Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Profesionali kariuomenė Lietuvoje
 
 

Profesionali kariuomenė Lietuvoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2017-02-14 12
Atsižvelgdami į besikeičiančius ateinančiųjų atlikti tarnybą kariuomenėje mitybos poreikius, Lietuvos kariuomenės logistikos specialistai prie įprasto valgiaraščio parengė du papildomus alternatyvaus maitinimo meniu, rašoma pranešime spaudai.
(3) 2015-05-06 -91
Lietuvos kariuomenės vyresnysis leitenantas Paulius Kančys šiuo metu tarnauja Greitojo reagavimo pajėgoms priklausančiame Didžiosios Kunigaikštienės Birutės ulonų batalione. Praėjusiais metais jis sėkmingai baigė JAV reindžerių mokyklos kursus. Tai – karių išbandymo mokykla, kurioje nuolatinis nuovargis ir iššūkiai padeda išgryninti tai, kas karį gali priversti peržengti savo galimybių ribas. P.Kančys dalijasi prisiminimais apie kursus, kuriuos ištveria tik saujelė.
(77) 2015-04-17 -36
Atsargos karo lakūnas, pulkininkas Vytautas Eidukaitis yra užgrūdintas tikro karo. Ir ne vieno. Jam teko kariauti Afganistane, Čečėnijoje, jis lankėsi Kalnų Karabache, kai ten vyko mūšiai, neseniai grįžo iš Ukrainos. Remdamasis savo darbo su sovietiniais šauktiniais patirtimi, Lietuvos Seime palaimintą iš šauktinių suformuotos armijos modelį jis vadina butaforiniu, o šauktiniams žadamas įvairias lengvatas – pametėtais saldainiukais, kurie jokios naudos neduos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos