Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Plikimas
 
 

Plikimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-09-17 4
Plikimas kankina ne vieną vyrą. Skaičiuojama, kad maždaug du trečdaliai vyrų ims plikti nesulaukę nė 35 metų. Kai kurie vyrai priimta tai kaip faktą ir tiesiog nusiskuta plikai. Kiti įnirtingai mėgina sustabdyti plikimo procesą, rašo menshealth.com.
(0) 2019-09-10 5
Mokslininkai nustatė mechanizmus, kurie sukelia plaukų žilimą bei plikimą, o ištyrę retą genetinę ligą tikisi sukurti vaistą, padėsiantį pristabdyti šiuos procesus. 
(2) 2019-08-29 3
Vaistas nuo nuplikimo jau visai čia pat. Ir viskas ko prireiks, tai ekstravagantiško klonuotų kamieninių ląstelių bei 3D spausdintuvu atspausdinto „Jell-O“ derinio.
(0) 2019-01-17 1
Tie vyrai, kurie kompleksuoja dėl retėjančių plaukų, turėtų liautis tai daryti. Pasirodo, nuplikimas yra ir visai geras dalykas.
(0) 2018-09-24 13
Mes linkę įsivaizduoti kvapus kaip tai, kas tvyro aplink mus ore, tačiau tai – šiek tiek daugiau. Tai, ką suprantame kaip kvapą, iš tikrųjų yra odorantais (arba aromato junginiais) vadinamų molekulių ir uodžiamųjų receptorių, išreikštų per ląsteles mūsų kūne, kurie aktyvuoti siunčia signalą mūsų smegenims, sankirta. Trumpai tariant, visas šis procesas ir yra kvapas. Tačiau pasirodo, kad tai padaryti gali ne vien mūsų nosys, rašo sciencealert.com.
(0) 2018-08-10 2
Jeigu paklaustume jūsų, kas labiausiai lemia širdies ligas, tikriausiai pasakytumėte, kad nutukimas, nesveika mityba bei fizinio aktyvumo stoka. Tačiau naujas tyrimas rodo, kad ankstyvas vyrų plikimas ir žilimas reiškia didesnę susirgimo riziką širdies ligomis, nei nutukimas.
(1) 2018-05-22 6
Plikimas yra šis tas, su kuo teks susidurti daugeliui vyrų. Ir nieko nepadarysi. Mokslininkai jau seniai stengiasi sukurti vaistus nuo plikimo - tas, kas sukurs efektyvų ir šalutinio poveikio neturintį gydymą, taps milijonieriumi. Bet ar kada pastebėjote, kad visi vyrai plinka daugmaž vienodai? Su laiku galvos viršus plaukų nebeturi, o štai pakraščiuose dar matyti praėjusios jaunystės likučiai.
(0) 2018-05-14 21
Ne pirmas kartas, kai vaistai suveikia ne visai taip, nei tikėtasi – juk ir garsioji „Viagra“ šiaip jau buvo kurta kaip vaistas širdžiai.
(1) 2018-02-06 2
Plikimas yra didžiulis psichologinis smūgis, kurį kuriame nors gyvenimo etape tenka išgyventi daugeliui vyrų. Kai kurie tai pakelia lengviau ir tiesiog nusiskuta retėjančius plaukus, o kiti perka vaistus, šampūnus, bando visaip pridengti atsivėrusius odos lopus. Japonų mokslininkai mano, kad viena medžiaga, be kitų vietų surandama ir „McDonald‘s“ bulvytėse, gali išgydyti vyrų plikimą.
(0) 2017-12-14 6
Su amžiumi vyrų plaukai sparčiai keičiasi. Tai tikriausiai pastebėjote ir jūs. Bet kaip? Kai kurie pokyčiai yra sietini su širdies ligų rizika net labiau nei nutukimas
(11) 2017-11-30 36
Tai gniuždo. Iš pradžių galima apsimesti, kad niekas nevyksta, tačiau po kiek laiko tenka pripažinti tiesą - plinkate. Jaunystėje turėti vešlūs plaukai jus palieka ir joks šukavimas to paslėpti negali. Ne visi vyrai vienodai išgyvena dėl plikimo, tačiau nemaža dalis beplaukių norėtų susigrąžinti turėtą šukuoseną. Dabar mokslininkai iš Yonsei Universiteto Seule mano, kad plikimą bus įmanoma išgydyti jau visai greitai.
(0) 2017-09-04 26
Nors tyrimai rodo, kad praplikę vyrai yra protingesni, tai tampa nebesvarbu, kai tokiu vyru tampi pats. Ką jau kalbėti apie moteris, kurioms praplikimas dažnai prilygsta tikrai katastrofai.
(13) 2017-04-20 -21
Daugumą vyrų apima nerimas ir baimė, kai pastebi, kad plaukai pasidarė silpnesni, o virš smilkinių atsirado vis didėjantys balti plotai. Plikimo priežasčių gali būti įvairių, tačiau vienas kaltininkas minimas dažniausiai. Mokslininkai dabar jį išteisino - plikimą skatina visai kas kita, nei manėte.
(2) 2017-01-09 12
Daug šimtmečių žmonės naudojo svogūną beveik visoms ligoms gydyti. Ši aštraus kvapo daržovė yra turtinga sieros, kuri suteikia jai puikių bakterijas naikinančių ir antiseptinių savybių. Dėl sieros svogūnas tapo tobula homeopatinio gydymo priemone. Mažai kas žino, kad svogūnas turi ir daugiau naudingų savybių.
(5) 2014-07-01 53
Jeilio universiteto mokslininkai išsiaiškino, jog JAV federalinės vaistų agentūros (FDA) jau patvirtintas vaistas nuo artrito pasižymi netikėtu šalutiniu poveikiu, skelbia boston.cbslocal.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos