Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rankdarbiai
 
 

Rankdarbiai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-06-05 21
Jei užsiimate rankdarbiais, anksčiau ar vėliau būtinai kils mintis pradėti gaminti papuošalus. Nebūtina būti menininku, kad sugalvotum kokią nors gerą žiedo ar pakabuko idėją, o ir auskarai įkandami daugeliui medžio darbais užsiimančių mėgėjų. Tuo tarpu „Secret Wood“ žiedai kažkodėl atrodo tokie sudėtingi, kad tik vienetai ryžtasi pabandyti juos pagaminti namuose. Paslaptingi, bet itin gražūs žieduose įamžinti pasauliai atrodo įspūdingai, bet ar galima tokius žiedus pasigaminti neįgudusiam medžio meistrui?
(8) 2015-12-09 62
O paklausykite, kaip jis burzgia - prijungtas prie vaikiško oro balionėlio turbinos!
(14) 2014-05-02 3
Konservatyvių pažiūrų žmogus gali netekti amo, tačiau šiuolaikinis požiūris į moters kūną nebėra vienareikšmis, o lytiniai organai yra pritaikomi net meno ar sporto srityse. Žinoma, pasaulyje ir be to netrūksta keistenybių, o mes beliekame tik stebėtojais, turinčiais savo nuomonę.
(2) 2012-12-13 13
Architektas Peteris Archeris iš Pensilvanijos valstijos, įkvėptas garsiosios J. R. R. Tolkieno trilogijos „Žiedų valdovas“, suprojektavo ir pastatė „Hobitų namą“. Šiame name eksponuojami pasaulinės klasės rašytojo rankraščiai ir įvairūs atmintini daiktai. Namas stovi netoli Filadelfijos miesto, Česterio apygardoje (JAV).
(0) 2012-09-30 0
Druskininkų pašonėje, Ratnyčios kaime, ant sraunios Ratnyčėlės kranto įsikūrusioje Tauro ir Aušros Česnulevičių sodyboje ramybe alsuoja tik gamta. O pačios kūrėjų šeimos gyvenimas – intensyvus, energingas ir veržlus.
Tauras – medžio drožėjas, skulptorius, baldžius. Aušra – menotyrininkė, buvusi pripažinta geriausia šalies gide, dabar – unikalaus druskos projekto autorė. Prieš trejus metus jos įkurtas netradicinis verslas išgarsino šeimą ne tik Liet...
(0) 2012-08-30 -1
Mediena mūsų protėvių kasdienybėje ne vieną tūkstantmetį buvo nepakeičiama medžiaga, be kurios neįsivaizduojama įprastų buityje naudojamų daiktų gamyba. Kaip medis amatininkų rankose virsdavo kibirėliu, tabokine, žvejyboje naudojamu bučiu ar netgi luotu, geriausiai gali papasakoti eksperimentinės archeologijos meistrai, atkuriantys įvairius proistorės laikotarpio žmonių gyvenimo aspektus.
(9) 2012-02-10 3
Mėgstate dirbinius iš medžio? Sörenas Bergeris iš Naujosios Zelandijos juos tiesiog dievina. Vyras jau 33 metus dirba su medžiu ir kuria paprastus, bet žavingus dirbinius.
(2) 2011-11-04 1
Ar įmanoma įpūsti gyvybę negyviems, trapiems, baltiems ir šaltiems popieriaus lapams? Kartais – vien tik pirštais, o kartais – vienuolikos ašmenų peiliu, chirurginiu skalpeliu ar paprasčiausiomis žirklėmis? Įpūsti taip, jog popieriaus lapai virstų šedevrais, už kuriuos būtų mokamos dešimtys tūkstančių dolerių?
(7) 2011-09-26 0
Auksarankis amerikietis Jonathanas Brandas iš Bruklino pagamino natūralaus dydžio 1969 metų „Ford Mustang“ automobilio kopiją. Kurdamas savo šedevrą, vyriškis naudojo tik popierių, todėl „Mustangas“ yra tiesiog lankstinys, pagamintas be klijų.
(7) 2010-01-08 0
Ekscentriška Melburne (Australija) gyvenanti sidabro dirbinių menininkė Polly van der Glas papuošalus kuria taip, kad metalinį dirbinį būtų galima papildyti žmogiškaisiais "aksesuarais" - pavyzdžiui, dantimis. Kūrinių asortimentą sudaro vėriniai, auskarai, rankinės ir kitokie gaminiai.
(5) 2009-12-11 0
Daugiau nei prieš tris dešimtmečius Scott'as Weaver'is pradėjo konstruoti San Francisco modelį iš 100000 medinių krapštukų dantims. Savo trapų projeką jis pradėjo būdamas penkiolikos metų. Per tiek laiko meno kūrinys pakeitė 4 namus, atlaikė žemės drebėjimą ir polinkį į griovimą turintį šunį.
(4) 2009-12-09 2
Matematinė Fibonacci (liet. Fibonači) seka pavadinta žymaus 13-ojo amžiaus Italų matematiko vardu. Joje kiekvienas trečiasis skaičius yra prieš tai einančių dviejų skaičių suma. Šis žiedas - menininkės Holmes Craft bandymas įkūnyti seką puošniame žiede, kurio rutuliukai išdėstyti pagal pirmuosius keturis Fibonacci skaičius.
(2) 2009-11-12 0
Ši vaza buvo pagaminta Moultane (Pakistanas) 19-ojo amžiaus viduryje ir yra saugoma Northamptone (Didžioji Britanija) įsikūrusiame odininkystės muziejuje. Įdomu tai, kad šiam indui sukurti buvo panaudota kupranugario šlapimo pūslės oda.
(4) 2009-08-21 0
Naudodamas iš negyvos naminės musės išpeštą plauką kaip teptuką, savamokslis skulptorius Willard'as Wigan'as savo ypatingai aštrų regėjimą sutelkia ties mėgstamu užsiėmimu. Jis kuria meno šedevrus, telpančius į adatos auselę arba stovinčius ant mažyčio smeigtuko galvutės.
(3) 2009-07-10 0
Origamio menininkas iš Japonijos Wataru Ito per ketverius metus iš popieriaus sukūrė nepaprastą miesto modelį, tačiau dabar ketina jį sudeginti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos