Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Porsche
 
 

Porsche

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-10-06 3
„Porsche“, kaip ir kiti automobilių gamintojai, turi galvoti apie elektrinę ateitį. „Porsche“ tas perėjimas bus nelengvas, nes pirkėjai iš „Porsche“ sportinių automobilių tikisi ne tik greičio, bet ir pojūčių. Anksčiau buvo teigiama, kad 911 bus elektrifikuotas paskutinis. Kompanija saugos savo pagrindinį modelį, mažindama poveikį aplinkai kitais būdais. Bet kada nors nutils ir legendinis 911.
(1) 2021-10-04 8
Rugsėjo pabaigoje „Porsche“ parodė naują „Mission R“ koncepciją. Tai - elektrinis lenktyninis automobilis, kuris neabejotinai rodo ir „Cayman“ bei „Boxster“ modelių ateitį. Tik kodėl artėjantys „Porsche“ sportiniai elektromobiliai išlaikys „variklio viduryje“ schemą?
(0) 2021-08-12 -13
Pradėjęs nuo savo seno telefono, kurį jam atidavė draugas, 17-metis Stevenas Ortizas iš Glendoros (Kalifornija, JAV) pasinaudojo Craigslist skelbimų internetine svetaine ir atliko 14 mainų, kol jo rankose atsidūrė „Porsche Boxster“ automobilio rakteliai. Štai kaip jam pavyko.
(16) 2021-08-02 18
„Tesla Model S Plaid“ yra neįtikėtinai greitas automobilis, bet jis toks nėra vienintelis. Ir „Porsche Taycan Turbo S“ lygiai taip pat tyliai priverstų jus išsižioti. Bet kuris nugalėtų traukos lenktynių trasoje? Aišku, atsakymas jau yra „Youtube“.
(2) 2021-07-01 0
„Porsche Taycan“ yra labai daug dėmesio sulaukęs elektromobilis. Jis yra labai dinamiškas, savotiškai gražus ir pakankamai praktiškas. Viena iš gerųjų jo savybių - per atstumą atkeliaujantys atnaujinimai. Bet „Porsche“, kaip pranešama, vis tiek ruošia pasaulinį „Taycan“ atšaukimą dėl techninių problemų.
(0) 2021-07-01 -6
Meilei nerūpi materialiniai dalykai? Na, iš tikrųjų tai dažnai rūpi. Kompanija „Money UK“ atliko tyrimą ir išsiaiškino, kokie automobiliai padeda susirasti porą.
(0) 2021-04-20 7
Faktas, kad globalizacija palietė automobilių gamintojus šiomis dienomis nieko nebestebina. Bendrovės susijungė į vienas grupes, o kai kurie panašaus segmento skirtingų gamintojų modeliai skiriasi beveik tik savo išvaizda, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(0) 2021-04-08 16
Panašu, kad net visiškai uždraudus vidaus degimo variklius ir naftos produktų vartojimą, „Porsche“ ir toliau pardavinės savo legendinį 911 modelį, tačiau tai bus tradicinis, o ne elektra varomas automobilis. Tiesiog vokiečiai sugalvojo įdomią išeitį – kaip automobilius padaryti ekologiškesniais, tačiau su vis dar vidaus degimo varikliais.
(0) 2021-03-04 11
„Porsche“ vardas nuo seniausių laikų yra siejamas su automobilių sportu. Tai yra labai svarbi šios markės tapatybės dalis, formavusi ir keliais važinėjančių automobilių dizainą. Bet gal „Porsche“ turėtų dalyvauti ir Formulėje 1? Pasirodo, tokie planai yra net labai realūs, bet tik jei F1 išpildys vieną sąlygą.
(0) 2021-02-18 2
„Porsche“ nutraukė paslapties skraistę bei pristato septintosios kartos „911 GT3“. Naujasis modelis buvo kuriamas bendradarbiaujant su lenktynėms skirtus automobilius kuriančiu „Porsche Motorsport“ padaliniu. Šio bendradarbiavimo dėka į „911 GT3“, nuosekliau nei bet kada anksčiau, perkeltos sportiniuose automobiliuose naudojamos technologijos, skelbiama pranešime žiniasklaidai.
(7) 2021-02-17 15
Ateityje pereisime prie elektromobilių, tačiau tai nereiškia, kad visi vidaus degimo varikliai staiga išnyks. Net jei esate didelis elektromobilių entuziastas, tikriausiai sutiksite, kad vidaus degimo varikliai yra charizmatiški, ypač sportiniuose automobiliuose. Na, bent jau „Porsche“ taip mano ir stengsis išlaikyti burzgiantį 911.
(0) 2021-02-15 11
Ar automobilių kėbulų srityje besispecializuojančios dirbtuvės gali tapti kultinėmis? Taip, jeigu tai „Rauh Welt Begriff“. Per beveik 20 gyvavimo metų japono Akiros Nakai Čibos kaimo vietovėje įkurtos nedidelės dirbtuvės visame pasaulyje išgarsėjo išskirtinėmis „Porsche“ modifikacijomis, atspindinčiomis geriausias Japonijos automobilių kultūros ypatybes.
(9) 2021-02-11 19
Gruodį „Porsche“ paskelbė, kad 3D spausdintuvais gaminami prototipiniai elektrinių pavarų korpusai buvo tvirtesni, lengvesni ir daug greičiau pagaminami. Naudojant šį metodą pagaminti variklio ir pavarų dėžės agregatai netgi be problemų galėjo išlaikyti visus bendrovės kokybės ir streso testus.
(0) 2021-01-25 1
Su naująja „Taycan“ versija „Porsche“ vairuotojams pristato ketvirtąjį elektra varomo sportinio sedano pasirinkimą. Naujoji versija papildo „Taycan 4S“, „Taycan Turbo S“ ir „Taycan Turbo“ modelių gamą. Pristatomas „Taycan“ bus varomas galiniais ratais, o pirkėjai galės rinktis didesnės arba mažesnės talpos akumuliatorius, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos