Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Psichotropinės medžiagos
 
 

Psichotropinės medžiagos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2013-08-09 0
Kofeinas – stipri ksantinų klasės stimuliuojanti medžiaga. Natūraliai gaunamas junginys yra visame pasaulyje populiariausia tonizuojanti medžiaga. Kai kurios religijos, šnairuojančios į savijautą ir elgseną keičiančias medžiagas, netgi turi specialių išimčių kavai.
(0) 2013-07-23 2
Vitaminai ir mineralų papildai gali sustiprinti protinę energiją ir savijautą ne tik sveikiems suaugusiems žmonėms, bet ir tiems, kas linkęs į nerimą ir depresiją.
(11) 2012-10-30 1
Praėjusią savaitę energetinio gėrimo gamintojams „Monster“ Kalifornijoje (JAV) iškelta byla dėl netyčinio gyvybės atėmimo (angl. – „wrongful-death“), kadangi 2011 m. pabaigoje išgėrusi dvi 24 uncijų (710 ml) skardines energetinio gėrimo „Monster“ netikėtai mirė 14-metė Anais Fournier. Teismo medicinos ekspertas ataskaitoje mirties priežastimi įvardijo apsinuodijimą kofeinu. Taigi, kokia yra mirtina kofeino dozė?
(100) 2012-03-19 2
Išanalizavus septintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje atlikto tyrimo duomenis, paaiškėjo, kad viena dozė haliucinogeninio narkotiko LSD gali padėti alkoholikams liautis gėrus, skelbia BBC.
(10) 2010-05-04 2
Mes gyvename nuodų pasaulyje. Sako, kad galima apsinuodyti ar susirgti, ilgai kas dieną geriant ramunėlių arbatą. Arba numirti, išgėrus per daug vandens, kas neseniai nutiko keliems maratono bėgikams. Kad nuo nuodo iki vaisto - vienas žingsnis, žinojo ir Renesanso laikų žiniuonis Paracelsas.
(20) 2010-01-11 0
Gera naujiena mėgstantiems išgerti ir apsvaigti, bet norintiems išvengti pagirių: mokslininkai kuria sintetinį alkoholio pakaitalą, kuris atkartoja tikrojo suteikiamą malonumą, tačiau nesukelia girtumo ir pagirių.
(76) 2009-11-23 3
Šiandieninis chemijos mokslas gali daryti stebuklus, todėl kuriamos vis naujos medžiagos bei atrandami vis nauji jų junginiai, turintys poveikį mūsų smegenims.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos