Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Programėlės
 
 

Programėlės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2008-12-30 0
Trečius metus rengiamuose mobiliųjų programų apdovanojimuose „GetJar Mobile Awards“ šiemet triumfavo nemokama telefoninė navigacijos programa „Google Maps for Mobile“, leidžianti nustatyti savo buvimo vietą net ir neturint GPS imtuvo.
(14) 2008-12-29 0
Daugelis interneto vartotojų sutinka, kad "Google Earth" yra fantastiška geografinė sistema. Negana to, geriausia jos savybė pradeda ryškėti tik dabar: su "Google Earth" dirbęs mokslininkas netikėtai aptiko nežinomą "žalią lopinėlį", kuris pasirodė esąs neištyrinėtas miškas su gausybe mokslui nežinomų gyvūnų ir augalų rūšių.
(13) 2008-12-23 0
Ekspertai teigia, kad trumpųjų žinučių rašymas mobiliuoju telefonu tuo pat metu sėdint už važiuojančio automobilio vairo yra viena pagrindinių nelaimingų eismo įvykių priežastis. Tai tampa dar aktualiau plintant įrenginiams su lietimui jautriais ekranais - jais žinutę parašyti paprastai yra ir sudėtingiau, ir pavojingiau.
(6) 2008-12-20 0
Kol kas papildytoji realybė (augmented reality) žengia tik pirmuosius žingsnius ir patogia technologija jos nepavadinsi, tačiau, jog tai unikali ir kol kas tikrai nepabodusi naujovė, yra faktas. Nieko keisto, jog šį „arkliuką“ bando pažaboti reklamos kompanijos.
(35) 2008-12-19 0
"Microsoft" išleido pataisą praėjusią savaitę paviešintai kritinei „Internet Explorer“ naršyklės saugumo spragai, paveikusiai daugiau nei du milijonus „Windows“ vartotojų.
(5) 2008-12-12 0
Prie "Open Handset" aljanso prisijungė net keturiolika naujų bendrovių. "Google" įkurta sąjunga visų pirma orientuota į "Android" operacinės sistemos plėtrą ir ja grįstų platformų tobulinimą. Prisijungdamos prie aljanso naujos narės deklaravo planus anksčiau ar vėliau išleisti su "Android" suderinamus telefonus, kurti produktus jiems.
(24) 2008-12-12 0
Kanadoje gyvenantis robototechnikos entuziastas Le Trungas pristatė naujausią savo sukurto roboto – moters, pavadintos Aiko, versiją, pranešė „Techradar.com“.
(12) 2008-12-10 0
Bendrovė „NetApplications“, analizuojanti įvairių interneto resursų lankomumą ir vykdanti kitus interneto rinkos tyrimus, pranešė nustačiusi, kad trečdalis „Google“ bendrovės kompiuterių pradėjo slėpti informaciją apie savo naudojamą OS. Tai dar labiau sustiprino kurį laiką sklandžiusius įtarimus, kad bendrovė ruošia nuosavą operacinę sistemą, skelbia „Slashgear“.
(6) 2008-12-10 0
Esaugumas.lt praneša apie kritinę Microsoft Internet Explorer 7.x saugumo spragą, kurią išnaudoję piktavaliai gali vykdyti kenksmingą kodą pažeidžiamoje naudotojo sistemoje.
(43) 2008-12-09 0
„BitDefender“ tyrėjai aptiko piktybinę programą, kuri renka elektroninės bankininkystės prisijungimo duomenis, tačiau taikosi tik į „Firefox“ vartotojus.
(0) 2008-12-09 0
Turbūt daugelis iš mūsų yra girdėję terminą – biometrija. Dauguma, greičiausiai, jį sieja su moderniausiomis technologijomis, prisimindami veiksmo filmus apie šnipinėjimo misijas maksimalaus saugumo objektuose.
(3) 2008-12-08 0
Bendrovė „Google“ rinkai pateikė išmanųjį telefoną „Andoid Dev Phone 1“ – pirmąjį „Google“ telefoną, skirtą specialiai programinės įrangos kūrėjams, skelbia „Android Community“.
(5) 2008-12-05 0
Per eksperimentus Švedijos mokslininkai sugebėjo pergudrauti savanorių pojūčius taip, kad šie jaustųsi persikėlę į kito žmogaus ar net manekeno kūną.
(17) 2008-12-05 0
Naujausi mechatronikos pasiekimai vis labiau artina virtualių asmeninių padėjėjų erą. Pavyzdžiui, neseniai pristatyta skaitmeninė sekretorė Nicole gali šeimininko nurodymu atlikti nesudėtingus biuro priežiūros darbus. Tačiau tai - dar tik pati pradžia.
(17) 2008-12-04 0
Krizės sąlygomis sąnaudas ryžtingai susimažinti priverstoms įmonėms IBM siūlo taupyti įrenginėjant „laisvas nuo „Microsoft“ kompiuterines darbo vietas, pranešė „CNet“. Bendrovės teigimu, tai leistų 2 kartus susimažinti IT kaštus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos