Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Phobos-Grunt
 
 

Phobos-Grunt

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-10-16 0
Rusijos federalinė kosmoso agentūra „Roskosmos“ planuoja pakartoti prieš 2 metus nesėkmingai pasibaigusį kosminio aparato „Phobos-Grunt“ skrydį į Marso palydovą Fobą.
(0) 2012-02-02 0
Rusijos federalinė kosmoso agentūra „Roskosmos“ pranešė planuojanti pakartoti „Phobos-Grunt“ kosminę misiją į Marsą ir jo palydovą Fobą. Apie tai paskelbė „Roskosmos“ vadovas Vladimiras Popovkinas, praneša naujienų agentūra „RIA Novosti“. Pasak jo, tokia tyrimų misija bus surengta pakartotinai, jei Rusijai nepavyks susitarti dėl dalyvavimo bendrame Europos kosmoso agentūros (ESA) ir NASA Marso tyrimų projekte „ExoMars“.
(18) 2012-02-01 0
Dėl Rusijos Marso zondo „Phobos-Grunt“ gedimo kalta kosminė spinduliuotė, sutrikdžiusi kosminio aparato kompiuterinių sistemų veiklą. Tiesa, ekspertai abejoja „Roskosmos“ vadovo paaiškinimais.
(17) 2012-01-26 0
Anksčiau kaltinę JAV radarus Ramiajame vandenyne, neva sutrikdžiusius kosminio aparato „Fobos-Grunt“ valdymo sistemą, „Roskosmos“ specialistai dabar įvardijo tikrąjį jų manymu kaltininką. Tai – Saulė.
(5) 2012-01-19 0
Rusijos vyriausybinė komisija, besiaiškinanti, kodėl sudužo Marso zondas „Fobos-Grunt“, teigia, kad pagrindinė gedimo priežastis yra inžineriniai defektai, ketvirtadienį teigė Rusijos kosmoso agentūros „Roskosmos“ vadovas Vladimiras Popovkinas.
(8) 2012-01-16 0
Atmosferoje nesudegę kosminio zondo „Fobos-Grunt“ fragmentai nukrito į Ramųjį vandenyną, praneša „Interfax“, remdamasi Rusijos gynybos ministerija. Tačiau kitas šaltinis – „Ria Novosti“ – remdamasis Rusijos balistikos specialistais, tvirtina, kad kosminės stoties likučiai paniro į Atlantą netoli Brazilijos (tokia buvo viena iš ankstesnių prognozių).
(23) 2012-01-10 0
Rusijos kosminės programos vadovas antradienį užsiminė, kad kažkurios užsienio šalys galimai kaltos dėl virtinės nesėkmių, ištikusių jo agentūra praeitais metais.
(5) 2011-12-29 0
Prognozuojama, jog nevaldomas rusų kosminis zondas „Fobos-Grunt“ Žemėn nukris 2012-ųjų sausio 14 d. Geografinė vieta, virš kurios turėtų pažirti į Marsą taip ir neiškeliavusio kosminio aparato nuolaužos, yra pietvakarinėje Afganistano dalyje, netoli Mirabado miesto, agentūrą „RiaNovosti“ cituoja „universetoday.com“.
(1) 2011-12-20 0
Daugiau kaip mėnesį ne toje orbitoje įstrigęs rusų zondas „Phobos-Grunt“ kitą mėnesį turėtų nekontroliuojamai nukristi į Žemę.
(7) 2011-12-06 0
Nevaldomas Rusijos kosminis aparatas „Phobos-Grunt“, kurio nepavyko nukreipti į Marsą, pradėjo byrėti orbitoje: nuo jo atitrūko du neidentifikuoti fragmentai.
(15) 2011-11-29 0
Pastarosiomis savaitėmis didžiulio žiniasklaidos dėmesio sulaukusią Rusijos tarpplanetinę kosminę stotį „Fobos-Grunt“, kuri įstrigo orbitoje aplink Žemę, gaubė dvejopa emocinė atmosfera – viltys, jog viską pavyks ištaisyti ir zondas vis tik leisis Marso link bei užuojautos jausmais atmieštas šiai misijai (ir apskritai visai rusų kosmoso agentūrai „Roskosmos“) adresuotas moralinis palaikymas. Tačiau visai kitaip šią nesėkmę vertina Rusijos prezidentas Dmitrij...
(2) 2011-11-25 0
Rusijos specialistai iššifravo telemetrinius duomenis, gautus iš orbitoje aplink Žemę įstrigusio Marso zondo, tačiau vis dar nenustatė jo gedimo priežasčių, teigia šaltinis kosmoso pramonėje.
(12) 2011-11-24 0
ESA atstovas Rusijoje agentūrai „Interfax“ pranešė, jog, jo duomenimis, praėjusią naktį su orbitoje įstrigusia rusų tarpplanetine kosmine stotimi „Fobos-Grunt“ ryšys buvo užmegztas mažiausiai dusyk, tačiau iššifruoti stoties siunčiamus duomenis kol kas neįmanoma.
(17) 2011-11-23 0
Europos kosmoso agentūra (ESA) patvirtino informaciją, jog pagaliau pavyko užfiksuoti orbitoje aplink Žemę „įstrigusio“ Rusijos tarpplanetini zondo „Fobos-Grunt“ gyvybės požymių. Užmegzti ryšį su aparatu, kurį jo šeimininkė, Rusijos kosminė agentūra „Roskosmos“ jau spėjo peržegnoti, pavyko Europos kosmoso agentūros ESA specialistams.
(13) 2011-11-22 0
Nepilotuojamas Marso tyrimų zondas „Fobos-Grunt“ nepaliauja trikdęs Rusijos federalinės kosmoso agentūros „Roskosmos“ ekspertų. Naujausiais duomenimis, kosminis aparatas po truputį tolsta nuo Žemės, praneša „RIA Novosti“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos