Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Praktinis bakterijų pritaikymas
 
 

Praktinis bakterijų pritaikymas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(36) 2010-07-09 4
Tūkstantmečius amžinojo įšalo lede Sibire įkalinta bakterija Bacillus F potencialiai gali prailginti žmonių gyvenimą iki 140 metų, tikisi mokslininkai.
(4) 2010-05-17 0
Mokslininkai jau seniau žinojo, kad sūriame vandenyje gyvenančios bakterijos gali generuoti energiją. Tačiau nebuvo aišku, kaip jos tai daro. Dabar Aarhuso universiteto (Danija) tyrėjai jau pradeda suprasti šį mechanizmą.
(5) 2010-05-11 0
Tanklaivių ir naftos platformų avarijų metu į vandenynus patenka milžiniški kiekiai naftos. Tai sukelia rimtas ekologines ir ekonomines pasekmes. Tiesa, viltis sumažinti tokių ekologinių katastrofų grėsmę vis gi yra. Nepaisant pavojaus, kurį ši iškasena kelia aukštesnėms gyvybės formoms, nafta ja mintančioms bakterijoms yra kuo pukiausi pusryčiai, pietūs ir vakarienė.
(10) 2010-05-27 0
Pavadinime jokios klaidos – gal ir keista, bet šiuo atveju ne amerikiečiai mums siūlo pagalbą, o atvirkščiai – Lietuvos mokslininkai, dirbantys su teršalus naikinančiomis bakterijomis. Turbūt jau atspėjote, jog kalba eis apie vieną iš didžiausių pastarųjų metų gamtinių katastrofų – naftos platformos avariją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos