Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rail Gun tipo pabūklas
 
 

Rail Gun tipo pabūklas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-06-18 7
„Railgun“ tipo įrenginių istorija siekia jau daugiau, kaip šimtą metų, tačiau iki šiol dar niekas nesiūlė šiuolaikinių elektromagnetinių patrankų panaudoti tokiam tikslui.
(5) 2017-12-07 40
„Railgun“ tai visiškai naujos kartos ginklas. Kovinės galvutės beveik paprasti plieno gabalai. Transportuojant jie net teoriškai negali sprogti, todėl yra saugūs. Iššautas sviedinys lekia bemaž septyniskart greičiau už garsą. Jis pasiekia taikinį tiksliau. Ir sunaikina jį paprasčiausia kinetine energija, kurią sugeneruoja pats sviedinys krentantis iš didelio aukščio. Viskas pagal galiojančius fizikinius dėsnius. O moki praktiškai tik už elektrą. Fantastika? Panašiai skambėjo šio projekto tikslai.
(1) 2017-08-06 21
<em>JAV karo laivynas praeitą savaitę pasižymėjo dukart. Pirma, <i>USS Gerald R. Ford</i> sėkmingai atliko reaktyvinio naikintuvo paleidimo ir nutupdymo bandymus. Antra, pirmą kartą buvo išban
(0) 2014-04-22 12
Stipriausias pasaulyje karinis laivynas atsidūrė ant svarbios technologinės revoliucijos slenksčio. Realų pagreitį įgauna ginkluotės programos, kurios netolimoje ateityje gali gerokai pakeisti amerikiečių karines pajėgas ir įrodyti, kad iki šiol tik iš mokslinės fantastikos filmų žinomos vizijos gali tapti realybe, rašo Tvn24.pl.
(5) 2014-02-20 0
Vos ne kiekvieną dieną tenka susidurti su faktais, kurie kažkada buvo tik mokslinės fantastikos knygose aprašyti objektai ar reiškiniai. O ateinančią vasarą realybe turėtų tapti ir dar vienas fantastų labai mėgstamas objektas – lazerinis ginklas. Juos į savo karo laivus turėtų pradėti montuoti JAV karinis laivynas. Tikinama, jog lazerių paskirtis – ginti laivus nuo bepiločių orlaivių ir elektrinių ginklų, šaudančių viršgarsinio greičio šoviniais.
(10) 2011-04-19 1
Amerikiečių bendrovė „General Atomics” (Kalifornija, JAV) toliau plėtoja „Rail-Gun“ tipo ginklo tobulinimą. Minėta bendrovė kartu su „Boeing“ išbandė neįprastą šaunamąją sistemą. Užtaisas pramušė 3 mm storio plieno plokštelę bei nuskriejo septynis kilometrus. „General Atomics“ pareiškė, jog bendrovės specialistai iki šio dešimtmečio pabaigos šį ginklą gali įdiegti DDG-51 klasės eskadriniuose minininkuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos