Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Reikalavimai dešiniavairiams automobiliams
 
 

Reikalavimai dešiniavairiams automobiliams

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2018-08-28 5
Lietuvoje įregistruoti dešiniavairį automobilį yra sunku ir beveik neįmanoma. Todėl, šių metų pradžioje įsigaliojus tvarkai, leidžiančiai tai padaryti, nebuvo įregistruotas nė vienas toks automobilis (jei neskaičiuosime spec. transporto ir istorinių, registruojamų pagal kitą reglamentą). Tuo įsitikinti galėjo ir 15min skaitytojas Audrius Bubėnas, kuris dešiniavairį 2010 m. gamybos „Nissan Serrena“ atsivežė iš Japonijos.
(7) 2018-03-30 19
Nuo šių metų pradžios Lietuvoje galima užregistruoti automobilį su vairu dešinėje. Tiesa, su papildomomis išlygomis: automobilis turi atitikti netrumpą taisyklių sąrašą. Vilnietis Marius Obeliūnas, ne kartą turėjęs ir vairavęs dešiniavairį, nusprendė, kad norėtų įsigytą „Lexus IS“ pritaikyti eismui Lietuvoje ir užregistruoti. Visgi vyras nesitikėjo, kad, panorus šiam automobiliui gauti lietuviškus valstybinius numerius ir pasinaudoti sausį įsigaliojusiomis taisyklėmis, teks pasijusti tarsi Sizifui.
(8) 2018-03-21 3
Lietuvoje ilgai laukta, kol bus leista registruoti eismui kairiąja puse pritaikytus automobilius, o kai leidimas galiausiai buvo suteiktas, juo iki šiol niekas nepasinaudojo. Ne dėl to, kad nenorėtų – norinčiųjų yra eilės, tačiau panašu, kad persistengė valdininkai, transporto priemonėms su vairu dešinėje pusėje parengę naujus reikalavimus.
(2) 2017-12-29 10
Nuo Naujųjų metų Lietuvoje bus galima registruoti automobilius su vairu dešinėje (iš Anglijos ir kitų šalių). Tačiau tai nebus paprasta - pirmiausiai tokie automobiliai turės pereiti techninę apžiūrą, o kad čia gautų teigiamą įvertinimą, turės turėti specialią įrangą.
(3) 2017-12-10 19
Kiek daugiau nei po mėnesio Lietuvoje bus galima registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje, tačiau niekur nenurodyti konkretūs reikalavimai privalomai papildomai įrangai, neaiškūs jos patikros kriterijai. Taigi kiek atsieis Lietuvoje registruoti automobilį, atsigabentą iš Didžiosios Britanijos ar Japonijos?
(0) 2017-11-28 9
Nuo 2018-ųjų sausio 1 dienos Lietuvoje bus galima eksploatuoti automobilius su vairu dešinėje pusėje. Tačiau tik su sąlyga, kad šios transporto priemonės atitiks specialiai jiems keliamus reikalavimus.
(0) 2017-11-23 3
Nuo ateinančių metų sausio 1-osios Lietuvoje bus registruojami automobiliai su vairu dešinėje pusėje. Tereikės, kad šie atitiktų jiems keliamus reikalavimus, tai yra, kad važiuoti jais keliuose, kuriuose eismas vyksta dešine kelio puse, būtų saugu.
(0) 2017-11-20 9
Diskusijose, saugūs ar ne automobiliai, kuriuose vairas – dešinėje pusėje, padėtas taškas. Nuo ateinančių metų sausio 1 d. tokie automobiliai taps legalūs Lietuvoje. Tiesa, tik su keliomis išlygomis. Pavyzdžiui, bus draudžiama tokius vairuoti pradedantiesiems.
(4) 2015-10-11 12
Nuo kitų metų lietuviams bus pagaliau leista registruoti eismui kaire kelio puse gamintus automobilius. Bet ne viskas taip paprasta.
(13) 2015-07-09 140
Po ilgų diskusijų, kaip įvykdyti paliepimą iš Europos Sąjungos viršūnių leisti Lietuvoje registruoti automobilius su vairu dešinėje pusėje, bet kartu nepakenkti eismo saugumui, Seimas galiausiai pateikė savo sumanymą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos