Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Raketos naikintojos
 
 

Raketos naikintojos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2021-05-14 35
Prasiveržus naujausiam kariniam konfliktui tarp Gazos Ruožo ir Izraelio, nuo gegužės 6 d. jau žuvo daugiau kaip 100 žmonių Gazos pusėje ir 7 – Izraelio.
(0) 2017-07-14 49
Jau beveik 40 metų viena gynybos sistema saugo JAV oro erdvę. Nuolat atnaujinama, šiandien „Patriot“ sistema užtikrina turbūt geriausią apsaugą nuo visų žinomų oro pavojų, nuo balistinių raketų iki paprasčiausių buitinių dronų, rašoma „National Interest“.
(18) 2015-11-27 27
Rusijos valstybinė naujienų agentūra „RIA Novosti“ ketvirtadienį paskelbė, kad Maskva jau dislokavo savo moderniausius priešlėktuvinės gynybos raketų kompleksus savo karinėje bazėje Sirijoje.
(11) 2015-04-15 53
Metų metus Baracko Obamos komanda džiūgavo, kad pavykdavo į Irano rankas neatiduoti pažangios Rusijos raketos. Dabar Kremlius staiga pradeda demonstruoti begalinį norą ją parduoti Teheranui. Susitarimas su Iranu dėl jo branduolinės programos geriau jau suveiktų, nes Kremliui panaikinus sankcijas Iranui dėl galingos oro gynybos sistemos įsigijimo, smūgis iš oro Teherano branduolinių ginklų gamykloms taptų beveik neįmanomu, rašo Dave'as Majumdaras iš „The Daily Beast“.
(5) 2013-04-02 0
JAV korporacija „Lockheed Martin“ pranešė sėkmingai išbandžiusi savo kuriamą kompaktišką priešartilerinės gynybos sistemą, kuri saugos priešakinėse karo veiksmų pozicijose esančius karius nuo priešo artilerijos sviedinių ir raketų.
(1) 2013-02-27 1
Izraelio Gynybos ministerija pranešė apie sėkmingai atliktus savo kuriamos gynybinės sistemos naujos raketos naikintojos „Hetz-3“ bandymus. Šio tipo raketos leis jam geriau apsisaugoti nuo galimų grėsmių iš oro.
(26) 2010-06-13 0
JAV Priešraketinės gynybos agentūra pranešė sėkmingai išbandžiusi Europą nuo balistinių raketų atakos saugoti galinčią naujo tipo antžeminę raketą naikintoją.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos