sekasi įveikti šią sekinančią kelionę, galima stebėti internetu.
(0) 2011-05-26 2
Pavasaris bei pirmoji vasaros pusė – paukščių perėjimo metas, todėl Lietuvos ornitologų draugija sulaukia labai daug skambučių dėl aptiktų paukščių jauniklių. Viena vertus, yra džiugu, kad turime tiek daug paukščių likimui neabejingų žmonių, kita vertus, tai rodo, kad žmonės ne visuomet žino, kaip elgtis tokioje situacijoje.
(16) 2010-06-07 10
Atėjus pavasariui sugrįžusiems paukščiams prasideda sunkus ir įvairiausių įvykių kupinas veisimosi sezonas. Vieni peri inkiluose, kiti suka lizdus tankiuose krūmuose, treti būstus lipdo iš purvo prie namų pastogių. Kiekvienas paukštis renkasi tinkamiausią ir, kaip jam atrodo, saugiausią būstą. Bet kad ir kaip paukščiai stengtųsi, jiems ne visada pavyksta išvengti trikdymo ir nelaimių, kurias sukelia žmonės, plėšrūnai ar gamtos stichijos. Tad šiuo metų laiku iš...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos