Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pomidorai
 
 

Pomidorai

visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-05-15 9
Praktiškai visi pomidorai, kuriuos įsigyjame prekybos centre, yra be galo blankaus skonio – jie praktiškai vandeniniai. O dabar mokslininkai atrado geno versiją, kuri padeda pomidorams įgyti skonį. Ir kurios nebėra maždaug 93 procentuose šiuolaikinių, pramonių pomidorų veislių. Šis atradimas gali padėti sugrąžinti skonį į prekybos centrų pomidorus, rašoma žurnalo „Discover“ tinklaraštyje.
(0) 2018-10-25 13
Lengviausias būdas pagerinti sveikatą ir savijautą – valgyti daug daržovių. Visose daržovėse gausu sveikų vitaminų, mineralų ir ląstelienos. Vis dėlto, kai kurios jų išsiskiria ypatinga nauda sveikatai, rašo medicalnews.today.
(0) 2018-08-15 6
Pomidorai yra tikras supermaistas, kuriame gausu maistinių medžiagų, turinčių teigiamą poveikį visoms mūsų organizmo sistemoms. Šios medžiagos leidžia mums džiaugtis sveika oda, palaikyti tinkamą svorį ir turėti sveiką širdį, skelbia „Medical News Today“.
(0) 2018-07-31 0
Kas nenorėtų puikuotis akinamai balta holivudine šypsena? Tik kaip ją įgauti, nesikreipiant į dantų gydytojus? Pirmas dalykas, ką reikia padaryti, – pradėti vengti produktų, kurie keičia dantų spalvą.
(0) 2018-04-16 27
Jeigu siekiate optimizuoti savo mitybą per egzaminų sesiją ar tiesiog norite, kad per kitą darbo susitikimą protas būtų itin aštrus, labai svarbu apgalvoti, ką dedate į burną. Nors nėra vieno vienintelio vadinamojo maisto smegenims, galinčio apsaugoti nuo tokių su amžiumi siejamų sutrikimų, kaip Alzheimerio liga ar silpnaprotystė bei daugybės kitų ligų, dėmesys mitybai tikrai padės užtikrinti, kad gausite visų reikiamų maistinių medžiagų, reikalingų protinei sveikatai.
(2) 2018-04-07 -2
Atrodo, kad oficialios gairės, nurodančios, kas yra, ir kas nėra sveika, nuolat keičiasi. Dar prieš dešimt metų kiekvienas buvo apsėstas noro sumažinti suvartojamų riebalų kiekį, o prekybos centrai buvo perpildyti mažai riebalų turinčiais produktais.
(0) 2018-01-03 10
Seniai žinoma, kad obuoliai ir pomidorai yra sveikas maistas. Tačiau dabar mokslininkai atskleidė, kad jie yra ypač vertingi vieną labai paplitusį žalingą įprotį turintiems žmonėms.
(2) 2017-10-02 25
XVIII amžiaus pabaigoje dauguma europiečių bijojo pomidoro. Šis vaisius netgi buvo vadinamas „nuodinguoju obuoliu“ - kadangi ne vienas aristokratas, suvalgęs pomidorą, susirgo ir numirė. Tačiau iš tikrųjų mirties priežastys buvo kiek sudėtingesnės.
(0) 2017-04-15 10
<em><a href="http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/redakcijos_akiratis/S-59794/">Išsiaiškinus, kas nutiko skoniui</a>, metas imtis tolesnio pomidorų tobulinimo. Besėkliai pomidorai, kurių
(2) 2017-03-30 17
Ko gero, daugelis iš mūsų esame susidūrę su nemaloniomis situacijomis, kuomet savo maiste randame plaukų, plastmasės gabaliukų ar kitų nemaistinių ir apetitą atimančių „ingredientų“. Tiesa, tai, ką savo maiste rado internete išpopuliarėjęs kinas, nėra jau taip blogai.
(0) 2017-02-13 27
Dažnas sveikai besimaitinantis žmogus kartas nuo karto suklumpa ištikus persivalgymo priepuoliui, sako LSMU profesorius Alvydas Unikauskas. Gydytojo siūloma greitoji pagalba persivalgius – medžiagų apykaitą greitinantis maistas.
(2) 2017-02-07 24
<em>Pramoniniu mastu auginami pomidorai garsėja savo skoniu, ar tiksliau, jo trūkumu. O jeigu laikote juos šaldytuve, <a href="ttp://www.technologijos.lt/n/mokslas/zmogus_ir_medicina/S-57699/";http
(0) 2016-10-20 10
Kai kuriems maisto produktams šaldytuve tiesiog ne vieta. Pomidorai yra vienas iš tokių produktų. Maisto mėgėjai jau seniai pastebėjo, kad šaldymas negrįžtamai pakenkia jų skoniui, tačiau iki šiol nebuvo žinoma skonio praradimo priežastis.
(0) 2012-06-01 0
Tarptautinė mokslininkų komanda paskelbė iššifravusi pomidoro genetinį kodą, taip atverdama kelią gerinti šios daržovės skonį, maistingumą ir laikymosi trukmę.
(30) 2012-02-02 3
Hibridinių daržovių srityje besispecializuojanti Izraelio bendrovė „Seeds Technologies“ pristatė naują pomidorų veislę „Black Galaxy“. Nors savo spalva šio „galaktinio hibrido“ vaisiai panašūs į slyvas, nuo įprastų raudonų pomidorų jie skiriasi ne tik ja. Bendrovės atstovai tvirtina, jog tamsiosios uogos (pomidorai – daržo augalas, vedantis raudonus mėsingus, sultingus uogos tipo vaisius) yra vertingesnės.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos