Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Ratai ir padangos
 
 

Ratai ir padangos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2016-08-23 89
Užmiesčio keliuose neretai matome besimėtančias vilkikų padangų nuoplaišas. O štai ar kada nors teko matyti suplyšusios lėktuvo padangos liekanas? Ar teko apie tai kur nors skaityti, matyti sprogstančių lėktuvo padangų incidentų? Juk orlaiviai sveria dešimtis, o gal ir šimtus kartų daugiau už vilkikus. O ir greitis, kuriuo lėktuvo padanga trenkiasi į nusileidimo taką, neretai viršija 300-400 km/val. Ir vis dėlto jos praktiškai nesprogsta. Kodėl?
(2) 2016-11-07 17
Anglies pluošto ratlankiai vis dar yra naujovė, bet dabar jie montuojami ne tik ant „Koenigsegg“, bet ir „Ford“ automobilių. Jie atrodo neįtikėtinai gerai, yra tvirti bei lengvi. Tokiais ratlankiais savo automobilį papuošti norėtų ne vienas vairuotojas, tačiau klausimas, kada anglies pluošto ratlankiai taps prieinami masėms. Ir kokius privalumus jie iš tikrųjų teikia?
(0) 2016-11-03 5
Beprasidedant žiemos sezonui vairuotojai sulaukė netikėtos žinios – Vyriausybė pritarė Susisiekimo ministerijos parengtoms Kelių eismo taisyklių (KET) pataisoms, pagal kurias dalis vairuotojų vasarinėmis padangomis galės važinėti iki pat gruodžio.
(0) 2016-12-22 18
Visomis kryptimis besisukanti sferinė automobilinė padanga užėmė deramą vietą pasaulio išradimų kontekste. Šią „Goodyear Tire & Rubber Company“ sukurtą koncepcinę padangą „Eagle-360“ žurnalas „Time“ pavadino vienu iš geriausių 2016 metų išradimu.
(5) 2016-03-07 21
„Goodyear“ Ženevoje pristato „Eagle-360“ – koncepcinę ateities autonominių automobilių padangą. Unikali sferos formos koncepcinė padanga atskleidžia visas geriausias padangos savybes: manevringumą, saugumą ir puikų sukibimą su kelio danga.
(0) 2016-12-19 11
Kasybos pramonėje naudojamų sunkiasvorių mašinų padangų remontas yra pragariškas darbas. Tam reikalingas ne tik didžiulis įrankių bei specialių priemonių komplektas, bet ir kruopštumas bei visų lopymo subtilybių išmanymas.
(1) 2016-10-10 14
Kokios padangos yra jau pasenusios? Diskusijos šia tema įsiplieskia porą kartų per metus – ankstyvą pavasarį ir antroje rudens pusėje.
(18) 2016-11-08 9
Kaip ir kasmet, nuo lapkričio 10 d. Lietuvoje draudžiama važinėti vasarinėmis padangomis. Toks reikalavimas keliamas dėl mūsų pačių saugumo – žiemą keliai mūsų kraštuose neretai pasidengia sniego ar ledo sluoksniu. Važinėti automobiliu su vasarinėmis padangomis tokiomis sąlygomis yra tiesiog kvaila. Tačiau ar žinote, kaip iš tikrųjų veikia žieminės padangos? Kokios savybės joms leidžia susidoroti su šaltojo metų laiko siurprizais? Ar universalios padangos yra gera alternatyva?
(9) 2016-10-25 16
Automobilio padanga, iki tapdama nebenaudotina, nurieda mažiausiai 30 tūkstančių kilometrų. Tačiau net ir po to jos gyvenimas nesibaigia – pasak ekspertų, iš vienos automobilio padangos, ją perdirbus, galima gauti iki 800 gramų benzino sudėtį atitinkančio produkto. Panaudotų padangų vertimas kuru – vienas iš sprendimų, padedančių atsikratyti šių aplinkai pavojingų atliekų.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos