Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Raketos nešėjos
 
 

Raketos nešėjos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2012-11-22 20
Palaidotos 12 metrų po žeme, į Mėnulį skraidinusių gigantiškųjų raketų „Saturn V“ starto aikštelėse, astronautų slėptuvės buvo ir tebėra mini tvirtovės, kuriose bent parą galėtų išgyventi iki 20 žmonių. Ten, už 15 cm storio šarvo durų nelaimės atveju astronautai būtų patekę čiuoždami žemyn.
(11) 2012-07-04 0
Raketos-nešėjos „Proton-M“, turėjusios iškelti kosminį aparatą „Sirius 5“ iš Baikonūro kosmodromo Kazachstane, startas buvo atidėtas: šįkart raketai pakilti sutrukdė techninio personalo, remontavusio raketos pirmąją pakopą, klaida, praneša agentūra „Interfaks“.
(2) 2012-03-01 0
NASA neatsisako pritrenkiančios koncepcijos „Project M“ – sukurti vertikalaus iškėlimo į kosmosą sistemą, kuri į Mėnulį skraidintų robotizuotas sistemas. Projekto pavadinimas pakoreguotas į „Project Morpheus“. Tai – autonominė, aplinkai nekenksminga vertikalaus iškėlimo į kosmosą sistema. Jos varikliai pirmadienį buvo įjungti pirmą kartą.
(4) 2012-03-29 0
Milijardierius, „Amazon.com“ įkūrėjas Džefas Bezosas (Jeff Bezos) Atlanto vandenyno dugne aptiko legendinės 1969-ųjų NASA misijos į Mėnulį „Apollo 11“ raketinius variklius ir planuoja juos iš ten iškelti. Anot milijardieriaus, jis finansavo sėkmingą raketų povandeninės paieškos operaciją, o dabar planuoja surastas raketas iškelti.
(3) 2012-11-09 61
NASA vėl puoselėja rimtas užmačias nuskraidinti astronautus į Mėnulį. Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso agentūra jau kurį laiką planuoja kosminėje erdvėje už kitos Mėnulio pusės pastatyti kosminę stotį. Tai būtų savotiška atspirties bazė būsimoms žmonijos kelionėms į artimiausias kosmoso gelmes, o visų realiausia – 2025 m. planuojamai žmonių misijai į asteroidą.
(12) 2012-03-22 0
Kosmoso verslininkas Elonas Muskas įsitikinęs, kad sugebės sumažinti kelionės iki Marso ir atgal kainą iki maždaug pusės milijono dolerių, rašo bbc.co.uk.
(5) 2012-01-18 0
Australų architektas Ryanas McNaughtas yra pakvaišęs dėl „Lego“ konstruktorių. Ši jo aistra sudomino ir užsienio žiniasklaidą. Vyras iš 120 tūkst. „Lego“ kaladėlių sukūrė beveik 6 metrų aukščio raketos „Saturn V“ ir erdvėlaivio „Apollo 11“ maketą.
(1) 2012-03-20 0
Turbūt jau ne kartą matėte vaizdo klipus, nufilmuotus iš kurio nors NASA daugkartinio erdvėlaivio „Space Shuttle“ kabinos. Tačiau iki šiol nebuvo vaizdo klipo, kuris demonstruotų trumpą raketos-nešėjos gyvenimą, prasidedantį startu ir besibaigiantį sugrįžimu į Žemę.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos