Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2011-10-28 5
Kalbant apie Lietuvos indėlį kuriant kompiuterius, situacija labai paprasta. Tuometinėje Sovietų Sąjungoje Lietuvos gamyklos, nors ir kopijavo Vakarų produkciją, sukūrė ir keletą nuosavų skaičiavimo mašinų bei asmeninių kompiuterių, o per pastaruosius dvidešimt metų nuosavą asmeninių kompiuterių liniją turėjo kas antras kompiuteriais prekiaujantis tinklas.
(5) 2016-03-11 6
Kaip jau įprasta, prasidėjus naujam ketvirčiui pasižvalgėme po lietuviškas technikos parduotuves, kokie yra geriausi pasiūlymai, galvojantiems įsigyti naują planšetinį kompiuterį. Planšetų pasirinkimas yra be galo gausus, tad norint išsirinkti tinkamą variantą, reikia arba labai gerai žinoti, ko ieškote, arba sugaišti daug laiko gilinantis į smulkiausius aspektus. Na, o skubantiems sudarėme savo rekomendacijų sąrašą – tikimės, jis pravers!
(0) 2015-05-13 27
Jei galvojate apie planšetinio kompiuterio įsigijimą, neabejotinai iškilo klausimas, o koks modelis šiuo metu būtų geriausias? Pagal reklamas bei naujienų srautus, turbūt pirmiausia mintys kiltų apie „Samsung“ ir „Apple“ planšetes, tačiau net ir šių gamintojų siūlomų modelių yra visa galybė. O jei pažvelgus ir į kitų gamintojų pasiūlymus, galva gali apsisukti nespėjus nė mirktelėti. Tad kaip susigaudyti šioje įvairovėje ir išsirinkti geriausią planšetinį kompiuterį?
(10) 2012-11-11 63
Manote, kad „iPad“ ir kitos planšetės tik suaugusiųjų reikalas? Patikėkite, taip tikrai nėra. Jeigu ieškote vaikui dovanos arba priemonės pradinuko mokslams – siūlome pažvelgti į kelis išskirtinius vaikams skirtus planšetinius kompiuterius.
(9) 2013-10-22 7
Praėjus kiek daugiau nei trejiems metams po pirmos kartos Apple iPad debiuto visas pasaulis yra apimtas vienos didelės manijos, kuri vadinasi „planšetiniai kompiuteriai“. Iš pradžių jie sulaukė ypač daug kritikos: neva jie niekada nesugebės pakeisti vartotojų namuose ant stalo ar po juo dulkančių nešiojamų ar stacionarių kompiuterių. Tačiau praktika parodė, kad jie gali patenkinti daugumos žmonių bazinius poreikius.
(33) 2012-01-22 11
Stulbinantis planšetinių kompiuterių populiarumas pasaulyje vis kelia man tą patį klausimą: ar man jo reikia? Žinoma, lengviausia į jį atsakyti pasinaudojus kompiuteriu bent kelias dienas. Tik tada galima iš tikrųjų pajausti ar jis pakeičia dabar turimus įrenginius ir suteikia papildomos naudos, ar visgi tenka planšetinį padėti į šalį ir pasiimti paprastą kompiuterį. Dėl šios priežasties per pastaruosius kelis mėnesius teko išbandyti „Asus EEE Pad Transformer TF10...
(0) 2014-04-08 27
Priminsime, jog balandžio 1-ąją, Samsung pristatė naujus planšetinius kompiuterius – „Galaxy Tab 4“. Ir tai nebuvo pokštas - pristatyti trys nauji mobilūs įrenginiai su 7“, 8“ ir 10.1“ ekranų įstrižainėmis. Dabar jau tapo aiškios ir būsimos planšečių kainos.
(4) 2012-08-24 6
Prieš mėnesį konferencijoje "Google I/O 2012" buvo pristatytas kompanijos planšetinis kompiuteris "Nexus 7". Šis "Google" kūrinys buvo sutiktas ganėtinai džiaugsmingai, kadangi ko kaina sudaro vos 199 JAV dolerius, tačiau savo specifikacijomis jis be vargo nurungia tiek pat kainuojantį "Amazon Kindle Fire". Tad šiandien ir apžvelkime šį pirmąjį "Google" "planšetinį blyną".
(4) 2012-07-03 0
Gal kada kilo mintis, jog šiandieniniai išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai neretai dubliuoja vienas kito funkcijas? Kaip tik su šia mintimi kompanija „Asus“ sukūrė „PadFone“ – planšetinį kompiuterį, kuriam mikroprocesorių ir kitą svarbią elektroniką pakeičia visiškai funkcionalus išmanusis telefonas.
(12) 2014-08-27 16
Planšetiniai kompiuteriai tapo itin populiarūs, kadangi jie yra paprasti naudoti, labai lengvi, jų baterijos tarnauja ilgai ir be to, planšetes galima naudoti įvairiems darbams. Bet dažnam žmogui iškyla klausimas – ar tikrai planšetė pilnai gali pakeisti nešiojamąjį kompiuterį?
(10) 2015-05-22 7
Turbūt jau matėte geriausių nešiojamų kompiuterių reitingą, sudarytą pagal visiems puikiai žinomų kompiuterinės technikos parduotuvių 1a.lt, skytech.lt, kompiuteriai.lt ir dellshop.lt rekomendacijas.
(5) 2016-01-06 26
Planšetiniai kompiuteriai miršta – tegyvuoja planšetiniai kompiuteriai su žodeliu „Pro“! Praėjusių metų pabaigoje taip pagalvojusi „Apple“ pristatė „iPad“ profesionalams – su milžinišku ekranu, tanko galios procesoriumi, pieštuku ir klaviatūra. „Apple“ visada pristato daiktus antri, bet laimi. Gal jei būsime antri mes, mes ir laimėsime?“ – šių metų pradžioje pagalvojo „Samsung“ ir parodoje CES 2016 į sceną ištempė didžiulį planšetinį kompiuterį „Galaxy TabPro S“. Bet atrodo, kad šį sykį „Apple“ pralaimėjo...
(14) 2012-03-21 0
Kol „Apple“ produkcijos fanatai stovi eilėse prie naujojo „iPad“, atsiranda entuziastų, kurie pasiruošę sudaužyti savo „iPad“ į betoninį grindinį, visą procesą nufilmuoti ir patalpinti internete.
(15) 2013-12-27 0
Prieš pat Kalėdas prasidėjo pasaulinė prekyba Didžiosios Britanijos bendrovės „Datawind“ sukurtu planšetiniu kompiuteriu „UbiSlate 7Ci“, kurį gamintojas vadina pigiausiu pasaulyje. Didžiojoje Britanijoje „UbiSlate 7Ci“ planšetę galima įsigyti už 30 svarų (apie 123 Lt), praneša „IBNlive“.
(52) 2010-01-29 1
Nors pirmąjį savo planšetinį kompiuterį „iPad“ pristačiusi bendrovė „Apple“ jį vadina „revoliuciniu“, IT leidinių apžvalgininkai vardija didžiausius šio kompiuterio trūkumus, kurie verčia abejoti tokiu ambicingu teiginiu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos