Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Pramoginiai laivai
 
 

Pramoginiai laivai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2019-09-09 10
Kelionė aplink pasaulį - ne vieno žmogaus svajonė. Ypač, jei bent dalį jos būtų galima įveikti prabangioje jachtoje. Tik „Silent 55“ nėra įprasta jachta - tai yra saulės energija varomas laivas. Jo neriboja degalų kiekis bakuose, jis nebijo leistis į labai tolimas keliones, o prabangos jausmą didina ir absoliuti tyla. Tik palaukite, kol pamatysite kainą.
(1) 2019-01-24 19
Daugelis žmonių lėktuvuose nori sėdėti prie lango. Juk taip įdomu į viską pažvelgti iš aukščiau - atrodo, kad už lango yra visai kitas pasaulis. Dar geresnius potyrius būtų galima susikurti povandeniniame laive, tačiau jie langų juk neturi. Bet kodėl? Neskubėkite sakyti, kad tai neįmanoma dėl slėgio.
(0) 2016-07-14 -3
Jei sunku įsivaizduoti, kaip atrodo beribė prabanga, tai puikiai atskleidžia „Lürssen“ jachtų statyklos pagaminta rekordinio dydžio jachta „Dilbar“, kurią įsigijo bene turtingiausias Rusijos verslininkas, milijardierius Ališeras Usmanovas.
(7) 2015-09-22 30
Kuriuos visai pagrįstai būtų galima vadinti dangoraižiais: jie ne tik svaiginamai aukšti, bet ir erdvūs – juose būtų galima įrengti daug nedidelių kambarių. Kai pinigais esi aptekęs tiek, kad juos reikia vartyti šakėmis, įsigeidi ir 360 mln. eurų vertės "žaisliukų".
(5) 2015-03-18 26
Jei nusišypsotų laimė apsilankyti Naujojoje Zelandijoje, būtinai išmėginkite Škiperio kanjono pramogą – pasiplaukiojimą greitaeigiais kateriais. Motorlaiviai su 450 a.g. Chevrolet V8 varikliais, varomais aviaciniu kuru, ir reaktyvinėmis vandens sistemomis, per minutę išpumpuojančiomis 25 tūkst. litrų vandens, siaurais vandens keliukais tarp uolų sienų paskraidins taip, kad įspūdžiai neišblės, ko gero, visą gyvenimą.
(14) 2015-02-13 7
7 deniai, 2 baseinai, daugybė masažinių vonių, 275 kv. metrų apartamentai ir t.t. Tai – naujoji rekordinio dydžio ir rekordinės kainos superjachta „Triple Deuce“, kuri iš pagrindų pakeis prabangos ant vandens sampratą. 1 mlrd. ir 72 mln. kainuojantys rūmai ant vandens yra 222 metrų ilgio, rašo cnn.com.
(0) 2014-11-07 18
<em>Ši nauja superjachta – <a href="http://lobanovdesign.com/gallery_53.html">pavadinta</a> <a href="http://lobanovdesign.com/gallery_53.html">STAR</a> – iš pirmo žvilgsnio net nepanaši į lai
(0) 2014-10-17 39
8 tūkst. arklio galių ant vandens. Ką ir kalbėti – šie specialūs „Top Fuel“ klasės lenktyniniai kateriai yra nepaprastai greiti. 420 km/val. greitį jie išvysto bemaž žaibiškai. Tačiau tai – ne pats įspūdingiausia katerių traukos lenktynių momentas. Taip, orą draskantis motorų riaumojimas irgi įspūdingas. Vis dėlto tai, ką šių monstrų sraigtai išdarinėja su vandeniu, reikia pamatyti savo akimis.
(2) 2014-01-28 3
Pasaulyje yra įvairiausių žmogaus pastatytų objektų, greta kurių atsidūręs gali pasijusti skruzde. Vieni iš tokių objektų – kruiziniai laivai. Viena Norvegijos bendrovė nusprendė savo gigantiškąjį kruizinį lainerį... prailginti. Kaip? Labai paprastai: perpjauti jį perpus, praskirti, o į vidurį "įklijuoti" 30 metrų ilgio sekciją. Panašiu principu nagingi automechanikai iš paprasto automobilio susimeistrautų limuziną. Bet čia juk – aukščiausios klasės laivas!
(5) 2014-01-24 6
Atlanto vandenyne nuo 2013 m. vasario niekas taip ir nesuranda didžiulio laivo-vaiduoklio, kurio triumuose, kaip spėjama, gali keliauti šiurpi publika – ligotų žiurkių-kanibalių, rašo BBC Future. Spėjama, kad laivas-vaiduoklis artėja prie Jungtinės Karalystės krantų.
(0) 2013-02-22 0
Žinia apie naują „Maserati“ pasiektą rekordą neturėtų nieko stebinti, išskyrus vieną niuansą: šį rekordą savo išskirtiniais sportiniais automobiliais garsėjanti italų firma pasiekė ne sausumoje, o jūroje.
(2) 2011-11-22 0
Ant vandens plūduriuojanti ir įvairiomis kryptimis plaukti galinti ne mažiau nei pusės milijardo litų vertės vienuolikaukštė (90 metrų aukščio) „blogio irštva“ su sraigtasparnių nusileidimo aikštelėmis, apžvalginiu deniu ir beveik 300 tūkst. litų vertės automobilio „DeLorean“ iš filmo „Atgal į ateitį“ replika. Kai „Project Utopia“ pristatė „Yacht Island Design“ ir karinės laivybos inžinieriai iš „BMT Nigle Gee“, į projektą buvo žiūrima ši...
(1) 2011-09-28 0
Neseniai Kanuose (Prancūzija) vykusioje parodoje „Boat Show“ vandens žaisliukų buvo pristatyta lig valiai. Vienas iš įdomiausių – netipiškas prancūziškas elektrinis vandens motociklas „Exoconcept“.
(4) 2011-07-26 3
Štai laivelis, kuriame nebūtų gėda ilsėtis net Čiukotkos gubernatoriui: viena Didžiosios Britanijos pramoginių laivų statykla baigia jachtą, kokios dar niekas neregėjo. Be visų kitų grožybių joje suprojektuotas ir vulkanas. Beje, veikiantis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos