Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Poincare hipotezė
 
 

Poincare hipotezė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2011-10-05 2
Matematikas Grigorijus Perelmanas iš Sankt Peterburgo (Rusija) neatsakė į Steklovo matematikos instituto, pateikusio jo kandidatūrą tapti Rusijos mokslų akademijos nariu, užklausas, skelbia naujienų agentūra „Interfaks“.
(7) 2011-06-13 4
Asketiškasis Sankt Peterburge (Rusija) gyvenantis matematikas Grigorijus Perelmanas sugebėjo įveikti vieną sudėtingiausių šimtmečio matematikos iššūkių – įrodyti Puankarė hipotezę. Tačiau už įrodymą paskirtos premijos žydų kilmės matematikos genijus 1 mln. JAV dolerių premijos atsisakė – iš dalies dėl to, jog, jo įsitikinimu, atlygio nusipelnė ne jis vienas. Į G. Perelmano požiūrį buvo atsižvelgta – pusės milijono JAV dolerių premija apdovanotas kitas ...
(68) 2011-04-29 53
Sankt Peterburge (Rusija) gyvenantis genialus rusų matematikas Grigorijus Perelmanas, pasaulyje išgarsėjęs įrodydamas Puankarė hipotezę, galiausiai paaiškino, kodėl atsisakė už sprendimą pasiūlytos 1 mln. JAV dolerių premijos. Atsiskyrėlišku gyvenimo būdu garsėjantis matematikos virtuozas apie atsisakymo priežastį išsitarė kalbėdamasis su žurnalistu ir kino kompanijos „Prezident Film“ prodiuseriu. Beje, ši kino kompanija jau gavo G.Perelmano sutikimą apie genial...
(41) 2010-07-02 4
Kelis mėnesius po internetą išplitę gandai, neva Rusijos matematikos genijus Grigorijus Perelmanas atsisakė 1 mln. dolerių premijos, kurią Klėjaus matematikos institutas jam skyrė už tai, kad vyrui pavyko išspręsti Poincare hipotezę pasitvirtino - apie tai oficialiai praneše pats institutas.
(11) 2010-03-19 0
Atsiskyrėlišku gyvenimo būdu garsėjantis Rusijos matematikas Grigorijus Perelmanas tapo Clay matematikos instituto (Masačiusetso valstija, JAV) premijos laureatu už Poincare hipotezės įrodymą. Poincare hipotezė yra viena iš septynių užduočių, už kurių sprendimą institutas apdovanoja tūkstantmečio premija.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos