Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(70) 2012-03-09 0
Turbūt pats karščiausias planšetinių kompiuterių rinkos klausimas šiandien – kuo gi geresnis šis „Apple“ planšetinis kompiuteris, už visus kitus „Android“ konkurentus, tarp kurių galbūt yra tas, kurį jau nusižiūrėjote?
(52) 2010-01-29 1
Nors pirmąjį savo planšetinį kompiuterį „iPad“ pristačiusi bendrovė „Apple“ jį vadina „revoliuciniu“, IT leidinių apžvalgininkai vardija didžiausius šio kompiuterio trūkumus, kurie verčia abejoti tokiu ambicingu teiginiu.
(52) 2012-03-10 0
„iPad HD“ ir „iPad 3“. Tai keli vardai, kuriais technologijų pasaulio atstovai spekuliavo iki pat kompanijos „Apple“ sukurtos naujausios planšetės „iPad“ pristatymo. Tiesa, tą patį vakarą supratome, kad tie vardai nėra teisingi, o mes išvydome tiesiog „naują „iPad“ ( angl. - The new „iPad“ ).
(49) 2012-03-08 0
Reikia manyti, jog korporacijai Apple pristačius naująjį „iPad“, visi jos konkurentai planšetinių kompiuterių rinkoje lengviau atsiduso: be ekrano su itin didele raiška ir 4G tinklų (kurie dar labai silpnai išplėtoti) palaikymo visas kitas naujoves galima laikyti tik evoliucinėmis, nieko iš esmės nekeičiančiomis.
(39) 2014-02-15 0
Jau ne pirmi metai rinkos analitikai ir gamintojai skelbia, kad asmeninių kompiuterių pardavimai mažėja, o šioje rinkoje dirbančios kompanijos turi dėti vis daugiau pastangų, norėdamos nepatirti nuostolių. Aštrėjanti konkurencija savaime skatina ir kompiuterių kainų pokyčius. Tačiau panašu, jog šie rinkos dėsniai visiškai neveikia „Apple“ gaminamų kompiuterių produkcijos: kompanijos nešiojami kompiuteriai „Mac“ išlaikė beveik stabilias pardavimų apimtis nors jų kaina keitėsi labai nežymiai ir visada buvo bent šiek tiek aukštesnė nei konkurentų su „Windows“ sistema.
(38) 2010-02-05 0
Šio mėnesio pabaigoje užsakovams bus pateikti pirmieji Singapūro bendrovės „Fusion Garage“ sukurti planšetiniai kompiuteriai „JooJoo“ su 12 colių įstrižainės sensoriniais ekranais, „Flash“ palaikymu, USB jungtimi ir vaizdo kamera.
(35) 2013-10-27 1
Bendrovės „Canalys“ analitikai po naujos kartos „Apple“ planšetinių kompiuterių „iPad Air“ ir „iPad Mini“ pristatymo pareiškė, kad bendrovė rizikuoja pakartoti paskutinįjį praėjusio amžiaus dešimtmetį padarytą lemtingą verslo klaidą.
(35) 2014-08-02 4
Nepriklausomi analitikai jau spėjo pastebėti, kad kinų gamintojai smaugia korėjiečių kompaniją Samsung išmaniųjų telefonų segmente, o atitinkama statistika buvo pateikta dar prieš Samsung ketvirčio ataskaitą. Dabar gi galima pasižiūrėti į oficialius skaičius.
(34) 2010-01-28 0
Bendrovės „Apple“ vykdomasis direktorius Steve‘as Jobsas žurnalistams San Franciske pristatė pirmąjį bendrovės planšetinį kompiuterį „iPad“.
(34) 2012-07-12 0
Jungtinėje Karalystėje teisėjas nusprendė, kad „Samsung“ nepažeidė „Apple“ patentinių teisių, nes jų „Galaxy“ planšetiniai kompiuteriai nėra pakankamai šaunūs, kad būtų sumaišyti su „iPad“, rašo businessweek.com.
(33) 2012-01-22 11
Stulbinantis planšetinių kompiuterių populiarumas pasaulyje vis kelia man tą patį klausimą: ar man jo reikia? Žinoma, lengviausia į jį atsakyti pasinaudojus kompiuteriu bent kelias dienas. Tik tada galima iš tikrųjų pajausti ar jis pakeičia dabar turimus įrenginius ir suteikia papildomos naudos, ar visgi tenka planšetinį padėti į šalį ir pasiimti paprastą kompiuterį. Dėl šios priežasties per pastaruosius kelis mėnesius teko išbandyti „Asus EEE Pad Transformer TF10...
(33) 2010-03-30 0
Likus kelioms dienoms iki oficialios prekybos naujuoju planšetiniu kompiuteriu „iPad“ JAV pradžios, bendrovė „Apple“ internete paskelbė kelis vaizdo siužetus, informuojančius apie jame įdiegtų programų galimybes, praneša „AppleInsider.com“.
(32) 2010-02-03 0
Po to, kai „Google“ bendrovės darbuotojas internete išplatino vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip planšetiniame kompiuteryje veikia „Chrome“ operacinė sistema, pasigirdo kalbos, kad „Google“ kuria konkurentą „Apple iPad“ kompiuteriui, praneša telegraph.co.uk.
(32) 2011-06-16 0
Bilas Gatesas, „Microsoft“ kompanijos vienas iš įkūrėjų bei ilgametis vadovas, duodamas interviu žurnalui „The Heat“ užsiminė, jog savo vaikams jis neleistų naudoti „iPhone“ ar „iPad“. „Jie turi „Windows“ atitikmenis. „Zune“ muzikos grotuvas yra ne ką blogesnis nešiojamas „Windows“ įrenginys. Jie nėra skirti nepasiturintiems vaikams.“, – pridūrė jis.
(32) 2010-12-19 0
Naujo „DisplaySearch“ tyrimo duomenimis, „Apple“ tapo trečia didžiausia mobiliųjų kompiuterių gamintoja pasaulyje ir didžiausiu mobiliųjų kompiuterių tiekėju Šiaurės Amerikoje. Mobilieji kompiuteriai – tai nešiojamieji kompiuteriai, interneto ir planšetiniai kompiuteriai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos