Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Paslaptingi reiškiniai
 
 

Paslaptingi reiškiniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-12-23 26
Konspiracijos teorijų mėgėjai nusprendė, kad Vladimiras Putinas yra nemirtingas, nes buvo rastos senos nuotraukos, kurios gali sudaryti įspūdį, kad Rusijos prezidentas „išgyveno“ net šimtą metų, o jo išvaizda per tą laiką beveik nepakito, rašo „The Telegraph“.
(0) 2015-12-18 32
JAV Jutos valstijoje buvo nufilmuotas keistai korėtas užšalusio ežero paviršius. Socialiniuose tinkluose diskutuojama, kas tai galėtų būti.
(1) 2015-12-11 20
Grupė mokslininkų, kurie dirba su erdvėlaiviu „Dawn“, teigia pagaliau išsiaiškinę, kas iš tiesų yra tie paslaptingi žiburiai, užfiksuoti nykštukinės planetos Cereros krateriuose.
(2) 2015-12-07 28
Fosilijos atskleidžia, kad pirmosios „tikrosios“ akys staiga atsirado prieš 540 mln. m., – tai įvyko prieš pat Didįjį evoliucijos sprogimą (taip vadinamas Kambro sprogimas) – fosilijos liudija, kad tuomet į gyvąjį pasaulį įsiveržė kvapą gniaužianti gyvūnų rūšių įvairovė. Uolose, kurios buvo nebylios visą amžinybę, staiga ir nelauktai pasirodė beveik visi šiuolaikinių gyvūnų tipai.
(1) 2015-12-07 33
Mokslininkai teigia žingsniu priartėję prie atsakymo, kas skleidžia iš kosmoso mus pasiekiančius ypač galingus signalus – greituosius radijo bangų pliūpsnius (angl. Fast Radio Burst, FRB). Ir nors dažnai šiuos mistiškus signalus bandyta sieti su ateiviais, ši versija atmesta. Remiantis nauju tyrimu, FRB signalai atskrieja iš ypač smarkiai įmagnetintų kosmoso regionų – pavyzdžiui, neseniai sprogusių supernovų ar aktyvių kosminių dulkių debesų, kuriuose formuojasi žvaigždės.
(4) 2015-11-30 -4
Publikai labiausiai patikęs šio vaizdo siužeto komentaras – šmaikštus: "100% fake. because it's .....made in china" (100% klastotė, nes... pagaminta Kinijoje). Ir vis dėlto... vėliau Kinijos žiniasklaidoje patvirtina, kad eismo įvykis autentiškas – Xingtai miesto sankryžoje prie pėsčiųjų perėjos nei iš šio, nei iš to į orą pakilo trys stovintys arba labai lėtai važiuojantys automobiliai. Susidūrė jie jau po to, kai pakilo į orą. Nustatyta ir tikroji anomalijos priežastis.
(2) 2015-11-30 46
Astronomai neslepia esantys pasimetę: jie pirmą kartą užfiksavo dvigubą greitųjų radijo bangų pliūpsnį (angl. Fast Radio Burst, FRB). Jau paprasti FRB signalai – tikra retenybė ir iki šiol jų kilmė nėra paaiškinta. Dvigubas FRB įneša dar daugiau painiavos: jis paneigia daugelį iki šiol siūlytų paaiškinimų.
(0) 2015-11-26 24
Mokslininkai tvirtina supratę daugiau apie neįprastus šviesos blyksnius prie tolimosios žvaigždės, kuriuos buvo imta laikyti ateivių sukurtos megastruktūros įrodymu.
(2) 2015-11-25 8
Neatpažintas blizgantis objektas (NBO), kad ir kaip įspūdingai jis atrodytų, nebūtinai yra NSO. Štai vienas virš Nevados valstijos skridęs pilietis pro lėktuvo iliuminatorių išvydo ir nufotografavo ant žemės pastebėtą paslaptingą milžinišką sidabriškai švytintį diską. Iš akies trauktas ateivių žvaigždėlaivis! Argi gali būti kitaip, kai tas objektas pastebėtas netoli mitais apipintos slaptos 51-osios karinės bazės?! Tačiau įžvalgus Technologijos.lt skaitytojas šypsodamasis pridurtų, kad šitas ateivių diskas ne tik žybsi, bet ir pro šalį skrendančius paukščius ore iščirškina.
(0) 2015-11-24 26
Po Visatos tolius besižvalgantys astronomai mano, kad užfiksavo tuzino kvazarų (išskirtinai ryškių tolimų objektų, kurių ryškią šviesą skleidžia rajos supermasyvios juodosios bedugnės, esančios senstančių galaktikų centruose) pradingimo procesą. Ar bent jau jų transformavimąsi į ramesnes, blyškesnes galaktikas, kurių centre esančios juodosios bedugnės buvo „pasodintos ant bado dietos“, rašo scientificamerican.com.
(2) 2015-11-23 6
Štai tokį netikėtą objektą NASA Saulės fotografijų archyve atrado vienas kosminių anomalijų entuziastas. Objektas ne tik neįprastos formos (kampuotas ir simetriškas) – panašu, kad jis turėtų būti planetos dydžio, o gal ir didesnis.
(0) 2015-11-17 -8
Neatpažintais objektais besidomintis australas praėjusį penktadienį (lapkričio 13 d.) virš Melburno naktiniame danguje pastebėjo ir nufilmavo keistą švytintį trikampį. Jis nejudėjo ir buvo absoliučiai statiškas – tiesiog staiga įsižiebė vienoje dangaus skliauto vietoje, kurį laiką pašvietė, o po to vėl užtemo.
(0) 2015-11-13 31
Taip jau nutiko, kad neidentifikuotas kosminis objektas WT1190F (pramintas WTF) į Žemę rėšis ne kurią nors kitą dieną, o lapkričio 13-osios penktadienio popietę. Astronomijos populiarinimo projektas Slooh, internete transliuojantis svarbiausius astronominius įvykius (Saulės ir Mėnulio užtemimus, asteroidų priartėjimus ir pan.), šią popietę tiesiogiai transliuos ir mįslingojo objekto kritimą į Indijos vandenyno bangas prie Šri Lankos krantų.
(0) 2015-11-13 33
Praėjusį penktadienį rašėme apie tai, jog vieno Ispanijos ūkininko laukuose buvo rastas gluminantis juodas sferoidas. Pasirodo, per savaitę šis atvejis išsirutuliojo į dar labiau intriguojančią istoriją. Mat per savaitę buvo rasti dar keli tokie pat juodieji kosminiai rutuliai, o vakar toje pačioje Ispanijoje buvo rastas jau ketvirtas juodasis sferoidas.
(0) 2015-11-12 14
Praėjusį mėnesį žvaigždė KIC 8462852 pritraukė žiniasklaidos dėmesį, kai astronomai pastebėjo, kad penktadalį nuo jos sklindančios šviesos periodiškai pritemdė struktūra, kuri, pasak astrofizikų, buvo per daug didelė ir per daug neįprasta, kad ją galima būtų vadinti planeta.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos