Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Prekyba žmonėmis
 
 

Prekyba žmonėmis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-11-27 4
Praėjusį mėnesį Pietų Sudane tarp vyrų užvirė arši internetinė kova: jie teikė savo siūlymus dėl septyniolikmetės mergaitės, kurią jos tėvas pardavinėjo per „Facebook“ socialinį tinklą. Po kelių dienų ją įsigijo turtingas verslininkas – sako, norės tuoktis, rašo leidinys „The Verge“, remdamasis naujienų agentūros „Reuters“ informacija.
(3) 2018-08-08 3
Turbūt ne kartą girdėjote juokelius apie tai, kad kas nors pritrūkęs pinigų parduos inkstą ar kokią kitą kūno dalį. Juokelis nuvalkiotas, bet kas liūdniau – atsiradęs iš realių faktų (kad ir kaip neįtikėtinai tai skambėtų ar kokie reti tokie atvejai atrodytų).
(1) 2017-12-13 27
Ne vienas apžvalgininkas teigė, kad Šiaurės Korėjos ekonomika galiausiai sugrius. Kaskart griežtindami sankcijas politikai tikisi, kad jos paliks Šiaurės Korėją be pinigų ginkluotės projektams vystyti, tačiau niekas nesikeičia. Šiaurės Korėja nesijaučia tarptautinės bendruomenės dalimi ir todėl nemano, kad turi paisyti jos normų. Nors situacija šalyje prasta ir gyventojai kenčia, vargu, kad režimas pritrūks pinigų - štai 7 būdai, kaip Šiaurės Korėja užsidirba naujiems projektams.
(1) 2017-07-03 7
Italijoje susidūrę su finansiniais sunkumais mafiozai keliauja į Europos vakarus.
(2) 2013-05-30 1
Jaunos afrikietės yra įkalinamos ir pasamdytų vyrų apvaisinamos, kad pagimdytų kūdikius pardavimui, rašo „Gazeta Wyborcza“.
(2) 2013-05-09 2
Į šį klausimą filme „Escaping Sunshine“ (liet. „Pabėgimas iš Saulės miesto“) atsakymo ieško Lietuvoje gyvenantis režisierius iš Danijos Allanas van O. T. Andersenas. „Prieš keletą metų Danijos teisėsauga iš prostitucijos nelaisvės išvadavo nežmoniškomis sąlygomis laikytą lietuvę. Ją į prostituciją pardavė tautiečiai, lietuviai. Apie šią skaudžią tragediją kalbėjo visa Danijos žiniasklaida. Lietuvos, deja, ne...“ – prisimena režisierius A. Andersenas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos