Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2015-07-20 5
„JPay“ kompanija, priklausanti privačių kalėjimų sistemai, pristatė „JP5mini“ planšetinį kompiuterį. Įrenginys specialiai pagamintas Amerikos kaliniams. Šiai akimirkai kompanija jau išleido 60 tūkst. „JP4“ egzempliorių; senesnės versijos įrenginiais sėkmingai naudojamasi kalėjimuose. Naujame modelyje integruota bevielio prisijungimo prie interneto galimybė. Įrenginys veikia „Android“ operacinės sistemos pagrindu ir yra aprūpintas 4,3 colių ekranu bei integruotu 32 GB atminties moduliu.
(2) 2015-07-17 12
Renkantis planšetinį kompiuterį neabejotinai tenka apsvarstyti ir „Apple iPad Air 2“ pasirinkimo galimybę. Vien jau todėl, kad „Apple“ planšetiniai kompiuteriai yra vieni iš žinomiausių ir apie juos kalbama kur kas dažniau nei apie kitų gamintojų planšetinius kompiuterius. Tačiau ar jie verti tokio dėmesio? Vieną vertus, pagal Lietuvos pardavėjų rekomendacijas sudarytame planšetų reitinge „Apple iPad Air 2“ užėmė antrąją vietą, bet tuo pačiu tai bangiausias reitingo pasirinkimas, tad investicija į šį planšetą turėtų būti gerokai pasverta.
(4) 2015-07-09 4
„Apple“ nesidrovi perimti naujų funkcijų iš „Android“ operacinės sistemos ar atitinkamų telefonų gamintojų jos padarytų modifikacijų – pagrindinio „iOS“ planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų konkurento.
(0) 2015-07-09 11
Bulgarų mokslininkai ruošiasi užpatentuoti planšetinį kompiuterį Blitab, kuris skirtas neregiams. Apie tai praneša puslapis Standart News.
(2) 2015-07-08 -4
Planšetinį kompiuterį šiandien galite įsigyti už mažiau nei 50 EUR arba galite už jį sumokėti daugiau nei už seną, bet dar važiuojantį automobilį. Ar tarp jų yra didelis skirtumas? Be abejo. Visgi atsakymas į klausimą ar verta mokėti daugiau priklauso nuo to, kaip tokį kompiuterį naudosite.
(2) 2015-07-06 2
Nors dauguma planšetinių kompiuterių primena vienas kitą, kai kurie gamintojai sugebėjo išsiskirti. Vienas iš tokių gamintojų – „Lenovo“. Ši kompanija sukūrė „Lenovo Yoga Tablet“ planšetę su išskirtiniu metaliniu stovu bei stulbinančios 9000 mAh talpos baterija ir tai šiam gaminiui leido įsitvirtinti kaip labiausiai rekomenduojamam planšetui geriausių kompiuterių reitinge Lietuvoje.
(2) 2015-06-23 9
Nepaisant to, kad „Apple“ didžiuojasi savo planšetės „iPad Air 2“ našumu ir tvirtina, kad ji sparta nenusileidžia tuzinui asmeninių kompiuterių kartu paėmus, „obuolio“ produktui teks pasislinkti į šoną ir užleisti lyderio vietą „Microsoft Surface Pro 3“.
(0) 2015-06-19 11
Praėjusią savaitę „Apple“ anonsavo „iOS 9“ operacinę sistemą, kurią nuo rudens savo telefonuose galės įdiegti „iPhone“ ir „iPad“ vartotojai, tačiau kompanija atskleidė ne visas naujoves.
(0) 2015-06-16 -4
2015 metų kovo pabaigoje „Microsoft“ ir „Samsung“ paskelbė apie partnerystę, kuri Pietų Korėjos milžino mobiliuosiuose įrenginiuose leidžia įdiegti JAV partnerio programas. Samsung „Microsoft Office“ ir „OneDrive“ ketinama įdiegti ne tik į aukščiausios kokybės prietaisus, bet ir biudžetinius gaminius, prie kurių galima priskirti ką tik pristatytą „Galaxy Tab E“.
(2) 2015-06-05 -1
Prasideda vasara ir pats laikas pažiūrėti, ką siūlo geriausių planšetinių kompiuterių reitingas. Kaip pamenate, pirmasis reitingas buvo sudarytas paskutiniam pavasario mėnesiui - gegužei, o dabar tęsiame šią iniciatyvą jau birželiui.
(10) 2015-05-22 7
Turbūt jau matėte geriausių nešiojamų kompiuterių reitingą, sudarytą pagal visiems puikiai žinomų kompiuterinės technikos parduotuvių 1a.lt, skytech.lt, kompiuteriai.lt ir dellshop.lt rekomendacijas.
(0) 2015-05-13 27
Jei galvojate apie planšetinio kompiuterio įsigijimą, neabejotinai iškilo klausimas, o koks modelis šiuo metu būtų geriausias? Pagal reklamas bei naujienų srautus, turbūt pirmiausia mintys kiltų apie „Samsung“ ir „Apple“ planšetes, tačiau net ir šių gamintojų siūlomų modelių yra visa galybė. O jei pažvelgus ir į kitų gamintojų pasiūlymus, galva gali apsisukti nespėjus nė mirktelėti. Tad kaip susigaudyti šioje įvairovėje ir išsirinkti geriausią planšetinį kompiuterį?
(0) 2015-05-07 14
Konferencijos Ignite metu kompanijos Microsoft viceprezidentas Joe Belfiore pademonstravo, kaip Windows 10 veikia planšetiniame kompiuteryje. Demonstracijai buvo pasirinktas 8'' ekraną turintis Lenovo ThinkPad.
(1) 2015-05-07 12
Neseniai buvo nutekinti iPad Pro korpuso brėžiniai, kurie leido sužinoti planšetinio kompiuterio matmenis. Dabar šaltiniai sužinojo daugiau naujoko ypatumų, rašo AppleInsider.
(1) 2015-04-30 3
Maždaug metai praėjo nuo to momento, kai Microsoft pristatė planšetinį kompiuterį Surface Pro 3, o tai reiškia, kad ne už kalnų ir naujas modelis. Pati Microsoft apie tai kol kas nieko nepraneša, tačiau prasitarti nusprendė vienas kinų puslapis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos