Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2015-08-25 15
Artėja mokslo metai, todėl dabar yra pats tas metas įsigyti naują planšetinį kompiuterį. Deja, tai nėra labai paprasta padaryti, kai tenka apsispręsti tarp gausybės pasiūlymų. Galima skaityti apžvalgas, lyginti charakteristikas ir taip po didelių pastangų išsirinkti geriausiai saviems poreikiams tinkamą produktą. Tačiau jei neturite tam laiko, lieka pasitikėti draugų ar konsultantų rekomendacijomis. Vieną iš tokių rekomendacijų pateikiame ir mes – čia surasite rinkos lyderius pagal įvairius kriterijus.
(0) 2015-08-19 11
Kaip ir kiekvienais metais, asociacija EISA, kuri vienija 50 specializuotų žurnalų iš 22 Europos šalių, išrinko geriausius metų produktus. Pateikiame geriausių Europoje parduodamų mobiliųjų telefonų ir kitų prietaisų sąrašą su specialistų paaiškinimais, kodėl jie buvo pripažinti nugalėtojais.
(0) 2015-08-18 -11
Šią savaitę „The Wall Street Journal“ pranešė apie naują „Apple“ kompanijos iniciatyvą. Ne paslaptis, jog keletas paskutinių ketvirčių brangesnių planšetinių kompiuterių pardavimai palaipsniui mažėja. Ši tendencija neaplenkė ir „iPad“.
(5) 2015-08-12 6
Šiuo metu planšetinių kompiuterių gamintojai varžosi, siūlydami naudotojams vis didesnes ekranų skiriamąsias gebas ir vidinių elementų našumą, tačiau tokiai konkurencinei kovai pasirašo tikrai ne visi.
(0) 2015-08-05 6
Remiantis paskutine ketvirtine tyrimų kompanijos „IDC“, tyrinėjančios aktualias rinkos tendencijas, ataskaita, „Apple“ išlaiko tiekimo lyderio pozicijas planšetinių kompiuterių segmente. Kompanija per antrąjį 2015 metų laikotarpį pardavė 10,9 mln. šio tipo įrenginių. Tačiau lyginant su praeitais metais, pastebima, jog vis labiau ryškėja neigiamos tendencijos: „Apple“ kompanijos rinkos dalis krito žemiau 25%. Tokių rezultatų priežastimi analitikai įvaridija stiprėjančią „Lenovo“, „Huawei“ ir „LG“ kompanijų, siūlančių naudotojams biudžetinius sprendimus, konkurenciją.
(0) 2015-07-28 -2
Vienas iš rimčiausių „Samsung“ gaminių planšetinių kompiuterių rinkoje yra „Samsung Galaxy Tab Pro 10.1“. Šiame straipsnyje apžvelgsime, ką apie šį įrenginį mano užsienio apžvalgininkai ir ekspertai.
(0) 2015-07-27 0
„Dell“ kompanija atnaujino „Rugged“ įrenginių seriją ir pristatė naują modelį – planšetinį kompiuterį „Latitude 12 Rugged“.
(0) 2015-07-20 5
„JPay“ kompanija, priklausanti privačių kalėjimų sistemai, pristatė „JP5mini“ planšetinį kompiuterį. Įrenginys specialiai pagamintas Amerikos kaliniams. Šiai akimirkai kompanija jau išleido 60 tūkst. „JP4“ egzempliorių; senesnės versijos įrenginiais sėkmingai naudojamasi kalėjimuose. Naujame modelyje integruota bevielio prisijungimo prie interneto galimybė. Įrenginys veikia „Android“ operacinės sistemos pagrindu ir yra aprūpintas 4,3 colių ekranu bei integruotu 32 GB atminties moduliu.
(2) 2015-07-17 11
Renkantis planšetinį kompiuterį neabejotinai tenka apsvarstyti ir „Apple iPad Air 2“ pasirinkimo galimybę. Vien jau todėl, kad „Apple“ planšetiniai kompiuteriai yra vieni iš žinomiausių ir apie juos kalbama kur kas dažniau nei apie kitų gamintojų planšetinius kompiuterius. Tačiau ar jie verti tokio dėmesio? Vieną vertus, pagal Lietuvos pardavėjų rekomendacijas sudarytame planšetų reitinge „Apple iPad Air 2“ užėmė antrąją vietą, bet tuo pačiu tai bangiausias reitingo pasirinkimas, tad investicija į šį planšetą turėtų būti gerokai pasverta.
(4) 2015-07-09 4
„Apple“ nesidrovi perimti naujų funkcijų iš „Android“ operacinės sistemos ar atitinkamų telefonų gamintojų jos padarytų modifikacijų – pagrindinio „iOS“ planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų konkurento.
(0) 2015-07-09 11
Bulgarų mokslininkai ruošiasi užpatentuoti planšetinį kompiuterį Blitab, kuris skirtas neregiams. Apie tai praneša puslapis Standart News.
(2) 2015-07-08 -4
Planšetinį kompiuterį šiandien galite įsigyti už mažiau nei 50 EUR arba galite už jį sumokėti daugiau nei už seną, bet dar važiuojantį automobilį. Ar tarp jų yra didelis skirtumas? Be abejo. Visgi atsakymas į klausimą ar verta mokėti daugiau priklauso nuo to, kaip tokį kompiuterį naudosite.
(2) 2015-07-06 2
Nors dauguma planšetinių kompiuterių primena vienas kitą, kai kurie gamintojai sugebėjo išsiskirti. Vienas iš tokių gamintojų – „Lenovo“. Ši kompanija sukūrė „Lenovo Yoga Tablet“ planšetę su išskirtiniu metaliniu stovu bei stulbinančios 9000 mAh talpos baterija ir tai šiam gaminiui leido įsitvirtinti kaip labiausiai rekomenduojamam planšetui geriausių kompiuterių reitinge Lietuvoje.
(2) 2015-06-23 9
Nepaisant to, kad „Apple“ didžiuojasi savo planšetės „iPad Air 2“ našumu ir tvirtina, kad ji sparta nenusileidžia tuzinui asmeninių kompiuterių kartu paėmus, „obuolio“ produktui teks pasislinkti į šoną ir užleisti lyderio vietą „Microsoft Surface Pro 3“.
(0) 2015-06-19 11
Praėjusią savaitę „Apple“ anonsavo „iOS 9“ operacinę sistemą, kurią nuo rudens savo telefonuose galės įdiegti „iPhone“ ir „iPad“ vartotojai, tačiau kompanija atskleidė ne visas naujoves.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos