Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Photoshop
 
 

Photoshop

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-08-12 9
„Google“ ir Masačusetso technologijų instituto (MIT) inžinieriai kuria dirbtinio intelekto algoritmus, kurie gebės retušuoti jūsų nuotraukas dar prieš jas nufotografuojant, rašoma technologijų portale „The Verge“.
(0) 2017-07-01 7
Kiekvienas valstybės vadovas nori atrodyti labai gerai bent jau oficialiose fotografijose. Tačiau Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong-unas, atrodo, ima persistengti, rašo news.com.au.
(2) 2016-12-07 10
Daugelis įsivaizduoja, kad pardavinėti savo fotografijas gali tik profesionalūs fotografai, turintys tūkstančius eurų kainuojančią fototechniką.
(3) 2014-09-16 36
Kai olandė socialiniuose tinkluose ėmė skelbti savo nuotraukas iš egzotiškų kraštų – niekas nė neįtarė, kad ji visus vedžioja už nosies. Pasirodo, mergina visą tą laiką buvo savo namuose ir nuotraukas tiesiog suklastojo.
(6) 2014-05-15 13
Sukurti pasitikėjimo vertą nuotrauką su Adobe Photoshop nėra jau taip sudėtinga. Žinoma, patyrusi eksperto akis padirbtą kadrą atskirs, tačiau kodėl gi šio darbo neatlikus kompiuteriams algoritmams?
(10) 2014-02-10 1
Ar esate kada nors pritrūkę papildomų klavišų klaviatūroje? Panašu, kad projektuotojas Sorin Neica iš Pensilvanijos jų pasigedo ir sukūrė savo klaviatūrą, kuri turi net 319-ą atskirų klavišų. Tai ne šiaip sau rašymui skirta klaviatūra, pastaroji suprojektuota būtent „Photoshop“ programos meistrams, o esantys klavišai skirti įvairioms šios programos funkcijoms.
(0) 2013-12-18 3
Reklamos agentūra „Victors & Spoils“ artėjančių švenčių proga nusprendė pasijuokti iš žiniasklaidos nuostatos „Photoshop“ ar kitomis programomis normalius žmones paversti plastikinėmis Barbėmis ar Kenais. Ir nusprendė „pafotošopinti“… į kitą pusę.
(0) 2012-02-07 0
Arčiau šių metų pabaigos tikimasi sulaukti naujo programų paketo „Adobe Creative Suite 6“ pasirodymo, kuris atneš naujovių ir patobulinimų daugeliui profesionalių programų, tarp jų ir „Photoshop CS6“, apie kurią „Adobe“ atstovai nepaliauja dalintis nauja informacija.
(4) 2011-10-18 0
Visame pasaulyje puikiai žinoma kompanijos „Adobe“ nuotraukų redagavimo programa „Photoshop“ ateityje gali pasipildyti nauja funkcija, kuri leis nesudėtingai paryškinti išblukusias nuotraukas.
(4) 2011-04-18 1
Kompanija „Adobe“ rado naują būdą panaudoti planšetes, šį kartą jos taps „Photoshop“ meistrų paletėmis. Naujoji „Adobe Creative Suite 5.5“ programos versija siūlo specialius „Adobe Touch“ įrankius programų gamintojams (SDK) sujungti kompiuteryje veikiančią „Photoshop“ programą su planšete bei valdyti darbo procesą su liečiamo pado pagalba.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos