Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Programinės įrangos tendencijos
 
 

Programinės įrangos tendencijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-12 14
JAV kongreso politikė pareiškė, kad algoritmai ir autonominės sistemos gali diskriminuoti kai kuriuos žmones, nes juos sukuria programuotojai, kurie pasaulį vertina, vadovaudamiesi savo įsitikinimais. Sukurta daugybė technologijų – nuo veido atpažinimo sistemų, kurios neatpažįsta nebaltaodžių, ir vaizdo kamerų, kurios nurodo azijiečiams nustoti mirksėti, iki rasistinių muilo aparatų, neleidžiančių rankų nusiplauti juodaodžiams.
(1) 2019-02-14 10
Sutinkant 2000-uosius metus technologijų pasaulį buvo apėmusi tikra karštinė ir nerimas dėl to, kad kompiuteriai nebuvo parengti suvokti ne tik metus ar dešimtmečius, bet ir šimtmečius – buvo baiminamasi, kad išmušus pusiaunakčiui staiga grįšime į 1900-uosius. Kažkas panašaus jau labai greitai gali nutikti ir su navigacijos sistemomis, rašo „The Register“.
(5) 2018-11-14 18
Vilniaus oro uostas, Mykolo Romerio universitetas, Vilniaus, Dzūkijos ir Aukštaitijos vandenys turi šį tą bendro – jų tinklalapiuose naudojama rusiška programinė įranga – turinio valdymo sistema. Įmonės ir įstaigos aiškina, kad įrangą pirko kaip pigiausią per viešuosius pirkimus ir saugumą užtikrina. Kibernetinio saugumo specialistai sako, kad rusiška įranga savaime yra rizika, o turinio valdymo sistemos gali būti itin pavojingos. Seime dėl to jau kyla idėjos drausti pirkti Rusijos kuriamą programinę įrangą per viešuosius pirkimus.
(3) 2018-04-24 13
„Microsoft" sukūrė savo modifikuotą „Linux" branduolį „Azure Sphere", neseniai pradėtą naudoti technologiją, kuria siekiama geriau apsaugoti milijardus daiktų interneto (IoT) įrenginių, derindami modifikuotą Linux branduolį su nauja mikroschemų sistema ir jos debesų apsaugos paslaugomis.
(2) 2017-09-10 9
<em><aside class="alien" style="display:none"></aside> Oracle korporacija smarkiai sumažino savo darbuotojų skaičių, ir buvo atleisti praktiškai visi darbuotojai, kuriantys ir palaikantys operac
(0) 2016-09-13 7
Mobiliosios programėlės populiarumą ir pasisekimą neabejotinai lemia ne teisiniai aspektai. Tačiau kūrėjai, siekdami nevaržomai ir pelningai naudotis savo programėle, negali pamiršti ir teisinės pusės.
(3) 2016-03-22 11
<i>1965 metais vienas iš būsimų Intel kompanijos įkūrėjų Gordonas Moore'as (Gordonas Mūras) suformulavo dėsnį, pagal kurį tranzistorių skaičius integrinės schemos kristale kas porą met
(30) 2016-02-03 23
„Microsoft“ programinės įrangos „Windows 10“ atnaujinimo statusą pakeitė iš pasirinktinio į rekomenduojamą. Tai reiškia, kad visiems vartotojams, kuriems atnaujinimai siunčiami automatiškai, „Windows 10” bus atsiųsta automatiniu būdu ir ją įrašys vietoje ankstesnių programinės įrangos versijų.
(1) 2015-11-03 30
Svajojate studijuoti dalelių fiziką? Padėti pasaulio mokslininkams suprasti visas visatos paslaptis? Nustebsite, tačiau ypatingos žinios ar sudėtinga įranga tam visai nereikalinga – pakaks ir asmeninio kompiuterio!
(20) 2015-08-04 36
„Microsoft“ kuriamų technologijų gerbėjai jau beveik savaitę džiūgauja: jie įsidiegė „Windows 10“ ir dabar gali naudotis tokiomis naujovėmis, kaip „Cortana“ skaitmeninis asistentas (tiesa, neveikia Lietuvoje ar lietuvių kalba), užduočių centru, virtualiais darbastaliais, atnaujinta programų išvaizda ir grįžusiu „Start“ meniu. Tačiau nepaisant nemažo naujovių kiekio ir atnaujinimo kainos (iš „Windows 7“ ir „Windows 8.1“ atnaujinimas metus nieko nekainuos) diegtis naujausią sistemą nori ne visi.
(0) 2015-07-23 28
Pasirodžius Windows 10 versijai „Build 10240“, apžvalgininkams atsirado galimybė pratestuoti „beveik galutinę“ operacinės sistemos versiją.
(7) 2015-05-21 -8
Šaltasis karas baigėsi jau seniai, tačiau Rusija ir toliau kovoja, siekdama išsivaduoti iš Amerikos įtakos technologijų sektoriuje. Štai neseniai šalies komunikacijų ministras paskelbė, kad kurs konkurentą „Android“ ir „iOS“ operacinėms sistemoms visose BRIC šalyse.
(0) 2015-05-05 7
Konferencijos BUILD 2015 metu Microsoft pademonstravo gana įdomią funkciją Continuum. Ji, prijungus išmanųjį telefoną per mini-HDMI lizdą prie didelio ekrano, Windows 10 keičia darbastalį, taip prisitaikydama prie didelių ekranų matmenų.
(7) 2015-04-14 11
Kompanija Microsoft kartu su Windows 10 išleis naršyklę Spartan, kuri pakeis ilgus metus standartu buvusią Internet Explorer. Be to, kad Spartan turės patobulintą HTML5 apdorojimo sistemą, joje atsiras ir naujas JavaScript varikliukas.
(1) 2015-02-19 42
„Google“ dirbantys lietuviai jau bene metus ruošia netikėtumą: virtualų balso asistentą „Google Now“ moko lietuvių kalbos vingrybių. Nors paslauga oficialiai dar nepaleista, „Android" telefonų savininkai ir „Chrome“ naršyklių naudotojai jau gali išbandyti paiešką internete lietuvių kalba.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos