Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-12-29 0
Izraelyje pagamintas pirmojo pasaulyje permatomo planšetinio kompiuterio prototipas, suteikiantis galimybę vartotojams jį valdyti visais 10 pirštų.
(10) 2013-12-29 0
Nors planšetiniai kompiuteriai kartu su išmaniaisiais telefonais šiemet pirmavo laukiamiausių kalėdinių dovanų sąrašuose, pasirodo, netgi daugelio išsvajota „iPad Air“ planšete Kalėdų senelis įtiko anaiptol ne visiems.
(15) 2013-12-27 0
Prieš pat Kalėdas prasidėjo pasaulinė prekyba Didžiosios Britanijos bendrovės „Datawind“ sukurtu planšetiniu kompiuteriu „UbiSlate 7Ci“, kurį gamintojas vadina pigiausiu pasaulyje. Didžiojoje Britanijoje „UbiSlate 7Ci“ planšetę galima įsigyti už 30 svarų (apie 123 Lt), praneša „IBNlive“.
(0) 2013-12-27 0
Vieno ar kito planšetinio kompiuterio modelio populiarumas nereiškia, kad jie neturi trūkumų. Kažkas, prieš perkant planšetę, prisižiūrėjo daug reklamos, kažkas pasiryžęs nekreipti dėmesio į trūkumus, nes privalumų daugiau, o kažkas gauna labai gerą nuolaidą, todėl gyvena su aiškių privalumų neturinčiu produktu.
(0) 2013-12-26 0
Bendrovė „Apple“ JAV Patentų ir prekių ženklų biurui pateikė patento, kuriame apibūdinamas mobiliesiems įrenginiams skirtas ekranas su jame įterptais vadinamaisiais kvantiniais taškais, paraišką. Tokia technologija, pasak bendrovės atstovų, turėtų žymiai pagerinti spalvų perteikimą „iPhone“ ir „iPad“ ekranuose.
(1) 2013-12-22 0
Kaip ir buvo žadėta, kompanija ASUS pristatė kompaktiškąją savo išmaniojo telefono – matrioškos PadFone versiją, kuri gavo priedėlį „Mini“. Iš pradžių Taivane debiutuosiantis PadFone Mini tradiciškai taps komplektu iš išmaniojo telefono ir planšetinės stotelės. Skirtingai nei ankstesni modeliai, naujokas turės mažesnius matmenis, kartu ir techninės specifikacijos bus kuklesnės.
(14) 2013-12-18 0
Palyginti neseniai pasirodę gandai apie tai, kad „Apple“ planuoja išleisti planšetinį kompiuterį „iPad“ su gerokai didesnės įstrižainės ekranais atgijo vėlei.
(1) 2013-12-18 6
Jau keli metai kompiuterių rinkai iš lėto, bet dėsningai krypstant iš neportatyvios į portatyvią, pastarąjį procesą pagreitino planšetinių kompiuterių atsiradimas. Galima nuspėti, kad jos atsikando ir dalį nešiojamų kompiuterių pardavimų - kartais vartotojui tereikia nebrangaus, kompaktiško ir negalingo įrenginio, tokiu būdu aplenkiant nešiojamus kompiuterius. Šiandien su potencialiais tokio tipo pirkėjais pasiaiškinsime, ar „GoClever“ firmos „Aries 70“ gali būti sutapatintas su firmos pavadinimu ir tapti protingu pasirinkimo keliu renkantis nebrangią planšetę.
(0) 2013-12-16 0
Puslapis Fiksu seka savo aplikacijų, įdiegtų į Apple įrenginius aktyvumą, o tai leidžia sužinoti, kokia iPad ir iPhone modeliai paskutiniu metu yra populiariausi. Dabartinis interaktyvus grafikas apima pirmas 36 dienas po keturių Apple planšetinių kompiuterių pasirodymo – pirmos ir antros kartos iPad mini, iPad 4 ir iPad Air.
(5) 2013-12-12 1
„LG Electronics“ (LG) pristatė pirmąjį rinkoje „Google Play Edition“ planšetinį kompiuterį „LG G Pad 8.3“. Naujasis įrenginys bus pirmasis „Android Open Source Project“ pagrindu kurtas planšetinis kompiuteris su naujausia „Android 4.4 KitKat“ operacine sistema.
(3) 2013-12-05 0
Norėdama išpopuliarinti savo procesorius planšetinių kompiuterių rinkoje, kompanija Intel pasiryžusi investuoti 1 mlrd. dolerių, kurie bus skirti lojalių klientų subsidijoms. Įdomu tai, kad procesorių gigantas pasikliaus ne tik trečių šalių gamintojais, tačiau pristatys ir savo nuosavą planšetinį kompiuterį įmantriai pavadintą EA-C22L.
(0) 2013-11-29 0
Kompanija ASUS, kaip ir jos kinų konkurentas Lenovo, 2014 metais ketina rimtai padirbėti, kad būtų sumažintas atsilikimas planšetinių kompiuterių rinkoje nuo šiuo metu antroje vietoje esančios korėjiečių kompanijos Samsung. Tiesa, taivaniečių gamintojas puikiai suvokia, kad tai padaryti bus labai nelengva (o galbūt ir neįmanoma).
(2) 2013-11-27 2
Jau kuris laikas „Nokia“ reklamuoja „Surface“ ir kitas su „Windows 8/RT” operacinėmis sistemomis veikiančias planšetes, reklamose šaipydamasi iš „Apple iPad“.
(18) 2013-11-23 0
Pasaulyje yra tikrai nemažai mokyklų, kuriose vykdomas eksperimentas: kas būtų, jei užmirštume popierines knygas, o mokiniams duotume naudotis planšetiniais kompiuteriais? Vienai Airijos mokyklai toks bandymas baigėsi gana liūdnai.
(0) 2013-11-19 -1
Nežiūrint į tai, kad kompanija Google garsėja gana chaotiškais ryšiais su savo gamybiniais partneriais, paskutinės dvi planšetinių kompiuterių Nexus 7 kartos buvo gaminamos kompanijos ASUS.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos