Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pitoniniai
 
 

Pitoniniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-03-20 -1
Prieš nuryjant maistą patariama jį sukramtyti, bet kai kurie gyvi padarai nekramto. Štai kad ir šis kone keturių metrų ilgio pitonas, kuris buvo prarijęs visą antilopę. Tačiau roplys nepamatavo savo galimybių.
(0) 2017-02-10 8
Nors kai kurie žmonės gyvatėms nejaučia jokios simpatijos, visgi yra nemažai tokių, kuriems rūpi šių roplių gerovė. Vaizdo įraše užfiksuotas vienas tokių atvejų, kai į žmonių rankas papuolė vargšas pitonas. Jo pilve atsidūrė teniso kamuoliukas, kurį gyvatė tikriausiai palaikė grobiu.
(0) 2016-09-29 79
O gal pietūs. Pasakyti sunku. Aišku viena – godumas pražudo. Taip nutiko ir šiam gigantiškam pitonui.
(0) 2016-04-13 16
Malaizijos statybininkai Penango saloje aptiko didžiulį tinklinį pitoną, kuris gali būti ilgiausia pasaulyje gyvatė, praneša leidinys pasaulio žiniasklaida.
(2) 2015-06-26 65
Riebi dygliakiaulė pitonui atrodė kaip idealus patiekalas, tačiau roplys neįvertino, kokie aštrūs jo grobio spygliai. Dygliuotas žinduolis tapo paskutine gyvatės vakariene.
(3) 2015-02-09 33
Nesusipainiokite, čia ne kriminalų rubrikos straipsnis, kur rašoma apie teismo procesą ir tėvystės fakto nustatymą. Čia tema apie gyvūnijos pasaulį ir jame slypinčius stulbinamus mokslo atradimus.
(1) 2014-11-25 57
Panašu, kad Antuano de Sent Egziuperi sukurto personažo Mažojo princo paišytos "skrybėlės", kurias pats mažasis herojus vadino smaugliu, prarijusiu dramblį – ne iš piršto laužtos. Štai šioje nuotraukoje užfiksuotas pitonas, kuris Malaizijoje prarijo besilaukiančią avį. O BBC dokumentiniame seriale "BBC Wildlife" demonstruojami dar labiau neįtikėtini kadrai – gigantiškas smauglys nekramtydamas prarija elnią.
(0) 2014-06-01 1
Cebu miesto zoologijos sodas Filipinuose turistams pradėjo organizuoti vieną keisčiausių pramogų. Tai - 6 metrų ilgio didžiulių Birmos pitonų (dar kitaip vadinamų - tigrinių pitonų) masažas. Klientas yra paguldomas, ant jo dedamos kelios gyvatės. Pitonai raitosi ir tokiu būdu masažuoja zoologijos sodo lankytoją.
(3) 2014-03-04 4
Australijoje didžiulė gyvatė po atkaklios kovos įveikė krokodilą ir jį visiškai prarijo.
(1) 2012-08-17 0
Mįslingas „gyvačių pamišimo“ sindromu vadinamas fenomenas, kurio ištikti pitonai nei iš šio, nei iš to pradeda vytis į mazgus ir galiausiai nugaišta, gali būti susijęs su graužikų (pelių, žiurkių) platinamu virusu, skelbia zoologai.
(4) 2011-01-05 0
Biologai eilę metų bando įminti didžiųjų roplių virškinimo sistemos ypatumus - pavyzdžiui, tigrinis pitonas (Python molurus bivittatus) gali praryti auką daug didesnės masės, nei kad yra jis pats. Ir tai jam nesukelia jokių virškinimo problemų.
(0) 2008-02-10 2
Krokodilo pristatyti atskirai nereikia – šį pavojingą šiltųjų kraštų plėšrūną visi puikiai žino. Žino ir tai, jog krokodilas praktiškai nekramtęs praryja gyvates, žolėdžių jauniklius, o kartais net ir žmogumi „paskanauja “. Tačiau kokiu būdu jis sugeba suvirškinti nekramtytą maitą su visais kaulais ir žarnomis? Kaip maistas nepradeda gesti jo skrandyje? Štai tokie klausimai ilgai kamavo zoologus ir panašu, jog atsakymas slepiasi ne kur kitur, o krokodilo ši...

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos