Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Paslaptingi reiškiniai
 
 

Paslaptingi reiškiniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2011-12-28 0
Nuo senų laikų Azijoje iš kartos į kartą perduodamų pasakojimų apie atokiose kalnų vietose neva gyvenančius „Sniego žmones“ – į žmones panašias būtybes – pagrįstumą eilinį kartą pabandė išsiaiškinti britų mokslininkai.
(16) 2011-11-21 0
Netoli Hyderabado (Indija) gyvenanti septynmetė mergaitė Kura Nitija (Kura Nitya) pravirko akmens ašaromis. Gydytojai šio keisto fenomeno paaiškinti kol kas nesugeba.
(12) 2011-11-15 0
Kosminiai palydovai Gobio dykumoje, Kinijoje užfiksavo didžiules neatpažintas struktūras, praneša telegraph.co.uk. Dviejuose atvaizduose, kuriuos pateikia „Google Maps“, galima įžiūrėti šviesą atspindinčius stačiakampius, baltų, ryškių susikertančių linijų raizginį.
(4) 2011-09-17 1
Retkarčiais Šiaurės Karolinos pakrantėje pasigirsta dundesiai, dažnai drebinantys langus ir duris. Kas juos sukelia, vis dar lieka paslaptimi. Tokie ūžesiai būdingi ne tik Šiaurės Karolinai ir ne tik dabartiniais laikais. Žmonėms, gyvenantiems netoli Senekos ežero Niujorko valstijoje, jau nuo seno pažįstami dundėjimo garsai, kuriuos jie vadina „Senekos pabūklais“, rašo OurAmazingPlanet.com.
(18) 2011-08-25 1
Jei daugeliui besidominčiųjų rūpi, KAS tokius ratilus palieka, tai tokių, kurie diskutuotų, KAIP piešinius laukuose galima formuoti, tėra vienetai. Iš tiesų, kaip jie ten atsiranda? Ar neklaužados sąmokslo teorijų autoriai (arba ateiviai) ištrypia javus kojomis (kojytėmis)? O gal taikomi pažangesni metodai? Oregono universiteto (JAV) fizikos ir menų profesorius Ričardas Teiloras (Richard Taylor) neabejoja, jog piešinių laukuose autoriai savo įmantraus dizaino pokštus kre...
(8) 2011-08-22 0
Praėjęs savaitgalis buvo itin neramus mistine ežero pabaisa išgarsėjusio Lochneso policijai. Škotijos pareigūnams skambinę turistai pranešinėjo, kad į ežerą nukrito keistas objektas. Policija kelias dienas ieškojo kokių nors nelaimės pėdsakų, bet jų nerado. BBC praneša, kad ant kojų buvo sukeltos net Karališkosios britų oro pajėgos.
(0) 2011-08-14 0
Mokslo pasaulio naujienas nušviečiančioje žiniasklaidoje laikas nuo laiko pasirodo pranešimų apie pareidolijas. Jų apsčiai įžvelgiama ne tik Marso paviršiuje ar įsijungus „Google Earth“ programą regimuose Žemės paviršiaus vaizduose. Pareidolijų galima aptikti net ir solidžių kosminių observatorijų duomenyse – ką ir bekalbėti apie eilinių žmonių užfiksuotą vaizdo medžiagą. Kas gi tos pareidolijos ir kokių interneto eteryje spėjo pasirodyti šią besibaigia...
(0) 2011-07-13 2
Jūrų pabaisos – kaip tos, apie kurias amžius pasakota jūrininkų legendose – iš tiesų gali egzistuoti, teigia mokslininkai. Tačiau jos greičiausiai nėra panašios į legendinę Nesę – nes nėra dinozaurų palikuonės.
(60) 2011-06-14 0
Žmonės keisčiausių dalykų Marso paviršiuje įžiūri jau ne vieną šimtmetį. Nuo pat XVIII a. iki šių dienų per pasaulį vis nuvilnija dažniausiai šiaudiniais argumentais paremtos teorijos apie gyvybės požymius Marso paviršiuje. Ne išimtis ir maždaug prieš savaitę pasklidusi naujiena, jog astronomas-mėgėjas Marso paviršiuje aptiko „paslaptingą statinį“ – „slaptą bazę Marse“, kurioje gyveno ar tebegyvena žmonės (ar net marsiečiai).
(7) 2011-05-10 0
46-erių italas Mateo Janeo (Matteo Ianneo) pastarosiomis savaitėmis viešojon erdvėn pažėrė ištisą plejadą Marso paviršiaus anomalijų tema „Žmogiški veidai Marse“. Puljos regione gyvenantis prisiekęs mįslingų Marso paviršiaus darinių ieškotojas teigia, jog pirmąjį iki tol neatrastą Marso reljefo darinį, keistai primenantį žmogaus veido bruožus, atrado studijuodamas aplink Raudonąją planetą ratus sukančio Europos Kosmoso Agentūros (ESA) zondo siųstose fotogr...
(23) 2011-04-14 47
Gamtoje galime išvysti daug nuostabių ir neįprastų reiškinių, bet kai kurie iš jų nutinka taip retai, kad gali nustebinti net visko mačiusius.
(19) 2011-03-22 12
Praėjusį savaitgalį natūralus Žemės palydovas Mėnulis prie mūsų planetos buvo priartėjęs arčiausiai per pastaruosius 18 metų. Gyvenimo upė teka kaip tekėjusi – sava vaga. Tiesa, mitai yra be galo gajūs: dažnai nesąmoningai mėginame rasti įrodymų vienam ar kitam įsigalvotam teiginiui, prieš racionalius argumentus nepagrįstai užmerkdami akis. Grįžtant prie Mėnulio (ypač pilnaties) galimo poveikio žmogaus psichikai, ko gero, ne vienam yra tekę girdėti samprotavi...
(19) 2011-03-10 0
Internete paskutiniu metu plito apokaliptinio nerimo kupini gandai apie tai, kad kitą savaitę neįprastas Mėnulio judėjimas sukelsiąs didžiules potvynių bangas, ugnikalnių išsiveržimus ir net žemės drebėjimus, rašo „Daily Mail“. Kovo 19-ąją Mėnulis priskries prie Žemės arčiausiu atstumu nuo 1992 m.: nuo mūsų planetos jis bus nutolęs tik 354 507 km. Visgi astronomai ramina, kad dėl šio reiškinio nieko nenutiks.
(27) 2011-01-04 0
JAV Arkanzaso valstijos pareigūnai tiria mįslingą maždaug 2 tūkst. strazdų žūtį – negyvi paukščiai vienu metu iš dangaus ėmė kristi prieš pat prasidedant Naujiesiems Metams – 2010 m. gruodžio 31 d. apie 23.30 val. Iki vidurnakčio Bybi (Beebe) miestelyje (Arkanzasas, JAV) negyvų juodų raudonsparnių buvo daugiau kaip tūkstantis, praneša BBC.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos