Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Plaukai
 
 

Plaukai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-12-21 15
Sergantieji vėžiu mums dažnai asocijuojasi su plika galva. Taip yra dėl to, kad dėl naudojamos chemoterapijos nuslenka žmogaus plaukai. Tačiau dar įdomiau tai, kad dėl chemoterapijos plaukai atauga kitokie. Kokie?
(0) 2017-12-14 6
Su amžiumi vyrų plaukai sparčiai keičiasi. Tai tikriausiai pastebėjote ir jūs. Bet kaip? Kai kurie pokyčiai yra sietini su širdies ligų rizika net labiau nei nutukimas
(11) 2017-11-30 36
Tai gniuždo. Iš pradžių galima apsimesti, kad niekas nevyksta, tačiau po kiek laiko tenka pripažinti tiesą - plinkate. Jaunystėje turėti vešlūs plaukai jus palieka ir joks šukavimas to paslėpti negali. Ne visi vyrai vienodai išgyvena dėl plikimo, tačiau nemaža dalis beplaukių norėtų susigrąžinti turėtą šukuoseną. Dabar mokslininkai iš Yonsei Universiteto Seule mano, kad plikimą bus įmanoma išgydyti jau visai greitai.
(3) 2017-11-13 19
Nors daugelis mano, kad kiekviena kūno dalis yra reikalinga tam, kad kūnas idealiai funkcionuotų, tai yra netiesa. Charlesas Darwinas savo knygoje „Descent of Man“ (liet. „Žmogaus kilmė“) išskyrė net keliasdešimt kūno dalių, kurios jo manymu yra bevertės.
(2) 2017-10-27 8
Raudonplaukiai iš tiesų išsiskiria minioje. Ir ne vien dėl plaukų ryškumo, bet ir dėl tokių plaukų retumo žmonių populiacijoje. Raudonplaukių yra labai mažai – vos vienas ar du procentai visos pasaulio populiacijos. Negana to, juos išskiria ne tik plaukai, bet ir genetiniai bruožai.
(0) 2017-10-19 8
Tiesiog neįtikėtina, kokie mes plaukuoti. Žinoma, palyginti, pavyzdžiui, su šimpanzėmis, galime atrodyti beveik pliki. Tačiau iš tiesų visas mūsų kūnas, išskyrus delnus ir padus, yra plaukuotas. Žmogus turi apie 5 milijonus folikulų – maždaug tiek, kiek šimpanzės ir kiti primatai, rašoma žurnalo „New Scientist“ interneto svetainėje paskelbtame straipsnyje.
(0) 2017-09-04 26
Nors tyrimai rodo, kad praplikę vyrai yra protingesni, tai tampa nebesvarbu, kai tokiu vyru tampi pats. Ką jau kalbėti apie moteris, kurioms praplikimas dažnai prilygsta tikrai katastrofai.
(0) 2017-08-17 24
Pastaruoju metu žmonės vis dažniau domisi instrukcijomis - ką daryti, jei branduolinis karas visgi prasidės. Priešingai nusistovėjusiai nuomonei, dauguma žmonių nežus ir net nebus sužeisti. Tačiau radioaktyvios medžiagos krentančios iš dangaus gali paveikti visus. Kaip išsiplauti plaukus? Pasirodo, tokiose situacijose kondicionierius yra jūsų priešas.
(0) 2017-08-17 23
Dauguma žmonių stengiasi būti švarūs ir gardžiai kvepėti, todėl prausiasi po dušu rytais ir vakarais, gausiai naudodami įvairias priemones. O dermatologai tikina, kad nereikėtų persistengti, siekiant kūno švaros.
(0) 2017-06-15 -26
Pasak tyrimų, į šią moters kūno dalį vyrų akys krypsta pirmiau nei į krūtinę ar užpakaliuką. Tai – džiugi naujiena toms, kurių stalčiai nebeužsidaro nuo juose esančios pakeliamų liemenėlių gausos.
(0) 2017-05-18 18
Kaip anksčiau buvo juokaujama, yra tik vienas vaistas nuo žilės – jis vadinasi giljotina. Tačiau mokslininkai išsiaiškino, kad nebūtina būti taip pesimistiškai nusiteikusiais, mat panašu, kad pagaliau pavyko išsiaiškinti, kaip užkirsti kelią šiam senatvės požymiui, rašė iflscience.com.
(4) 2017-05-09 2
Žmogaus protėviai buvo labai plaukuoti - tai mokslininkai išsiaiškino tyrinėdami fosilijas. Ir nieko keisto - žmogui artimiausios primatų rūšys taip pat yra stipriai plaukuotos. Evoliucijos eigoje žmogus beveik visiškai nupliko, tačiau kai kurios vietos išliko plaukuotos. Kodėl? Kam žmogui antakiai, gaktos plaukai ir pažastų augmenija? Kokią funkciją šie plaukai atlieka?
(0) 2017-04-26 -1
Kirpėjas iš Rusijos Danillas Istominas – pastarųjų dienų tikra interneto sensacija. Raumeningas vyriškis išgarsėjo dėl tikrai netradicinio įvykio – jis plaukus kerpa kirviu!
(13) 2017-04-20 -21
Daugumą vyrų apima nerimas ir baimė, kai pastebi, kad plaukai pasidarė silpnesni, o virš smilkinių atsirado vis didėjantys balti plotai. Plikimo priežasčių gali būti įvairių, tačiau vienas kaltininkas minimas dažniausiai. Mokslininkai dabar jį išteisino - plikimą skatina visai kas kita, nei manėte.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos