Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Plastikiniai saulės elementai
 
 

Plastikiniai saulės elementai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-01-02 11
Technologinės naujovės neretai lieka uždarytos už laboratorijų durų vien todėl, kad nesugebama visuomenei įrodyti naujų išradimų ekonominės naudos. Šiuo metu ne tik pasaulio, bet ir Lietuvos fizikai praleidžia daugybę laiko tirdami ir kurdami saulės elementus, pagamintus iš organinių medžiagų, o ne iš įprasto silicio. Apie šią saulės energetikos medžiagų naujovę pasakojo prie tyrimų prisidėjęs Vilniaus universiteto habilituotas fizinių mokslų daktaras Vaidotas Kažukauskas.
(3) 2012-07-26 0
Veikiausiai ateityje jūsų išmanusis telefonas bus gerokai plonesnis, nes jam nebereikės baterijos. Ją atstos saulės elementai, o kad pastarieji visuomet būtų nukreipti į saulę – pasirūpins Kalifornijos universiteto (UCLA) mokslininkai, skelbiama universiteto pranešime.
(15) 2012-05-02 0
Mokslininkai iš Prinstono universiteto (JAV) sukūrė polimerinį saulės elementą, kuri panaši į augalo lapą, t. y. paviršiuje sukurti lapams būdingi nelygumai. Tokiu būdu iš to paties foto elementų paviršiaus pavyko gauti net iki 47% daugiau elektros energijos.
(0) 2011-08-17 0
Dviem Lehajo universiteto (JAV) fizikams pavyko sukurti vaizdavimo technologiją, leidžiančią tiesiogiai stebėti šviesą spinduliuojančius eksitonus, kuomet šie pasklinda po naują medžiagą, dominančią tyrėjus dėl savo nepaprastų elektroninių savybių. Šis darinys, vadinamas rubrenu, yra naujos kartos monokristalinių organinių puslaidininkių atstovas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos