Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2018-12-24 5
„Apple“ mano, kad 2018 metų leidimo „IPad Pro“ mažas korpuso išlenkimas yra normalu.
(0) 2018-11-01 1
Prieš mėnesį naujų išmaniųjų telefonų seriją pristačiusi įmonė „Apple“ spalio pabaigos renginį dedikavo šiek tiek didesniems įrenginiams: į Niujorką žurnalistus sukvietusi įmonė pristatė naują „MacBook Air“ nešiojamąjį kompiuterį, stalinį „Mac Mini“ kompiuterį ir du „iPad Pro“ planšetinius kompiuterius.
(1) 2018-08-12 -2
Planšetinius kompiuterius gamina vis mažiau bendrovių, tačiau tai greičiausiai yra gana natūralus procesas. Kitaip sakant, tarptautinėje rinkoje sėkmės susilaukia tik gerai vartotojų prioritetus suprantančios bendrovės. Tokių pavyzdžių gausu Kinijoje, tačiau svarbu suprasti tai, kad ne visos kinų bendrovės yra susijusios su išmaniaisiais telefonais. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Chuwi“ garsėja ne tik savo nešiojamais, bet dar ir planšetiniais kompiuteriais.
(0) 2018-08-07 0
Biudžetiniai planšetiniai kompiuteriai nėra tokie nieko verti, kaip daug kam gali pasirodyti. Jie puikiai tinka naršymui internete, vaizdo įrašų ir nuotraukų peržiūrai, žaidimams, knygoms ir kitoms užduotims. Juos galima duoti vaikams, juos negaila su savimi pasiimti į kelionę. „Lenovo P8“ yra garsaus gamintojo siūlomas planšetinis kompiuteris, kuris tikrai už mažiau siūlo daugiau.
(0) 2018-07-04 0
Vietiniai Kinijos gamintojai jau gana ilgas laikas dominuoja planšetinių kompiuterių rinkoje. Itin džiugina ir tai, kad šios bendrovės ir toliau nuosekliai dirba prie naujų sprendimų. Pavyzdžiui, vietinis Kinijos gamintojas „Alldocube“ šį mėnesį pradeda su įspūdingu planšetinio kompiuterio anonsu, kuris greičiausiai šį kartą nustebins net ir pačius išrankiausius skaitytojus.
(0) 2018-07-02 0
Daugelis gamintojų jau atsisako planšetinių kompiuterių, tačiau kinų „Xiaomi“ kompanija vis dar tiki šviesia jų ateitimi ir oficialiai pristatė „Mi Pad 4“, apie kurį jau keletą mėnesių internete sklandė gandai.
(1) 2018-06-14 0
Biudžetinės klasės planšetinis kompiuteris gali būti labai naudingas daiktas. Jis gali tapti kelionių palydovu, jis puikiai tinka knygoms skaityti ar filmams žiūrėti. Biudžetiniai planšetiniai kompiuteriai dažnai yra tokie pigūs, kad jų negaila duoti ir vaikams pažaisti.
(0) 2018-05-31 2
Greičiausiai sutiksite, kad vietiniams Kinijos gamintojams niekada nepritrūksta kūrybiškumo. Kinų sėkmės istorija prasidėjo kartu su išmaniaisiais telefonais, tačiau šiuo metu vietiniai Kinijos gamintojai jau geba sukurti praktiškai bet ką. O šiuo atveju įdomiausia yra tai, kad tie patys kinai taip pat nuolatos generuoja inovatyvias idėjas, kurios šiuo atveju ženkliai prisideda prie kasdieninio technologijų rinkos progreso.
(0) 2018-05-26 3
Tenka pripažinti, jog Lietuvos elektroninėse parduotuvėse planšetinių kompiuterių pasiūla yra daugiau nei pakankama. Vis dėlto šiuo atveju taip pat nepaneigsi, kad Kinijos elektroninės parduotuvės į šios rinkos pokyčius reaguoja kur kas greičiau. Kitaip sakant, tarp Kinijos elektroninių parduotuvių nuolatos jaučiama akivaizdi konkurencija, todėl pastarosios pirkėjus mėgsta intriguoti akivaizdžiai pastebimomis nuolaidomis.
(3) 2018-05-12 7
Jeigu sekate Kinijos elektroninių parduotuvių išpardavimus, tai greičiausiai taip pat žinote, kad kinai garsėja ne tik išmaniais telefonais, bet ir kita įvairia elektronika. Šiuo atveju galbūt net galima tvirtinti, kad vietiniai Kinijos gamintojai nuolatos stebi rinkos pokyčius, todėl jiems adaptuotis bei prisitaikyti prie pirkėjų norų yra kur kas lengviau.
(0) 2018-05-02 2
Tenka pripažinti, kad planšetinių kompiuterių rinka šiuo metu išgyvena tam tikrą stagnaciją. Vis dėlto gamintojams šiuo metu anonsuoti naujus planšetinius kompiuterius taip pat neapsimoka, kadangi daugeliui pirkėjų kol kas vis dar pakanka ir praeitais metais pristatytų planšetinių kompiuterių galimybių.
(0) 2018-03-26 14
Jeigu bent kartą teko naudotis kokybišku planšetiniu kompiuteriu, tai greičiausiai tikrai sutiksite, kad šis elektroninis prietaisas gali puikiai pakeisti standartinį nešiojamą kompiuterį. Problema šiuo atveju yra tik ta, kad naujų planšetinių kompiuterių gamybos pastaruoju metu imasi tik Kinijos gamintojai. Būtent dėl šios priežasties naujausios kartos planšetinius kompiuterius šiuo metu geriausiai pirkti tiesiai iš Kinijos elektroninių parduotuvių.
(0) 2018-02-27 -2
Parodoje „Mobile World Congress“ Barselonoje „Huawei“ šį kartą pristato nešiojamą kompiuterį „Huawei Matebook X Pro“, planšetinių kompiuterių seriją „Huawei MediaPad M5“ ir pirmą komercinį prietaisą, palaikantį 3GPP telekomunikacijų standartą 5G tinklui.
(0) 2018-01-31 -2
Mobilumą vertinantys pirkėjai yra sutrikę. Sutikime, naujos kartos mažų gabaritų nešiojamų kompiuterių pasiūlymų rinkoje tikrai netrūksta. Vis dėlto jų kaina šiuo metu dažnai pasiekia tokias aukštumas, kad dažnas potencialus pirkėjas apie tokį pirkinį negali išvis net pasvajoti. Vos ne vienintelis liekantis pasirinkimas - kokybiškas planšetinis kompiuteris.
(0) 2018-01-21 -6
Tenka pripažinti, kad planšetinių kompiuterių pasiūla per paskutiniuosius keletą metų gerokai susitraukė. Ir šiuo atveju skaudžiausia tai išgirsti tiems skaitytojams, kurie jau spėjo susigyventi su planšetiniais kompiuteriais bei jų teikiamais privalumais. Vis dėlto viskas nėra taip blogai kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, kadangi kinai ir toliau aktyviai domisi naujos kartos planšetinių kompiuterių gamyba. Dar daugiau pasitikėjimo šiai rinkai prideda ir tokios gerai visame pasaulyje žinomos bendrovės, kaip „Lenovo“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos