Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Policijos patruliniai automobiliai
 
 

Policijos patruliniai automobiliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-02-08 3
Nežymėtais policijos automobiliais patruliuojama tik šviesiuoju paros metu, kad vairuotojai nebūtų blaškomi, o kilus įtarimams dėl to, ar juos sustabdė tikri pareigūnai, vairuotojai gali kreiptis trumpuoju pagalbos telefonu 112.
(0) 2018-03-14 6
Pirmadienį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato centrinės buveinės kieme buvo pristatyta pirmoji dešimtis naujų tarnybinių „Volkswagen Transporter“ autobusiukų, skirtų Vilniaus apskrities policijos įstaigos struktūrinių policijos komisariatų reagavimo padaliniams. Jau savaitės pabaigoje juos pasieks dar 12 tokių naujų, erdvių, šiuolaikiškų ir policijos reikmėms pritaikytų transporto priemonių.
(3) 2018-02-11 37
Jau netrukus į gatves išriedės 114 naujų specialiosios paskirties policijos automobilių – pirmieji Lietuvoje mobilūs mini komisariatai. Visi automobiliai bus pagaminti gamykloje šalia Vilniaus.
(4) 2017-12-19 32
Vis didėjanti tikimybė policijai susidurti su aršiomis riaušėmis arba net gi kovoti su užspeistais teroristais reikalauja naujo požiūrio į techniką. Ji turi gebėti apsaugoti pareigūnus nuo bet kokio pavojaus. Net ir pačio blogiausio – cheminio. Todėl užuot esamas mašinas pasiuntę į nagingų meistrų rankas šarvavimui, buvo pasitelkta žinoma ginkluotės kompanija. Sukurti kai ką visiškai naujo.
(2) 2017-10-20 13
Jau po dvejų metų skraidantys motociklai gali tapti didžiausio Jungtinių Arabų Emyratų miesto – Dubajaus – kasdienybe. Dubajaus policijos pareigūnai pristato aparatą, kuris iš pirmo žvilgsnio primena didžiulį droną o valdo jį viršuje sėdintis pilotas.
(0) 2017-10-11 28
Istorinės technikos entuziastai atgaivino į istorijos metraščius jau įrašytą, tačiau mažai kam žinomą transporto priemonę – Lietuvos policijos „Volkswagen Jetta“ automobilį.
(0) 2017-05-11 -26
Su nežymėta „Audi A6“ prie Vilniaus patruliavę pareigūnai užfiksavo nekasdienį vaizdą. Lietuvos policija pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip nežymėtas automobilis rieda paskui žiedinių lenktynių sportininko Jono Poškaus vairuojamą „Mitsubishi“.
(0) 2017-03-26 24
Po šalį sukrėtusios pagrobimo ir šaltakraujiško nužudymo bylos visuomenėje sukilo baimė dėl nežymėtų kelių policijos automobilių. Kaip viena iš versijų įvardinama galimybė, kad įtariamieji Ievą Strazdauskaitę sustabdė apsimetę pareigūnais.
(38) 2016-09-20 11
Drausminti kelių eismo taisyklių (KET) pažeidėjus nuo šiol padeda pati moderniausia įranga. Kauno apskrities kelių policijos pareigūnai naujausią greičio matuoklį vadina išskirtine greičio mėgėjų tramdymo priemone. Pažiūrėkime, ką iš tiesų gali naujasis prietaisas ir kaip į jį reaguoja pažeidėjai.
(5) 2014-06-12 3
Avono ir Somerseto policijos pajėgos savo automobilių parke nuo šiol turės bolidą, kuriuo pavyti greitį mėgstančius motociklininkus bus kur kas paprasčiau. Pareigūnai įsigijo vos 550 kilogramų sveriantį „Ariel Atom“, kuris turi 350 arklio galių išvystantį variklį.
(0) 2014-04-23 1
Vairuotojams gatvėse ir keliuose kartais tenka susitikti su pareigūnais. Kokios yra kelių patrulių pareigos, kaip jie turėtų elgtis ir kaip reikėtų teisingai stabdyti vairuotojus? Šįkart pareigūnų klausiama: ką gali ir ko ne skiriamaisiais ženklais nepažymėtas policijos automobilis?
(48) 2013-08-21 0
Vairuotojai piktinasi policijos pareigūnais, kurie esą keliuose įsitaiso ten, kur sunku sustoti ar sustojus sudaroma kliūtis kitiems vairuotojams.
(9) 2013-04-12 0
Dubajus žinomas kaip turtuolių miestas, o tai reiškia viena: vairuotojai čia važinėja brangiais ir greitais automobiliais. Vietos pareigūnai suprato, kad norint deramai kovoti su KET pažeidėjais, jie turi turėti analogiško kalibro ginklų.
(0) 2012-11-27 8
Los Andželo automobilių parodoje kasmetiniam Dizaino Iššūkio konkursui pristatytas ne vienas ateities patrulinis nebūtinai žmogaus valdomas policijos automobilis: tokia mašina gebės ne tik autonomiškai patruliuoti, bet ir bus aprūpinta lydinčiais autonominiais robotais.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos