Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Praktiški patarimai ir idėjos
 
 

Praktiški patarimai ir idėjos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-07-29 2
Išskirtinio poilsio ištroškusius turistus turėtų patraukti neįprastas viešbutis Šveicarijos Alpėse. Tai beveik dviejų kilometrų aukštyje esantis viešbutis, kuris siūlo patogią nakvynę po žvaigždėmis.
(3) 2015-07-27 -2
Panašu, kad šlapintis ant San Frasisko sienų artimiausiu metu bus nebe taip paprasta, kaip buvo iki šiol.
(0) 2015-07-27 -19
Labiausiai užsispyrusiems žmonėms galiausiai nusišypso sėkmė. Tai įrodė vienos gražios istorijos dalyvis, pramogų ir naujienų portalo „reddit“ skaitytojo, pasivadinusio VonBubenbergu, tėvas. Vaikinas atsiuntė šūsnį nuotraukų, kuriose užfiksavo, kaip jo tėvas, nieko bendra su statybomis neturintis informacinių technologijų specialistas nykų namų kiemą pavertė nuostabia poilsio oaze – įrengė ten išskirtinį baseiną.
(0) 2014-12-10 29
Apsimauna šiltas kojines, apsivelka pora megztinių, net nevėdina būsto, kad tik išsaugotų šilumą. Lietuviai geriau šąla nei šildosi.Tačiau taip taupant galima prisidaryti rimtų bėdų ir vėliau – dar didesnių išlaidų. Nevėdinamas patalpas puola pelėsis.
(0) 2014-08-08 -24
Jei norite parduoti būstą, nebūtina investuoti didelių sumų į kapitalinį remontą, reikia tik kelių nedidelių atnaujinimų, kurie pagreitins pardavimo procesą.
(5) 2013-12-06 20
Kam terliotis ir gaišti laiką su teptuku ir dažais, jei užtenka dažomą daiktą pamerkti į vandenį su dažų hidroplėvele, ir daiktas pats tokia plėvele pasidengia? Tokiu būdu įmantriausiais grafiniais šedevrais galima per keletą sekundžių nusidažyti bet kokį norimą tūrinį daiktą – kompiuterinių žaidimų pultelį, kompiuterio korpusą, dviračio rėmą, šalmą ir t.t.
(1) 2012-07-10 29
Jau senovėje žmonėse buvęs siekis išvengti griaunančių ir įvaldyti kuriančias vėjo galias skatino pažinimo pastangas. Lietuvininkų, kuršių, vokiečių kalbomis užrašytoje tautosakoje atsispindi ilgametė stebėjimų patirtis sumišusi su pagarbia baime, noru sutramdyti, apibendrinti ir palenkti vėją į savo pusę. Poreikį stebėti vėjo kryptį ir stiprumą architektūroje išreiškia vėjarodės. Pagal jų rodomą vėjo kryptį seniau žmonės spėdavo orus. Lietuvoje ypat...
(0) 2011-08-08 0
Vienas iš ekologinių miestų ypatumų galėtų būti neįprastai išnaudojama žaluma ir tokiu būdu užtikrinama oro kokybė. Kodėl tam neišnaudojus, pavyzdžiui, stogų arba pastatų sienų?
(2) 2011-07-13 0
Tapetų laukia… šviesi ateitis. Tokia yra bendrovės „Philips“ vizija. Ji kartu su partneriais iš „Kvadrat Soft Cells“ kuria šviečiančios tekstilės panelių koncepciją. Akustinius panelius su juose montuojamais reguliuojamais LED šviesos diodais bus galima tiesiog kabinti ant sienų ir, pagal poreikį bei nuotaiką, lengvai keisti iliuminacinę patalpos atmosferą.
(8) 2011-05-24 1
Nors Lietuvos upių tėvu vadinamo Nemuno deltoje ir kitų upių prieigose pavasarinių potvynių metas šiemet jau praėjęs, ši gamtos stichija su pirmaisiais paukščiais iš „šiltųjų kraštų sugrįžta“ kasmet. Potvynių zonoje gyvenančiuosius galbūt paguos tai, jog pasaulyje yra ir daugiau su tokia problema susiduriančių žmonių. Kai kurie iš jų rankų nuleisti tikrai nelinkę – iš tokių galima pasisemti ryžto ir pasipriešinimo stichijai idėjų. Be to, pasaulyje yr...
(1) 2009-10-13 8
Dar prieš pusšimtį metų Lietuvoje jos buvo itin populiarios – praktiška, gražu ir netgi būtina. Kaipgi troba atrodys be vienspalvių arba margų, išraižytų, išpieštų langinių? Pietų kraštuose jos pačios paprasčiausios, svarbiausia, kad apsaugotų nuo kaitros, šiauriniuose – dar ir eksterjero elementas. Nepasiginčysi: langinės išties suteikia statiniams šilumos, bet ar populiarios dabar?
(9) 2009-04-13 1
Šalia pasaulinių mokslo ir technologijų pasiekimų mes kartais parašome ir apie lietuviškas mokslo arba technologijų naujienas. Tiesa, su pastarosiomis kiek kebliau – Lietuvoje nedaug padaroma naujų išradimų, tačiau kartais mūsų rinką pasiekia nestandartiniai bei įdomūs gaminiai ar paslaugos. Taip nutiko ir šį kartą - UAB „Fitoplius“ į Lietuvą atvežė vertikalaus apželdinimo technologiją ir ėmė kurti gyvąsias sienas.
(8) 2008-05-24 0
Vertikali sodininkystė populiarėja visame pasaulyje. Gyvos augalų sienos ne tik primena meno kūrinius, bet ir turi praktinę reikšmę - vėsina aplinką, veikia raminančiai, atgaivina orą, be to, kai kurios augalų rūšys gražiai žydi arba išaugina vaisių arba daržovių. Pateikiame trumpą supažindinimą su vertikalia sodininkyste.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos