Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Rankiniai dulkių siurbliai
 
 

Rankiniai dulkių siurbliai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-04-09 0
„Xiaomi“ ekosistemos kompanija „JIMMY“ ką tik pristatė net 3 belaidžius dulkių siurblius ir tai yra patys pažangiausi bei galingiausi siurbliai, kokius tik kompanija yra pagaminusi. Ir dabar jiems taikomi specialaus anonso pasiūlymai bei siurbliai siunčiami tiesiai iš Lenkijos sandėlio.
(0) 2021-03-21 1
„Trouver Power 11“ šiuo metu yra labiausiai aptarinėjamas naujas belaidis dulkių siurblys. Iš Lenkijos sandėlio perkamas masiškai, nuolat daugėja aukščiausių pirkėjų įvertinimų ir labai pozityvių apžvalgų. Kas čia per modelis, kad toks didelis susidomėjimas? Ir kuo jis skiriasi nuo dar pigesnio „Trouver Solo 10“?
(0) 2021-02-25 1
„Xiaomi Dreame V10“ yra tikras belaidžių dulkių siurblių hitas. Vienas perkamiausių ir puikiai pirkėjų bei apžvalgininkų vertinamas siurblys. Iki 200 eurų, tai yra praktiškai geriausia, ką galima rasti. Tačiau turime net dvi staigmenas: šis super populiarus modelis sulaukė iškart dviejų atnaujinimų - „Xiaomi Dreame V10 Plus“ ir „Xiaomi Dreame V10 Pro“. Kas gi čia pasikeitė? Šiame tekste ir sužinosite.
(8) 2021-02-11 4
Gražu žiūrėti, kaip „Xiaomi“ ekosistemos kompanijos stengiasi viena kitą aplenkti. Arši konkurencija reiškia 2 dalykus: aukščiausios klasės produktą ir žemiausią kainą. Nei vienas pirkėjas neatleis kažkokių klaidų. Ir šie principai puikiai galioja belaidžių dulkių segmente. Jau dabar gana akivaizdu, jog naujausias „VIOMI A9“ belaidis dulkių siurblys sulauks labai daug dėmesio.
(0) 2021-02-05 1
Tiek „Xiaomi“, tiek jos ekosistemos kompanijos mus dažnai nudžiugina puikios kainos ir funkcionalumo įrenginiais, bet „Deerma DX700“ kaina tokia, kad nustebs ir visko matę.
(0) 2021-02-04 1
„Proscenic P11“ - naujausia ir karščiausia belaidžių dulkių siurblių naujiena. Tai yra pats galingiausias ir pažangiausias labai sparčiai populiarėjančios „Proscenic“ kompanijos modelis ir pirmieji pirkėjai iš Lietuvos juo yra labai patenkinti - jis plauna ir siurbia, turi automatinį kilimų aptikimą, LED ekraną, neregėtą baterijos įkrovimo greitį, specialų priedą naminiams gyvūnams.
(0) 2021-01-12 1
„Jashen S18X“ ir „Jashen S16E“ - du labai greitai populiarėjantys belaidžiai dulkių siurbliai. Puikių specifikacijų ir itin geros kainos atstovai. Iš Lenkijos ir su nuolaidų kuponais jie parduodami už puikias kainas. Įdėmiau pasižiūrėkime ką jie sugeba.
(0) 2020-09-22 -1
Šiuo metu, tai yra du patys populiariausi belaidžiai dulkių siurbliai. Juos pirkėjai labai perka ir itin teigiamai vertina. Visgi, įdomu yra tai, kad šie dulkių siurbliai ganėtinai skirtingi. Vien kainų skirtumas yra kone 3 kartai. Tad pasižiūrėkime kuo šie modeliai panašūs, kuo skiriasi ir kodėl jie tokie populiarūs.
(0) 2020-09-17 0
Motorizuota galva su peiliukais, supjaustančiais plaukus ir šerius, net 26kPa siurbimas, „elektrostatinis kreipiamasis įtaisas“ ir fantastiška kaina. Pastaruoju metu „Xiaomi“ dukterinės kompanijos pristatė ne vieną ir ne du belaidžius dulkių siurblius, tačiau „Xiaomi Shunzao Z11 Pro“ taikosi tapti pačios geriausios kainos atstovu.
(3) 2020-09-15 3
„Dreame V10“ tapo tikru hitu ir pirkėjų iki šiol yra labai giriamas. Ne ką mažesnio dėmesio susilaukė ir šių metų pradžioje pasirodęs „Dreame XR Premium“, o dabar į rinką atkeliavo ir naujasis „Dreame V11“. Peržvelgus siurblių specifikacijas galima drąsiai sakyti, kad „Xiaomi“ ir vėl nustebino - „Dreame V11“ neabejotinai taps nauju hitu.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos