Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pienas
 
 

Pienas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-03-13 3
Daugybė žmonių net ir būdami suaugę toliau geria pieną. Vieniems jis tiesiog patinka, kiti mano, kad tai - puikus baltymų, kalcio, vitamino D, fosforo ir kitų naudingų mikroelementų šaltinis. Pieną nesunku įterpti į racioną, todėl jis yra vartojamas labai plačiai. Tačiau dabar mokslininkai nebežino, ar tai yra toks jau geras produktas - jis gali sukelti krūties vėžį.
(6) 2020-01-21 -11
Pienas - labai populiarus maisto produktas žmonių pirkinių krepšeliuose. Tačiau kokį rinktis - riebesnį ar liesesnį? 5834 žmones JAV apėmęs tyrimas rodo, kad nuo šio sprendimo priklauso labai daug - vos 1% riebumo skirtumas gali nulemti 4,5 biologinio amžiaus metus.
(0) 2020-01-10 10
Ar vaikystėje gėrėte karvės pieną? Kokį - šviežią, nenugriebtą iš parduotuvės ar liesesnį? Pasirodo, nuo to priklauso ir jūsų galimybės išlaikyti sveiką kūno svorį.
(2) 2019-05-10 -3
Kava su pienu, javainiai pusryčiams su pienu, arbata su šlakeliu pieno. Sunku įsivaizduoti šiuolaikinį gyvenimą be to baltojo skysčio, kuris iš pradžių gamtos buvo skirtas veršeliams maitinti. Bet kartas nuo karto pasigirsta nuomonių, kad pienas visiškai nereikalingas ir gali būti net žalingas suaugusiojo organizmui.
(5) 2019-05-06 -2
Pasterizavimo ir šaldymo metodų paplitimas reiškia, kad šiandien pienas šaldytuve nesugedęs gali išstovėti kelis mėnesius. Tačiau mokslininkai dirbantys Australijos įmonėje „Naturo“, neseniai paskelbė, kad taikant naują jų sukurtą metodą pieno šviežumą bus galima išsaugoti net 60 dienų, rašo „Science Alert“.
(1) 2019-05-06 -7
Vis daugiau žmonių kenčia nuo nemigos, o kad nereikėtų ilgai spoksoti į lubas, tikisi, jog užmigti padės stiklinė šilto pieno ar raminančiu poveikiu pasižyminti arbata, tačiau ar tikrai tai veikia?
(3) 2019-04-25 5
Dažniausiai pasitaikantys inkstų akmenys dar vadinami kalcio oksalatiniais – gali susidaryti įspūdis, jog siekiant išvengti akmenligės kalcio reikėtų suvartoti kuo mačiau, tačiau tai – netiesa.
(1) 2019-03-30 20
Tai, kad tiek daug suaugusių žmonių geria pieną, geriau pagalvojus yra keista. Pienas yra skystis, kurį karvės ar kiti gyvūnai organizmuose gamina savo jauniklių maitinimui, ir jis, žvelgiant tiesiogiai, nėra skirtas žmonėms. Mes turime įdėti nemažai pastangų, kad pamelžtume gyvūną ir gautume pieno savo reikmėms.
(0) 2019-03-20 9
Pripažinkite, ančiasnapis savo išvaizda yra išties keistas gyvūnas. Tačiau anot naujai atlikto tyrimo, jie gali pasitarnauti visai žmonijai – jų piene potencialiai gali būti naujas ir itin galingas antibiotikas. Įdomu tai, kad šiame piene esantys baltymai yra unikalūs – tokių nėra randama niekur kitur pasaulyje. Ne veltui taksonomams prireikė net 80 metų, kad nustatytų, kas išvis tie ančiasnapiai yra.
(1) 2018-12-19 13
Krūtys esti įvairių dydžių ir formų, bet visos jos turi vieną požymį: žmonių rūšyje jos unikalios.
(9) 2018-12-03 2
Kadaise pienas buvo laikomas vienu iš sveikiausių produktų, kokį tik galima rasti, – jame yra baltymų, kalcio ir daugybė kitų naudingų elementų. Tačiau pastaraisiais metais požiūris pasi
(0) 2018-11-30 26
Voriukai panašesni į mūsų naujagimius, nei manėme. Motinos vorės gali gaminti pieną primenantį maistingą skystį, kuriuo maitina savo atžalas.
(9) 2018-11-09 -7
Pieno sudėtis yra netinkama žmogaus organizmui, sako gydytoja-homeopatė Aiva Vaivarienė. Anot jos, šis produktas sukelia alergijas. Savo ruožtu gydytojas Vaidotas Urbonas turi kitokią nuomonę ir vardija gerąsias medžiagas, randamas piene: „Kalis, magnis, kalcis, fosforas, vitaminas B12, baltymai – medžiagos, turinčios teigiamą poveikį sveikatai.“
(7) 2018-09-27 15
Rūpintis sveika mityba tampa madinga, tačiau kai kur žmonės jau akivaizdžiai perlenkia lazdą. Atsisako sviesto, nes jis storina. Negeria pieno, nes mitai skelbia, kad jis tinka tik kūdikiams. Šitaip paniekindami pagrindinius produktus, kuriais žmonija maitinosi nuo neatmenamų laikų, pakenkiame patys sau. Štai keli pavyzdžiai.
(0) 2018-04-30 5
Nemažai žmonių įsitikinę, kad motinos pienas yra skirtas tik kūdikiams maitinti – saviems vaikams ar tų motinų, kurioms neužtenka savo pieno, mažyliams. Tačiau yra motinų, kurios savo pieno perteklių naudoja visai kitais tikslais, apie kuriuos veikiausiai nė nesusimąstėte. Svetainė bestofme.in pristato kelis puikius ir neįprastus būdus, kaip galima panaudoti motinos pieną.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos