Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Planšetinių kompiuterių naujienos
 
 

Planšetinių kompiuterių naujienos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2015-05-22 7
Turbūt jau matėte geriausių nešiojamų kompiuterių reitingą, sudarytą pagal visiems puikiai žinomų kompiuterinės technikos parduotuvių 1a.lt, skytech.lt, kompiuteriai.lt ir dellshop.lt rekomendacijas.
(10) 2015-03-09 6
Kompanijai Yahoo priklausanti analitikų firma Flurry peržvelgė planšetofonų segmento plėtros tendencijas. Analitikai pastebi, kad šios kategorijos produktų pardavimai didėja sparčiau, nei kitų įrenginių.
(10) 2015-11-06 -11
Planšetinių kompiuterių rinka išsiplėtė iki svaiginančių asortimento kiekių – siūlomi įvairiausi planšetai, besiskiriantys ekrano dydžiu, panaudojimo universalumu, kitomis techninėmis charakteristikomis ir svarbiausia, kaina. Kaina išlieka vienu svarbiausiu pasirinkimo kriterijumi, tad visada naudinga žinoti, kaip kiekvienas sutaupytas ar papildomai pridėtas euras apribos ar praplės planšetų pasirinkimo galimybes.
(5) 2015-11-26 6
Netrukus po prekybos pradžios, pirmieji planšetinio kompiuterio „iPad Pro“ naudotojai pradėjo skųstis, kad įrenginys tampa neveiksnus po įkrovimo, reikalauja priverstinio perkrovimo funkcionalumo atkūrimui.
(5) 2015-08-12 6
Šiuo metu planšetinių kompiuterių gamintojai varžosi, siūlydami naudotojams vis didesnes ekranų skiriamąsias gebas ir vidinių elementų našumą, tačiau tokiai konkurencinei kovai pasirašo tikrai ne visi.
(5) 2015-09-04 26
Tarp begalės planšetinių kompiuterių gamintojų šiandien vartotojas gali išvysti ir du lietuviškus prekinius ženklus – „eSTAR“ (UAB „Mikrovisata“) ir „ACME“ (UAB „ACME Europe“). Nei vienai iš firmų planšetiniai kompiuteriai nėra pagrindinis pajamų šaltinis, o didžiąją dalį jos gauna iš kitų produktų ir paslaugų. „ACME Europe“ specializuojasi kompiuterinių aksesuarų gamyboje, o „Mikrovisatos“ pagrindinis produktas yra antžeminiai, skaitmeniniai TV priedėliai. Visgi abiejų įmonių atstovai teigia, kad jų planšetiniai kompiuteriai turi savo vartotoją.
(5) 2015-09-23 29
Planšetinio kompiuterio davimas mažamečiui vaikui yra tolygus išnaudojimui, nes tai yra „rusiškos ruletės“ žaidimas su jo formavimusi ir vystymu, mano psichologas Richardas House'as.
(5) 2015-08-25 15
Artėja mokslo metai, todėl dabar yra pats tas metas įsigyti naują planšetinį kompiuterį. Deja, tai nėra labai paprasta padaryti, kai tenka apsispręsti tarp gausybės pasiūlymų. Galima skaityti apžvalgas, lyginti charakteristikas ir taip po didelių pastangų išsirinkti geriausiai saviems poreikiams tinkamą produktą. Tačiau jei neturite tam laiko, lieka pasitikėti draugų ar konsultantų rekomendacijomis. Vieną iš tokių rekomendacijų pateikiame ir mes – čia surasite rinkos lyderius pagal įvairius kriterijus.
(4) 2015-10-31 -31
Išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių ekranai yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis mobilųjį įrenginį, kadangi būtent iš jo naudotojai gauna informaciją.
(4) 2015-07-09 4
„Apple“ nesidrovi perimti naujų funkcijų iš „Android“ operacinės sistemos ar atitinkamų telefonų gamintojų jos padarytų modifikacijų – pagrindinio „iOS“ planšetinių kompiuterių ir išmaniųjų telefonų konkurento.
(4) 2015-10-30 8
Samsung oficialiai pristatė planšetinį kompiuterį „Galaxy View“, kuris išsiskiria didžiuliu 18,4 colių ekranų ir įspūdingu svoriu – šiek tiek mažiau nei 3 kg.
(4) 2015-10-24 -6
Jau keletą mėnesių sklando gandai apie tai, jog „Samsung“ planuoja pristatyti „Galaxy View“ planšetinį kompiuterį su 18,4 colių įstrižainės ekranu, kuris galės konkuruoti su „Microsoft Surface Pro 4“ ir „Apple iPad Pro“ įrenginiais.
(3) 2015-11-01 17
„Panasonic“ anonsavo planšetinį kompiuterį „Toughpad FZ-Y1 Performance“, kuris sukurtas specialiai žurnalistams, fotografams, architektams ir kietiems profesionalams.
(3) 2015-09-12 1
Šią savaitę „Apple“ kompanija pristatė išties gigantišką „iPad Pro“. Šis planšetinis kompiuteris turi įspūdingą 12.9 colio „Retina HD“ ekraną bei pasižymi itin dideliu pajėgumu. Iš esmės naujasis „Apple“ kūrinys bando priremti „Microsoft Surface Pro 3“ prie sienos.
(3) 2015-02-13 -3
Pasak „Electronic Arts“ atstovo 2015 m. technologijos, interneto ir medijų konferencijoje Blake Jorgensen, per ateinančius 3 – 4 metus planšetiniai kompiuteriai pasižymės didesniu našumu nei dabartinės kartos – „Xbox One“ ir „PlayStation 4“ konsolės. Taip pat pagerės žaidimų, skirtų mobiliems įrenginiams kokybė – žaidimai bus plėtojami, o kūrėjai jau dabar ryžtasi labiau įtraukiančiai pramogų mechanikai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos