Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Plėšriavoriai
 
 

Plėšriavoriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-08-27 23
Tiems ir toms, kurie ir kurios vorais bjaurisi, šlykštisi ar paniškai jų bijo, rekomenduotume šio vaizdo siužeto nežiūrėti. Jis gali atrodyti tiesiog kraupus. Mat čia užfiksuotas šokiruojantis fenomenas, kurį sužinoję kitąkart pagalvosite, ar verta ant sienos pastebėtą vorą mėginti užmušti šlepete. Mat gali atsitikti taip, kad iš po šlepetės pado kitą akimirką į visas šalis pasipils... šimtai vorų!!!
(0) 2014-10-27 20
Anglakalbiai šiuos didžiulius vorus vadina "wolf spiders", tačiau lietuvių kalbos terminijoje šią vorų šeimą priimta vadinti plėšriavoriais. Kaip vieną tokį "vilkinį" netyčia pastebėjo ir nufilmavo du vyrukai Misūrio valstijoje. Iš pirmo žvilgsnio – voras kaip voras, bet įsižiūrėjus iš arčiau... Paaiškėjo, kad egzempliorius į namą iš lauko grįžo ant savo kupros nešinas tuntais kirbančių plėšriavoriukų.
(0) 2013-03-18 2
Žemėje tokių voragyvių nėra vieninteliame žemyne – Antarktidoje. Visuose kituose žemynuose jų tikrai yra. Nors šikšnosparniai laikomi viena sėkmingiausių žinduolių (šikšnosparnių priskaičiuojama apie 1,2 tūkst. rūšių – jie sudaro maždaug penktadalį visų žinduolių rūšių), tačiau, skirtingai nei plėšrūs pelėdinių ar vanaginių būrio paukščiai, šikšnosparniai turi natūralių priešų. O tų priešų gretose yra ir bestuburių.
(7) 2012-03-13 1
Australijos kaimelį Vaga Vaga (Wagga Wagga) paralyžiavo reta gamtos stichija – vorų invazija. Milijoninis nariuotakojų antplūdis kaimelio gyventojus privertė evakuotis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos