Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pavojingi augintiniai
 
 

Pavojingi augintiniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-15 2
Kai mažame Kinijos mieste Kumminge gyvenanti Su Yun prieš dvejus metus nupirko savo šeimai šunį, ji buvo nustebusi, kiek daug naujasis augintinis ėda. „Vaisių dėžė ir du pakeliai makaronų kiekvieną dieną“, – S. Yun pasakojo Kinijos žiniasklaidai. Kaip praneša „The Independent“, vėliau paaiškėjo, kad tai – visai ne šuo, o Azijos juodasis lokys.
(0) 2017-04-12 3
Kai filmuojame įvykius, dažnai nesusimąstome, kiek daug šis įrašas gali reikšti. Indijoje buvo nufilmuota, kaip turistas pozuoja šalia gyvatės, kurios „bučinys“ buvo mirtinas. Praėjus valandai po šio vaizdo įrašo vyras mirė pakirstas nuodų.
(0) 2017-02-10 8
Nors kai kurie žmonės gyvatėms nejaučia jokios simpatijos, visgi yra nemažai tokių, kuriems rūpi šių roplių gerovė. Vaizdo įraše užfiksuotas vienas tokių atvejų, kai į žmonių rankas papuolė vargšas pitonas. Jo pilve atsidūrė teniso kamuoliukas, kurį gyvatė tikriausiai palaikė grobiu.
(1) 2015-03-05 30
Hulkas – galingas 78,6 kilogramo šuo. Toks stambus gyvūnas, spėjama, gali būti didžiausias pasaulio pitbulis.
(1) 2015-03-04 2
Niekas nenorėtų atsidurti kitoje tvoros pusėje pas šį „monstrą“, kurio dydis beveik kaip lokio, o skleidžiamas garsas primena laukinio liūto riaumojimą.
(64) 2015-01-15 22
Daugelis iš mūsų yra patekęs į situaciją, kai pamato besiartinantį piktą ir lojantį šunį. Tuomet supanikuojame, tačiau retas žino, kokių veiksmų reikia imtis, kad išvengtume tragedijos.
(0) 2014-10-14 51
Vis dėlto gyvenime pasitaiko istorijų, kurioms į smulkiausias bespalves regolito dulkes sumalančios laiko girnapusės – nė motais. Šiai istorijai apie šeimą, kuri augino liūtą – daugiau kaip 40 metų, tad apie jokias fotoklastotes negali būti ir kalbos. Tačiau patikėti tuo, kas užfiksuota šiuose kadruose, sunku.
(1) 2014-09-01 46
Pamenate Radjardo Kiplingo istoriją apie Mauglį – "varliūkštį", kurį džiunglėse priglaudė ir išaugino vilkų šeimyna? Netoli Zarasų esančiame Braslavo miestelyje (Baltarusija) vilkus priglaudė žmonės. Selechų šeima vilkų šeimyną prisijaukino ir augina jau 5-erius metus. Selechai vilkiukus priglaudė, kai šie buvo dar labai jauni. Sunku patikėti, tačiau dabar šie žvėrys –prijaukinti ir meilūs pūkuočiai. O elgiasi jie visai kitaip nei būtų galima tikėtis iš vilkų.
(5) 2014-05-16 22
Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip šeimos katė apgina vaiką nuo į jo koją įsikibusio šuns. Įvykis buvo užfiksuotas Jungtinėse Amerikos valstijose, Bakersfilde, Kalifornijoje.
(3) 2013-10-07 0
Įniršio sindromas, arba idiopatinė agresija – sunki ir reta šunų elgesio problema, pakankamai dažnai klaidingai diagnozuojama ir painiojama su kitomis agresijos formomis. Problema plačiai tyrinėta 1970 – 1980 metais ir vienu metu bet koks staigios, sprogstamosios agresijos epizodas buvo žymimas kaip „įniršio sindromas“ - ypač jei pasireikšdavo spanielių tipo atstovams.
(0) 2013-09-30 0
Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento (RAAD) Gyvosios gamtos inspekcijos pareigūnai, pasitelkę į pagalbą neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius, patikrino raštu gautą informaciją, jog internetinės prekybos svetainėje vykdoma galimai neteisėta prekyba saugomais laukiniais gyvūnais. Susisiekus su pardavėju paaiškėjo, kad galima įsigyti gyvą caiman crocodilus rūšies gyvūną.
(0) 2013-07-30 0
Kondicionieriai veikia visu pajėgumu, vėsaus vandens buteliukas visuomet pasiekiamas ne didesniu kaip metras atstumu, dėvimi lengvo audinio rūbai ir vis intensyvesnės kalbos apie atostogas – šie faktai neleidžia net suabejoti, kad vasara pagaliau įsibėgėja. Žmonėms - tai nepaprastas metas kuomet norisi pailsėti, daugiau laiko praleisti gamtoje ir nuolatos ieškoti būdų kaip neperkaisti darbe, namuose ar leidžiant laisvalaikį. Mūsų augintiniams, deja, tai išbandymas, nes kailio į plonesnį šie pasikeisti negali, vėsaus vandens, jei šeimininkas neįpylė į dubenėlį, iš šaldytuvo nepasiims, o ir nuolatinis gulėjimas lekuojant kur nors saulės atokaitoje – poilsio ir atsipalaidavimo neprimena. Šiame straipsnyje pateikta naudingų patarimų, kaip prižiūrėti šunis vasarą, kad šis laikas jiems taip pat būtų malonus.
(19) 2013-07-25 2
Praėjusiais metais buvo priimtas pataisytas Gyvūnų globos, laikymo ir naudojimo įstatymas, kuriame daugiausia diskusijų sukėlė punktas, draudžiantis laikyti daugiabučiuose pavojingus šunis ir jų mišrūnus. Kartu patvirtintas ir pavojingų šunų veislių sąrašas, kuriam iki šiol priešinasi įvairių gyvūnų globos organizacijų aktyvistai, kinologai.
(7) 2013-06-12 0
Prieš keletą savaičių, per gegužės 20 d. tornado šėlsmą išgyvenusį 5-erių metų berniuką mirtinai sukandžiojo didžiulis šeimos bičiulių šuo.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos