Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Programos automobilių savininkams
 
 

Programos automobilių savininkams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-07-10 -6
Ar žinote tą jausmą, kai apie kokią gerą, neįprastą ar naudingą išmaniųjų telefonų programėlę sužinote per vėlai? Arba kai ją pagaliau išbandote, o visi draugai tik numoja ranka: „Oi, šią jau metus naudoju!“ Bet to išvengti labai sunku – kasdien atsiranda šimtai naujų programėlių ir arba apie jas sužinai iš karto bei sėkmingai pradedi naudotis arba rizikuoji praleisti ir vėliau tikėtis sužinoti netyčia iš draugų ar pažįstamų.
(1) 2017-09-11 0
„Automobilis, kaip ir bet kuris kitas buitinis prietaisas, – tai daiktas, turintis palengvinti žmogaus gyvenimą, o ne atimti iš jo brangias valandas“, – teigia Linas Grigaliūnas, programėlės „Auto asistentas“ sumanytojas ir įmonės „Autoadministratorius“ įkūrėjas. Jo plėtojamas naujasis įrankis suteikia galimybę, naudojantis vien tik išmaniuoju telefonu, tvarkyti su automobilio priežiūra bei remontu susijusius veiksmus negaištant tam savo laiko, darbus deleguojant profesionaliam automobilių konsjeržui.
(2) 2017-04-06 -5
Vilniaus miesto savivaldybė, sostinės gatves prižiūrinti bendrovė „Grinda“ ir „Bitė“ kviečia automobilių vairuotojus išmaniojoje navigacijoje „Waze“ žymėti gatvėse pastebėtas duobes, o „Grinda“ jas operatyviai sutvarkys.
(5) 2016-09-08 -6
Nepaisant visų pastangų, draudimų ir baudų, Lietuvoje kelių eismo situacija išlieka viena prasčiausių visoje Europos Sąjungoje: mūsų šalyje milijonui gyventojų tenka daugiausiai žuvusiųjų eismo nelaimių metu.
(23) 2015-06-05 19
Prasidėjus vasarai Lietuvos išmaniųjų telefonų naudotojams pasiūlyta nauja programėlė „Kur policija“ sulaukė įvairių reakcijų, kurių viena – ji trukdo vykdyti teisingumą. Teisininkai vertina, ar tokia programėlė yra teisėta.
(8) 2015-06-03 30
Kauno technologijos universiteto studentai sukūrė mobilią aplikaciją „Kur policija“, kuri vartotojams leidžia pranešti apie kelyje sutiktus policijos pareigūnus, transporto grūstis, greičio matuoklius ir kelyje pasitaikančias kliūtis.
(2) 2014-09-09 1
Išmaniųjų telefonų populiarumas atveria nemažas galimybes dar vienai verslo klientų kategorijai – draudimo kompanijoms, kurios gali gauti nemažai informacijos apie vairuotojus ir pasiūlyti jiems individualų rizikos įvertinimą, o kartu pasiūlyti nuolaidų, jie šie elgiasi disciplinuotai, praneša puslapis Computerworld.
(7) 2014-09-03 -9
Daugeliui žmonių oranžinės spalvos piktograma (arba „check engine“) automobilio prietaisų skydelyje mažai ką sako (arba nesako visiškai nieko). Ji gali užsidegti dėl rimties priežastis arba jai nesant, tačiau be specialios įrangos sunku sužinoti, kur slypi problema: galbūt nepatiko įpiltas kuras, o gal įvyko rimtas gedimas.
(8) 2014-06-09 9
Nors iki naujojo „Volvo XC90“ debiuto liko nedaug, tačiau Švedijos automobilių gamintojas „Volvo“ atskleidė dar šiek tiek detalių apie šį modelį. Inovatyvumu pasižymi ne tik funkcionalus ir praktiškas naujos kartos „XC90“ interjeras, bet ir naujos automobilio valdymo sistemos.
(44) 2014-06-08 8
Pirmadienį vakare vykusioje kasmetinėje WWDC konferencijoje pristatytos ne tik naujausios „Apple“ įrenginių sistemų versijos, bet ir pirmą kartą pademonstruota didžiulio susidomėjimo sulaukusi „iOS“ prietaisų ir automobilių bendravimo sistema „CarPlay“.
(3) 2013-01-30 0
Vairuotojams skirtoje mobiliojo telefono aplikacijoje galima sužinoti detalią informaciją apie eismo situaciją mieste, suplanuoti savo kelionę, sužinoti preliminarią kelionės trukmę, susipažinti su eismo ribojimais.
(14) 2011-02-15 0
Kai kuriuose pasaulio didmiesčiuose jau sukurta išmaniųjų telefonų programėlių, kuriomis naudodamiesi miesto gyventojai gali operatyviai susiekti su atitinkamomis tarnybomis ir pranešti apie ant kelio nuvirtusį medį, neblaivų vairuotoją ar atsiradusias kelių duobes.
(12) 2010-11-08 0
JAV vykusioje tiuningo parodoje „SEMA“ vokiečių kompanija „Audi“ pristatė programinę įrangą telefonams „iPhone“, kuri padės išsiblaškiusiems „Audi“ šeimininkams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos