Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pasvirę pastatai
 
 

Pasvirę pastatai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-06-24 30
Netgi Italijoje, garsėjančioje gausybe istorinių objektų ir lankytinų vietų, Pizos bokštas yra vienas iš labiausiai išsiskiriančių statinių. Būtent dėl savo netobulumo – šis bokštas, skirtingai negu absoliuti dauguma pasaulio bokštų, yra pasviręs. Bet kodėl taip yra?
(0) 2018-04-30 10
Massimiliano ir Doriana Fuksai kartu su slovėnų architektu Sandi Piršu laimėjo konkursą suprojektuoti į 111 metrų aukštį kylančią struktūrą. Koperyje, Slovėnijoje, ketinama pastatyti „Capo grande tower“, kuris sujungs pakrantę ir kalnuotą reljefą.
(1) 2014-11-04 30
Pasaulyje galime išvysti begalę keisčiausių ir įdomiausių namų. Gali būti, kad ne kiekviename jų norėtųsi apsigyventi, tačiau apsilankyti ir pasigrožėti – kodėl gi ne? Arba bent virtualiai paklaidžioti po „kitokius“ būstus ir pasisemti idėjų. Kviečiame į šią kelionę
(2) 2014-05-14 20
Pirmieji lankytojai jau išbandė šią atrakciją – 300 metrų aukštyje įrengtą stebėjimo platformą, iš kurios atsiveria puiki Čikagos panorama. Tiesa, ši stebėjimo aikštelė yra kiek kitokia nei daugelis iki šiol įrengtų didžiausiuose pasaulio miestuose. Aikštelė pasvyra žemyn, link gatvės, o per didelį stiklą stebėtojas gali pažvelgti ir į dangoraižio apačią bei visą miestą pakrypusi svaiginančiu kampu.
(0) 2012-07-23 1
Ar galėtumėte įsivaizduoti gyvenimą name, kurio langai ir sienos pasvirusios 45 laipsnių kampu? Kai kurie taip ir gyvena Roterdame – antrame pagal dydį Olandijos mieste, garsėjančiame savita architektūra. Roterdamas – tvarios miesto plėtros pavyzdys – stipriai apgriautas miestas tarsi atsistojo ant likusių pamatų, tačiau neskubėjo apsistatyti pilkais daugiabučiais. Čia pastatytas išskirtinis beveik ore kabančių 38 kubinių namų kompleksas kasmet pritraukia daugybę t...
(1) 2012-05-10 0
Vakarinėje Austrijos dalyje įsikūrusiame Terfenso miestelyje lenkų architektai Irakas Glovackis (Irek Glowacki) ir Marekas Rožanskis (Marek Rozhanski) pastatė netikėtu turistų traukos centru tapusį objektą – namą aukštyn kojomis. Aukštyn kojomis jame viskas – pradedant interjero detalėmis ir baldais, baigiant namo pamatais ir garaže aukštyn ratais kybančiu automobiliu.
(14) 2009-05-30 0
Tai - "Capital Gate", 160 metrų aukščio bokštas, kurio posvyrio kampas sudaro 18 laipsnių, t.y. 14 laipsnių daugiau nei įžymiojo Pizos bokšto. Priešingai nei daugelis kitų įspūdingų, bet neįgyvendintų projektų, šio statybos darbai jau yra įpusėti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos