Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planetary Resources
 
 

Planetary Resources

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2015-07-20 59
Šiąnakt po vidurnakčio, apie 1:30 val. Lietuvos laiku pro Žemę praskriejo sunkiai suvokiamos vertės asteroidas 2011 UW-158 – jo skrydis buvo transliuojamas tiesiogiai internetu iš observatorijos Kanarų salose. Kosminė uola atkreipė asteroidų kasybos bendrovės Planetary Resources dėmesį – ir tikrai ne šiaip sau.
(3) 2012-12-18 8
Tik įsivaizduokite: trilijonų dolerių vertės tauriųjų metalų, iškastinio kuro ir gėlo vandens telkiniai. Ir visa tai kantriai laukia, kada kas nors ateis ir pasiims. Norinčių tas gėrybes pasiimti tikrai atsirastų. O štai tokių, kurie žinotų ir sugebėtų tai padaryti, dar nėra – kitaip tos gėrybės jau seniai būtų pradėtos eksploatuoti.
(5) 2012-08-20 0
„Google“ milijardierių remiami Erikas Andersonas (Eric Anderson) ir Chrisas Levickis (Chris Lewicki) puoselėja grandiozinius asteroidų kasybos planus, tačiau neslepia, jog tai – tik pirmosios jų užmojų plunksnelės. Asteroidų kasybos entuziastus kalbino „Newscientist.com“.
(15) 2012-04-25 0
Tarkim, asteroidų eksploatacija susidomėjusi bendrovė (tai gali būti ir tik ką įsteigta „Planetary Resources“) iškelia į kosmosą visą flotilę kosminių teleskopų kosminėms uoloms, kuriose gausu naudingųjų iškasenų, aptikti, nuskraidina į jas reikiamą techniką ir sėkmingai sau semia tuos išteklius. O paskui? Ar gali bendrovė į tas protoplanetinio ūko liekanas pareikšti nuosavybės pretenzijas? Parduoti tai, ką iškasė? O gal asteroidai ir juose glūdintys resurs...
(10) 2012-04-24 0
Du paieškų gigantės „Google“ milijardieriai, kino režisierius Jamesas Cameronas ir kiti kosminių tyrimų šalininkai įsteigė naują bendrovę, kurios ambicijos yra tiesiog stulbinančios: ieškoti natūralių išteklių kaip vieną iš galimų kasinėjimų vietą pasirenkant asteroidus, rašo wsj.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos