Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pavienių saulės elementų panaudojimas
 
 

Pavienių saulės elementų panaudojimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(21) 2013-11-19 2
Seime įregistruotas projektas, kuriuo siūloma leisti saulės baterijas turintiems individualiems namams atgal į tinklą priduoti elektros perteklių ir, jeigu jų priduotas elektros kiekis viršytų suvartotą, tokie namai galėtų gauti papildomų pajamų. Šis klausimas detaliau aptartas ir Aplinkos apsaugos komiteto posėdyje.
(15) 2013-03-01 4
Mobilieji telefonai tampa išmanesni, greitesni ir universalesni, tačiau išsikrovus baterijoms visa jų nauda dingsta lyg į vandenį.
(12) 2011-05-21 1
Turbūt ne vienas yra girdėjęs, kad energija iš niekur neatsiranda ir niekur nedingsta – tiesiog vienos rūšies energija virsta kitos rūšies energija. Gamtos sukuriama energija nuo seno buvo naudojama mūsų protėvių ir iki šiol niekur nepradingo. Dažnai šį „gamtos stebuklą“ paprasčiausiai pamirštame.
(11) 2012-08-03 4
Saulės energija – puikus būdas prisidėti prie aplinkos išsaugojimo ir sumažinti savo sąskaitas už elektrą ar šildymą, bet vokiečiai žengia dar toliau. Berlyno centre stovi eksperimentinis namas, kuris energijos pagamina apie 3 kartus daugiau nei reikia jo gyventojams.
(7) 2010-10-06 0
Baltuosius rūmus Vašingtone ateityje „papuoš“ dvi saulės baterijos. Taip siekiama paskatinti ir pačius amerikiečius naudoti saulės energiją, sakė energetikos sekretorius Stevenas Chu.
(7) 2013-08-10 0
Kanadiečių kompanija WeWi pristatė gana neįprastą nešiojamą kompiuterį. Įrenginys vadinasi Sol, jame įdiegta operacinė sistema Ubuntu Linux bei saulės baterijos, kurios leidžia veikti ne tik pasitelkiant akumuliatorių, tačiau ir saulės šviesą.
(6) 2011-08-09 0
Nebestebina uostuose besisukančios vėjo jėgainės. Netgi Klaipėdos uosto planuose – ant molų išrikiuotos vėjo jėgainės. Naujiena tebėra į uostus „einančios“ saulės energijos jėgainės.
(6) 2014-01-30 0
Panašu, kad vis daugiau ir daugiau kompanijų sieją ateitį su saulės energiją naudojančiais įrenginiais. Šį kartą naujienos atkeliavo iš „Apple“ stovyklos. Kompanija visai neseniai užpatentavo dviejų pusių ekraną, kuris galės rinkti saulės šviesos energiją.
(6) 2011-02-01 0
Neseniai pasirodžiusieji saulės energiją surenkantys lankstūs plastikiniai skydeliai žada sukelti rinkoje tikrą revoliuciją. Plastikiniai saulės energijos kolektoriai yra pigesni, lengvesni ir paprasčiau pritvirtinami už dabartinius saulės energijos kolektorius iš silicio, dominuojančius rinkoje.
(6) 2010-12-15 0
„Atsinaujinanti energetika negali padengti visų poreikių, kurie Lietuvai ir Baltijos regionui būtų reikalingi...“ – viename interviu tvirtino Lietuvos Premjeras A. Kubilius.
(4) 2013-11-19 3
Viskas atrodo paprasta: kai saulė pakyla, saulės kolektoriai turėtų žvelgti ta pačia kryptimi, kaip ir medžių lapai ar šilumą mėgstantys ropliai. Tačiau dauguma įmonių, montuojančių saulės kolektorius, ypač skirtus namams, vadovaujasi iš architektų perimta tradicija šiauriniame Žemės pusrutulyje langus ir saulės kolektorius atsukti į pietus.
(4) 2013-06-07 0
Prancūzų kompanija SunPartner sukūrė 300 mikronų ir 95 procentų permatomumo saulės modulį, kurį galima integruoti į išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. Šie turėtų pagelbėti šiems įrenginiams veikti ilgiau, kartu išnaudoti ekologiškos energijos galimybes.
(4) 2013-12-11 5
Automobilių gamintojo „Tesla“ ličio jonų baterijos nuo šiol jau nebėra skirtos tik prabangių sedanų įkrovimui, kuriuos gali įsigyti vienas procentas pasaulio gyventojų. Jos jau atsiranda ir kai kuriuose Kalifornijos namuose ir kaupia ant jų stogų esančių saulės elementų tiekiamą energiją, rašo „The Atlantic“.
(4) 2012-09-20 0
Mokyklų teritorijose esantys bankomatai – jau nebe naujiena. Visgi „Green School“ („Žalioji mokykla“), esanti Indonezijos Balio saloje, išsiskiria iš kitų, nes savo mokyklos miestelyje turi saulės energiją naudojantį bankomatą.
(3) 2012-09-12 0
Išradimai nebūtinai turi būti sudėtingi – tai dar kartą įrodė dizaineris Gabrielius Diamanti, sukūręs orkaitę, skirtą sūriam vandeniui gėlinti. Ją pavadino „Elio domestico“ – saule namuose. Ji skirta naudoti tokiose vietose, kur trūksta švaraus geriamojo vandens, o jo konstrukcija tokia paprasta, kad tokią orkaitę galima nesunkiai pasigaminti patiems, naudojant nebrangias ir lengvai prieinamas medžiagas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos