Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Perdirbtu aliejumi varomi automobiliai
 
 

Perdirbtu aliejumi varomi automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(27) 2013-05-20 8
Kaunietis Marijus Natanas jau dvejus metus vairuoja aliejumi varomą BMW 525 – atlikdamas bakalauro baigiamąjį darbą 24 metų vaikinas perdarė savo automobilį taip, kad šis degintų aliejų. Nagingas vaikinas apskaičiavo, kad litras degalų jam kainuoja apie 10 ct, o investicijos atsipirko vos per keletą savaičių.
(1) 2013-02-15 0
Įsivaizduokite, kiek litrų aliejaus išmetama greito maisto, kiniečių restoranuose kiekvieną dieną. Ar kada nors pagalvojote, kokios yra aliejaus perdirbimo ir panaudojimo galimybės jūsų kasdieniniame gyvenime? O ką pasakytumėte apie panaudotą aliejų kaip kurą jūsų dyzeliniam mašinos varikliui?
(0) 2014-10-06 38
Lietuvos gatvėmis rieda automobilis, kuris iš pirmo žvilgsnio nė kiek neišsiskiria iš pilkos gatvių transporto masės – nei labai naujas, nei labai madingas. Vis dėlto, jis turi vieną ypatybę, kuri gerokai kilsteli jo vertę. Šis automobilis varomas aliejumi ir, kaip sako jo savininkas Saulius, yra ne tik ekologiškas, bet ir ekonomiškas. Negana to, Saulius kiekvienam norinčiam siūlo jo automobilį išsinuomoti. Tačiau nors aliejus yra pigesnė benzino ar dyzelio alternatyva, jo gauti darosi vis sunkiau, todėl vyras pusiau rimtai, pusiau juokais sako, kad visus norinčius persidaryti automobilį į varomą aliejumi, stengtųsi atkalbėti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos