Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Programėlės
 
 

Programėlės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(47) 2013-12-25 0
Pirmieji Android prototipai nebuvo panašūs į tą sistemą, kuri šiuo metu diegiama į daugumą mobilių įrenginių visame pasaulyje. Android labiau priminė tuomet aktualią BlackBerry operacinę sistemą. Viskas pasikeitė po pirmojo iPhone anonso, ir nauji duomenys patvirtina, jog būtent 2007 m. debiutavęs Apple išmanusis telefonas įtakojo dabartinę Android sąsają.
(0) 2013-12-25 0
Dabar, kai visas pasaulis žino, jog JAV Nacionalinė saugumo agentūra (NSA) perima tiesiog gigantiškus vartotojų duomenų kiekius, kurie perduodami tarp didžiųjų IT kompanijų serverių, kyla klausimas: kaip gi apsisaugoti nuo šnipinėjimo? BitTorrent kūrėjai tikina, kad taip įmanoma padaryti, ir kurią apsaugotą žinučių apsikeitimo tarnybą.
(3) 2013-12-24 0
Maždaug prieš mėnesį buvo pranešta, jog vienas iš seniausių asmeniniams kompiuteriams skirtų grotuvų Winamp taps istorija: savininkas – kompanija AOL – teigė, jog projektas uždaromas, puslapis nebeveiks, o grotuvo nebus galima atsisiųsti nuo šių metų gruodžio 20 d.
(0) 2013-12-21 0
Kompanijos Distimo specialistų atliktas tyrimas rodo, jog operacinei sistemai Android skirtos aplikacijos savo pardavimų lygiu artėja prie iOS skirtų sprendimų.
(0) 2013-12-18 3
Reklamos agentūra „Victors & Spoils“ artėjančių švenčių proga nusprendė pasijuokti iš žiniasklaidos nuostatos „Photoshop“ ar kitomis programomis normalius žmones paversti plastikinėmis Barbėmis ar Kenais. Ir nusprendė „pafotošopinti“… į kitą pusę.
(15) 2013-12-17 0
Kaip jau rašėme anksčiau, penktadienį pasirodė „Steam“ operacinė sistema, kuri orientuota žaidimų mėgėjams. „Valve“ žaidimų kompanija kaip ir žadėjo, padovanojo 300 savo žaidimų kompiuterių, kurie naudoja „Steam“ operacinę sistemą, atsitiktiniems testuotojams. Taigi, praėjus savaitgaliui, internete pasirodė pirmosios apžvalgos iš testuotojų lupų apie „Steam“ žaidimų kompiuterius.
(2) 2013-12-16 0
Bendrovė „Microsoft“ operacines sistemas „Windows RT“ ir „Windows Phone“ gali kompiuterinės ir ryšio įrangos gamintojams dalyti nemokamai, pranešė su bendrove susiję šaltiniai.
(7) 2013-12-16 0
Bendrovės „Mobile Research Group“ ekspertas Eldaras Murtazinas pranešė, kad, jo žiniomis, šiuo metu bendrovės „Microsoft“ ir „Samsung“ veda derybas dėl galimos „Samsung“ išmaniųjų telefonų su operacine sistema „Windows Phone“ gamybos.
(1) 2013-12-15 0
Žymus britų astrofizikas Stephenas Hawkingas parengė „Apple“ išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams skirtą programą „Snapshots of the Universe“, pranešė „Engadget“. Ji išleista bendradarbiaujant su leidykla „Random House“.
(39) 2013-12-14 1
Windows 8 yra už ką mylėti: bent jau ši operacinė sistema gerai optimizuota, sparčiai pasikrauna… Tačiau mažai kam iš stacionarių ir nešiojamų kompiuterių savininkų patinka Metro sąsaja, kuri labiau tinka planšetiniams kompiuteriams.
(3) 2013-12-14 0
Kuomet pradedama kalbėti apie paieškos sistemas, visų pirma pagalvojame apie „Google“. Paieškos sistemų gigantas atskleidė kitų metų planus – tobulinti garso paieškos sistemą.
(0) 2013-12-13 0
Visiems puikiai žinomas kompiuterinių technologijų kūrėjas „Dell“ pristatė dar vieną „Chromebook“ serijos narį ir jį pavadino „Chromebook 11“. Šitoks „Dell“ sprendimas įvyko dėl didėjančios plonų ir lengvų nešiojamų kompiuterių su Chrome operacine sistema rinkos. Vis dėlto kompiuterių gamintojas priėmė keistą sprendimą – šiuos kompiuterius leis įsigyti tik mokymo institucijomis.
(13) 2013-12-13 0
Suomijos telekomunikacijų bendrovė „Nokia“ pranešė, kad kuria nuosavą „Android“ operacinės sistemos modifikaciją. Kompaniją šiam žingsniui pastūmėjo vis labiau didėjanti žemesnių kainų telefonų rinka. Įvairių interneto šaltinių teigimu, kuriamas ir telefonas, kuriame bus naudojama naujoji programinė įranga. Kaip teigiama, „Nokia“ neturėdama telefono su „Android“, praranda pozicijas išmaniųjų telefonų rinkoje.
(9) 2013-12-13 0
Paprastai į operacinę sistemą Ubuntu žvelgiama kaip ir stacionariems ir nešiojamiems kompiuteriams skirtą programinę platformą, tačiau neseniai ji buvo optimizuota darbui ir su mobiliais įrenginiais. Problema ta, kad iki šiol niekas negamino telefonų su šia OS. Tačiau greitai viskas turėtų pasikeisti.
(0) 2013-12-12 0
Žaidimų kompanija „Valve“ paskelbė, kad greičiau nei planuota bus galima išmėginti jų operacinę sistemą pavadinta „SteamOS“. Jau šį penktadienį, gruodžio 13-ą dieną visi žaidimų mėgėjai galės išmėginti šią naują operacinę sistemą. „SteamOS“ startas bus pažymėtas dovanomis, kurias išdalins 300-ams laimingųjų. Laimingieji gaus ne šiaip simbolines dovanas, o pilnai veikiantį prototipą – „Steam“ žaidimų kompiuterį.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos