Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Prietaisų skydeliai
 
 

Prietaisų skydeliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(31) 2013-03-11 4
„Toyota Yaris“ sumontuotas spidometras rodo, kad šis mažylis gali važiuoti 140 mylių per valandą greičiu. Vis dėlto realiai 106 AG automobilis neperkopia 109 mylių per valandą ribos, rašo AP. Tad kodėl šis ir daugelis kitų modelių turi spidometrus, kuriuose šviečiantys skaičiai nėra pasiekiami?
(16) 2008-11-28 0
2009 metais "Honda" planuoja išleisti naująjį "Insight" modelį, kuriame bus įdiegta ekologiško vairavimo sistema (angl. Honda Ecological Drive System (HDAS)). Gamintojo teigimu, ši sistema yra siekis suderinti mašinos ekonomiškumą su vairuotojų įpročiais. Vienas esminių naujovės aspektų - informacijai apie vairavimo ekonomiškumą perteikti bus naudojamas kintančių spalvų spidometras.
(15) 2009-04-11 0
Niujorke vakar prasidėjo šiemetinė automobiliams skirta paroda "New York Auto Show 2009". Naujovių tarpe tikriausiai nebėra nei vieno modelio, kuris neturėtų integruoto lietimui jautraus LCD ekrano ar futuristinėmis spalvomis padabinto interjero. Kokios gi šiemetinės prietaisų skydelių tendencijos?
(12) 2009-02-23 0
Šį kartą žadamas neįprastas išmaniojo įrengionio „Iphone“ bei netradicino elektomobilio duetas. Ne, ne įmontuotu pakrovėju ar USB sąsaja bus įpatingas automobilis, šį kartą tai elektromobilis kurio vidaus funkcijas valdys „Iphon‘as“, o pats automobilis primins tikrus transformerius.
(12) 2008-10-12 0
Nors eksterjero stilius paprastai okupuoja visas naujienų apie naujus ir koncepcinius automobilius antraštes, artimiausioje ateityje mūsų vairavimo patirtį labiausiai pakeis būtent interjeras. Parodoje "Paris Motor Show" visi gamintojai tarsi sutartinai siekia atsiriboti nuo nuobodaus juodo plastiko, kurį galima sutikti beveik visuose kainos diapazonuose. Čia tyrinėjamos naujos medžiagos, formos ir būdai vairuotojams ir keleiviams "bendrauti" su savo automobiliais. Pateikiame trump...
(7) 2015-01-10 59
Seime įregistruota pataisa, kuria numatoma automobilių gamintojų įgaliotiems atstovams Lietuvoje pateikti jiems žinomą informaciją apie odometro duomenis. Ši pataisa turi papildyti Saugaus eismo automobilių keliais įstatymą.
(5) 2009-02-17 0
Eismo, navigacijos informaciją ir internetines naujienas jau galima parsisiųsti tiesiai į automobilio kompiuterį. Bet ar reikia tuo apsiriboti? Ar nenorėtumėte į savo mašiną parsisiųsti tokią programą, kokios jums reikia? Šia kryptimi dirba kompanija "Hughes Telematics" ir jos atstovų teigimu, naujųjų programų potencialas yra įspūdingas.
(5) 2014-08-28 9
„Continental“ daugumai mūsų asocijuojasi su padangomis, tačiau ši kompanija kuria ir nemažai elektronikos sistemų, kurios su transporto priemonių apavu turi mažai ką bendro. Šį kartą pristatoma inovatyvi sistema, kuri pakeis anksčiau naudotą ir mažiau informacijos pateikusią pirmtakę. Minėta sistema pateiks vairuotojams visą reikiamą informaciją tiesiai ant priekinio stiklo, bet netrukdys vairuoti.
(3) 2016-12-08 31
Autonominiai automobiliai mus pasieks dar negreitai, tačiau dalį jų technologijų žmonės gali naudoti jau dabar. Daugybė žmonių mėgsta vairuoti patys, todėl autonominiai automobiliai jų net nedomina. Tačiau ar nenorėtumėte iš anksto žinoti kokios spalvos signalą rody šviesoforas, kai jūs prie jo priartėsite? „Audi“ savo klientams šią technologiją jau siūlo.
(3) 2015-06-10 10
Prieš perkant naudotą automobilį visuomet verta apie jį sužinoti kiek įmanoma daugiau. Tą padaryti pirmiausia padės automobilio kėbulo numeris (VIN), pagal jį galėsite palyginti realią automobilio istoriją su pardavėjo pateikiamais faktais ir sužinoti tikrąją automobilio ridą.
(2) 2013-09-10 0
Japonijos bendrovė „Pioneer“ sukūrė priekinio automobilio stiklo ekraną, siūlantį papildytos tikrovės ir išmaniojo telefono ryšio galimybių funkcionalumą. „NavGate HUD“ pavadinta automobilio priekinio stiklo vaizdo sistema labai panaši į šiuolaikinių naikintuvų vaizdo informacijos, projektuojamos ant priekinio stiklo, įrangą.
(2) 2018-04-17 12
Galima ilgai ginčytis, ar apsimoka pirkti naujus automobilius. Žmonės, kurie sau tai gali leisti, pastebi ir privalumus, ir trūkumus. Visiškai naujas automobilis yra patikimesnis, turi garantiją ir tą nuostabų naujo automobilio kvapą salone. Tačiau ar tikrai galima nusipirkti visiškai naują automobilį su nuline rida? Iš tikrųjų tai yra beveik neįmanoma.
(1) 2019-06-29 9
Trimatės grafikos aplinkoje priešais ekraną sklendžiantis „Stop“ signalas, navigacijos sistemoje iškylantys kvartalai, aplinkos vaizdas su papildytos realybės funkcijomis – tokia trimate grafika „Continental“ siekia perversmo tradiciniuose automobilių prietaisų skydeliuose. Technologijų kompanija, drauge su įmone iš Silicio slėnio „Leia Inc.“, kuria inovatyvų informacijos pateikimo sprendimą, kuris bus rodomas itin didelės raiškos trimatėje aplinkoje.
(1) 2018-02-08 -6
Automobilis vairuotojui tikrai turi ką pasakyti ir daro tai skirtingais būdais. Tik labiausiai patyrę vairuotojai išgirsta pirmuosius automobilio pašnibždomis skleidžiamus pagalbos prašymus ar pavojaus signalus. Juk yra taip buvę: važiuoji ir girdi, kad atsirado garsas, kurio vakar nebuvo. Tuomet susimąstai: gal akmenėlis padangos protektoriuje įstrigo? Gal atsipalaidavo variklio grandinė, gal generatoriaus dirželis pradėjo trūkinėti? Gal jau dūsta blogai tepama turbina?
(0) 2019-05-08 3
Kai kurie automobilių modeliai tokios rodyklės neturi. Tačiau daugumos modelių savininkai galbūt net nesusimąstė: ką ta „strėlytė“ prietaisų skydelyje reiškia ir kodėl vienuose automobiliuose ji žiūri į dešinę, o kituose – į kairę pusę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos