Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Plaukiojančios branduolinės elektrinės
 
 

Plaukiojančios branduolinės elektrinės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-07-03 -2
Rusijos federalinė technologijų, aplinkos apsaugos ir brandinės priežiūros agentūra („Rostechnadzor“) išdavė valstybės koncernui „Rosenergoatom“ licenciją eksploatuoti plūduriuojančią atominę elektrinę, kuri laikoma pirmąja tokia branduoline jėgaine pasaulyje.
(3) 2019-04-01 20
Dar šiais metais Kinija pradės statyti plaukiojančias atomines elektrines, kurių gaminama energija galės būti naudojama Pietų Kinijos jūroje esančioms dirbtinėms saloms.
(20) 2018-05-09 45
Jei pasaulis ketina prieiti liepto galą, tai kodėl to nepadaryti triukšmingai ir nepasirinkus beprotiško būdo? Tarkime, pastačius atominę jėgainę ant baržos ir nusiunčiant ją į Arktį? Skamba beprotiškai? Ką gi, Rusija tai jau daro. Ir jei tai skaitant atsirado baimės jausmas bei minčių, kad vieną dieną toks objektas gali atsirasti ir prie mūsų Baltijos jūros šalia Kaliningrado, mes jus puikiai suprantame.
(0) 2016-07-01 11
Nors prisiminus Fukušimos ir Černobylio nelaimes tai gali sukelti įtarimą ar net baimę, tačiau taupydama vietą ant žemės Kinija nusprendė atomines elektrines statyti ant jūroje plūduriuojančių platformų.
(6) 2015-01-03 21
Masačiūsetso technologijos instituto (MIT) mokslininkai teigia, kad plaukiojančios atominės elektrinės galėtų būti gerokai saugesnės, nei sausumos – jos būtų atsparios pagrindinėms gamtos jėgų grėsmėms – cunamiams ir žemės drebėjimams.
(7) 2013-07-08 0
Nurodoma, kad po trijų metų Rusija turės pirmąją pasaulyje atominę elektrinę, kuri bus panaši į laivą ir galės plūduriuoti ant vandens. Pasak portalo „RT.com“, ši elektrinė leis tiekti energiją ir šildymą sunkiai prieinamoms vietovėms, tad gali būti, kad tokių elektrinių bus net kelios dešimtys.
(11) 2011-03-03 0
Kiek techniškai ir ekonomiškai pagrįsti Lietuvos ketinimai statyti galingą atominę elektrinę? Panašaus pobūdžio klausimus dažnai lydi pamąstymai apie tai, kad galbūt kur kas geriau būtų ne viena didelė, o kelios mažos AE. Tokiu atveju nereikėtų jokių komplikuotų derinimų su užsienio partneriais, nereikėtų ieškoti jokių strateginių investuotojų ir panašiai. O pasistačius kelias tokias „mažyles“ šalia didžiųjų šalies miestų, esą, nebrangiai įgautume vi...
(19) 2011-02-01 0
Atominė energija nepriimtina daliai švarios energetikos šalininkų. Tačiau kai kurios šalys, siekdamos atsisakyti iškastinio kuro, ieško būdų, kaip atominius reaktorius įkurdinti jūrų dugne, rašo „Discovery“.
(11) 2010-06-30 0
Šiandien Sankt Peterburgo (Rusija) laivų statykloje „Baltijskij zavod“ nuo stapelių bus nuleista pirmosios pasaulyje plaukiojančios atominės elektrinės platforma „Akademikas Lomonosovas“.
(2) 2009-05-06 0
Rusija planuoja kitais metais į Arkties vandenyną paleisti plaukiojančią 70 MW galios AE. Ji bus pirmoji iš būsimosios plaukiojančių ir povandeninių atominių jėgainių flotilės, aptarnausiančios naujus „Gazprom“ naftos ir dujų gręžinius Arktyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos