Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pavienių išradėjų idėjos
 
 

Pavienių išradėjų idėjos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-07-14 18
Mokėjimas muzikuoti – talentas. Tačiau tai dar nereiškia, kad turintiems šį talentą nereikia mokytis groti. Reikia. Ir dar kaip reikia. Kartais tas mokymasis trunka ne tik labai ilgai, bet ir skausmingai. Pvz., mokantis groti gitara. Reikia lavinti pirštus, užsiauginti pirštų nuospaudas ir t.t. Vienas vargas. Tačiau vienas apsukruolis nusprendė apeiti šį etapą. Sunku pasakyti, ar jo kelias lengvesnis, bet... tikrai neeilinis.
(3) 2016-05-25 -13
Dviračių prirakinimui siūloma daugybė įvairiausių spynų, tačiau nė viena jų negali garantuoti saugumo. Galiausiai žmonės ima ieškoti naujų apsaugos nuo vagystės būdų, o vienu iš jų gali būti prie rėmo tvirtinamas detonatorius.
(1) 2016-03-07 19
Skamba taip, lyg lietuviams priskirtume dviračio išradimą, – ką dar galima patobulinti instrumente, kurio stygas tampo kas dešimtas pasaulio gyventojas? Tačiau dizaino studentas vilnietis Rapolas Gražys ne tik sukūrė neregėtą gitarą „Lava Drop“, bet ir su ja apvažiavo ne vieną didžiausią parodą.
(3) 2016-03-05 43
Po dviejų metų kūrimo ir tobulinimo švedas Martinas Molinas pagaliau debiutavo kartu su savo neįtikėtinu muzikos instrumentu.
(1) 2016-01-07 6
Nuostabiausia tai, kad tokią skraidlentę pasidaryti gali praktiškai kiekvienas. Reikės viso labo sauso ledo (sušaldyto anglies dvideginio – CO2) ir kokios nors lentos, kurią būtų galima pasidėti ant to ledo. Idėjos autoriai tokia savadarbe skraidlente virš parketo skraidė taip, tarsi trintis nė neegzistuotų – o ir išsilaikyti ant tokio daikčiuko kartais būdavo praktiškai neįmanoma.
(1) 2016-01-07 39
Jei gyvenate namuose, kuriuose sumontuoti seni ar nekokybiški langai, greičiausiai kaskart keikiate žiemą spaudžiantį šaltį. Spėjame, jog langus dangstėte ir porolonu, statybinėmis putomis, laikraščiais, vata ir lipniąja juosta. Tačiau ar mėginote langus sandarinti vandeniu? Būtent tokį būdą sėkmingai išbandė vilnietis verslininkas Edmundas Strupaitis.
(3) 2015-06-25 0
<em>Kompanija Lexus tvirtina <a href="http://www.technologijos.lt/n/technologijos/technologiju_rinka/S-48681/" target="_blank">sukūrusi</a> magnetinę skraidlentę Slide – skraidančią riedlentę
(11) 2015-02-14 68
Per 50 metų mus supantis pasaulis pasikeitė praktiškai neatpažįstamai. Automobiliai iš milžiniškų apvalainų guzų, ryjančių milžiniškus degalų kiekius, tapo elegantiškais, mažais, patogiais ir taupiais, smagiausi žaislai šiandien jau nebe mediniai, o elektroniniai. Nekalbant apie kompiuterius, kurių prieš 50 metų iš esmės netgi nebuvo – bent jau paprastų žmonių namuose. O kaip su mikrobangų krosnele?
(10) 2014-09-23 97
Solveiga Pakštaitė, Brunelio Pramoninio dizaino ir technologijų universiteto (JK) studentė, laimėjo 2014 metų prestižinę Jungtinės Karalystės Džeimso Daisono (James Dyson), garsaus britų išradėjo ir verslininko, premiją.
(0) 2014-09-18 22
Vidurinėje besimokantis šešiolikmetis iš Indijos sukūrė prietaisą, kuris žmogaus kvėpavimą paverčia kalba. Šis išradimas leis milijonams kalbos negalią turinčių žmonių prabilti pirmą kartą, rašo sciencealert.au.
(3) 2014-06-16 75
Ko gero, ne vienam yra tekę stebėti tamsius dūmus, virstančius iš katilinių kaminų arba regėti dulkių debesis statybų aikštelėse. Todėl Saulėtekyje įsikūrusios laboratorijos mokslininkai jau kelerius metus pluša, kad miestuose netektų stebėti tokių vaizdų ir kvėpuoti galėtume tyru oru.
(2) 2014-05-08 0
Ar kada pagalvojote, kaip būtų gerai, jeigu kavos aparatą galėtumėte nešiotis visur su savimi ir vos panorėję, pasigaminti šviežios kavos? Nuo šiol tai bus įmanoma! Danų dizaineris Ulrikas Rasmussenas sukūrė pirmąjį pasaulyje vienkartinį kavos aparatą, kuris veikia arbatžolių maišelio principu – nepalikdamas nuosėdų bei garantuodamas aukštos kokybės kavos gėrimą, kad ir kur bebūtumėte.
(0) 2014-05-08 3
Harvardo verslo mokyklos studentė Grace Choi, sugalvojo idėją, kuri gali iš esmės pakeisti grožio industriją. Atlikusi tyrimą ji suprato, kad didieji grožio industrijos prekės ženklai savo išskirtinumą sukuria maišydami daugelį spalvų. Tad, kodėl to nepabandžius padaryti savo namuose? Tam tereikia pasitelkti spalvotą spausdintuvą.
(1) 2014-05-07 -1
Skaitmeninio dizaino įmonė iš Olandijos sukūrė išmaniojo žuvyčių akvariumo prototipą, kuris gali judėti ant ratų, reaguodamas į gyvūnėlio judesius.
(28) 2014-04-27 23
Suomis Heikki Karna sugebėjo išrasti… kirvį. Trumpai tariant, jis kirvį perdarė taip, kad jo rankena eitų ne per penties centrą, o kiek per šoną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos