Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Patarimai susidūrus su nusikaltėliais
 
 

Patarimai susidūrus su nusikaltėliais

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-02-05 35
„Jei jus bando apiplėšti gaunant pinigus prie bankomato, nesipriešinkite“, skelbia populiarus įrašas „Facebook“ tinkle. Ir prideda patarimą - jei surinksite PIN atvirkščiai, bankomatas iškvies policiją ir neišduos pinigų. Bet ar tikrai? Ar tai gera strategija?
(0) 2019-09-02 35
Europiečių ir amerikiečių akyse Japonijos visuomenė atrodo kažkas beveik utopiško. Švari, drausminga, sunkiai dirbanti šalis, regis, yra neblogas pavyzdys mums. Tačiau japonės moterys neskubėtų su tuo sutikti - 70 % jaunų merginų viešajame transporte yra patyrusios lytinį priekabiavimą. Dabar jos ginkluojasi štai tokiais lūpdažio dydžio prietaisais.
(0) 2017-07-12 57
Kasdienė situacija: prireikus grynųjų įdedate kortelę į bankomatą, įvedate PIN kodą, pasirenkate reikiamą sumą ir, atsiėmę kortelę bei pinigus, žygiuojate savais keliais. Visa tai trunka vos minutę, tačiau retas susimąsto, ar operacija buvo saugi, o sukčiams tik to ir tereikia, kad ištuštintų visą sąskaitą.
(1) 2017-03-13 28
Kalėjime buvo apklausta grupė prievartautojų, aiškinantis, pagal kokius kriterijus jie pasirenka potencialią auką. Kai kurie nusikaltėlių pasakyti faktai tiesiog šokiruoja.
(1) 2017-03-08 21
Vis dar tęsiasi sekmadienio vakarą iš Plungės į Vilnių važiavusios ir labai mįslingomis aplinkybėmis dingusios Ievos Strazdauskaitės paieška. 26-erių merginos nerandama jau antrą dieną, o jos paieškos išsiplėtė į keletą apskričių.
(2) 2017-01-02 28
Kai kuriose šalyse gatvėje kalbėti telefonu yra pavojinga – kišenvagiai nesigėdydami apvagia neatsargius praeivius. Visgi, vienas vyras Kinijoje manė, kad yra saugus, nes telefonu kalbėjo sunkvežimio kabinoje, kai įžūlus vagis neskubėdamas priėjo, pačiupo vairuotojo telefoną ir paspruko motoroleriu. Dažniausiai tuo nusikaltimas ir baigtųsi, tačiau telefono netekęs sunkvežimio vairuotojas netrukus pastebėjo vagį vėl važiuojantį pro šalį tuo pačiu motoroleriu.
(16) 2015-11-20 11
Jungtinės Karalystės Nacionalinė kovos su terorizmu saugumo tarnyba (angl. National Counter Terrorism Security Office; NACTSO) paskelbė gaires, kaip elgtis ir ką daryti teroristinio išpuolio metu.
(6) 2014-04-15 45
Lietuvos kriminalinės policijos biuras pakartotinai įspėja, kad plinta kompiuterinis virusas, skirtas apgaule išvilioti pinigus iš kompiuterių vartotojų prisidengiant Lietuvos teisėsaugos įstaigų vardu.
(1) 2014-01-03 5
Ką daryti, jei jums į galvą įremtas šaunamasis ginklas ir į ausį šnopuoja užpuolikas, reikalaujantis vykdyti visus jo nurodymus, nes kitaip jis paleisiantis kulką jums į smegenis? Retas iš mūsų žinotų, kaip elgtis. Buvęs JAV policijos pareigūnas Justinas Freemanas pataria, ką daryti, jei kažkas laiko įrėmęs pistoletą jums į galvą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos