Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Priešraketiniai skydai
 
 

Priešraketiniai skydai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-05-14 35
Prasiveržus naujausiam kariniam konfliktui tarp Gazos Ruožo ir Izraelio, nuo gegužės 6 d. jau žuvo daugiau kaip 100 žmonių Gazos pusėje ir 7 – Izraelio.
(2) 2020-09-11 70
Savaeigės haubicos, tokios kaip „M109A7 Paladin“, mūšio lauke gali atlikti įvairius vaidmenis. Priešraketinė gynyba nėra vienas iš jų. Bent jau nebuvo, nes „M109A7 Paladin“ JAV ką tik įrodė, kad galėtų numušti sparnuotąją raketą.
(0) 2019-03-29 69
Jungtinių Valstijų kariuomenei bandymų metu pavyko numušti sudėtingos technologijos balistinę raketą. Tai pirmas atvejis, kai balistinę raketą pavyko sunaikinti naudojant nuo žemės kylančias raketas.
(0) 2018-05-31 35
Britų armija — ištikima savo šalies ginkluotės sektoriui, iki šiol naudojosi savomis, beveik 40 metų senumo, sistemomis. Nereikia nė sakyti, kad jų galimybės vis labiau atsiliko nuo to ką gali panaudoti potencialūs priešai. Kol kas iš „Land Ceptor“ iššautas tik pirmasis taikinį numušantis testinis šūvis, bet jau greitai sistema bus pabaigta ir įtraukta į armijos technikos gretas.
(3) 2018-05-15 46
Prieštankinių ginklų paplitimas kelia didelį JAV karinių pajėgų nerimą. Dabar itin pajėgius prieštankinius ginklus turi ne tik valstybinės kariuomenės, bet ir teroristinės organizacijos. Nuo jų įmanoma apsaugoti sunkiąją techniką, tačiau lengvosios mašinos yra labai pažeidžiamos. Dėl to dabar Jungtinių Valstijų sausumos pajėgos pradeda bandyti pažangią sistemą, vadinamą „Iron Curtain“, kuri gali apsaugoti ir karinius visureigius.
(8) 2018-02-01 39
Priešraketiniai ginklai yra labai brangūs. Aišku, niekas apie pinigus tokiu atveju jau nebegalvoja, tačiau JAV turimos priešraketinės gynybos formos dažnu atveju kainuoja daugiau nei raketos, nuo kurių jos turi apsaugoti. Tačiau naujos technologijos turėtų suteikti galimybę raketas numušinėti senomis geromis artilerijos priemonėmis. Kas turėtų pasikeisti, kad nuo septintojo dešimtmečio naudojama M109 haubica galėtų numušti naujausias priešo raketas?
(3) 2017-12-29 14
Šiaurės Korėja, regis, nuolatos arba vykdo tarpžemyninių balistinių raketų bandymus, arba juos planuoja. Kol kas naujienų šia tema nėra, tačiau JAV jau rimtai vertina grėsmę, iš kurios prieš kelerius metus tik juokėsi. JAV turi sistemas, ginančias nuo tokių raketų, tačiau visada svarstomi visi įmanomi gynybos būdai. Pavyzdžiui, ar naikintuvas gali numušti balistinę raketą?
(9) 2017-11-30 23
Pačioje lapkričio pabaigoje, Rusijos oro – kosmoso pajėgos paskelbė trumpą žinutę apie sėkmingą raketos paleidimą. Kartu paskelbė filmuotą medžiagą iš bandymo vietos Kazachstane. Joje pademonstruotas naujosios raketos atgabenimas bei paleidimas iš starto aikštelės. Susipažinkime plačiau kas čia išties įvyko.
(3) 2017-10-24 30
Šie metai Korėjos pusiasalyje buvo audringi. Kol komunistinė Šiaurės valdžia su kiekvienu balistinės raketų bandymų pasiekdavo vis naujus skrydžio tolumo rekordus, amerikiečiai bandė didinti spaudimą. Politinį, ekonominį ir galiausiai karinį. Šių metų pradžioje, prezidentas Trampas sakė sieksiąs, kad Pietų Korėja mokėtu 1 milijardą dolerių už „THAAD“ (didelio aukščio gynybos sistema) dislokavimą jų šalyje, į metų pabaigą ją dislokavo savo noru. Tik ar tai apgintu JAV?
(5) 2017-10-16 23
Pentagonas ėmėsi kurti „perspektyvius greitojo nebranduolinio globalaus smūgio kompleksus“, kurie spręs tas pačias užduotis, kaip ir branduolinės jėgos, skelbiama Rusijos gynybos ministerijos pranešime. Rusija pastarąją savaitę sustiprino savo propagandos spaudimą JAV kryptimi, iš pradžių kritikos sulaukė JAV kariuomenės daliniai Lenkijoje, o dabar ir priešraketinės gynybos sistema.
(0) 2017-07-14 49
Jau beveik 40 metų viena gynybos sistema saugo JAV oro erdvę. Nuolat atnaujinama, šiandien „Patriot“ sistema užtikrina turbūt geriausią apsaugą nuo visų žinomų oro pavojų, nuo balistinių raketų iki paprasčiausių buitinių dronų, rašoma „National Interest“.
(0) 2017-07-14 24
JAV kariškiai sėkmingai išbandė vieną iš savo priešraketinės gynybos sistemų, pranešė pareigūnai.
(5) 2017-06-28 13
JAV pastaruosius keletą metų investuoją į sofistikuotas priešraketinės gynybos sistemas. Teigiama, kad jos  gali numušti balistines raketas šioms dar nepriartėjus, todėl JAV teritorija yra apsaugota. Visgi, vienas senas vaizdo įrašas atskleidžia, kaip šias sudėtingas technologijas galima įveikti visai primityviomis priemonėmis, rašo Businessinsider.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos