Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Reikalavimai farmacijos pramonei
 
 

Reikalavimai farmacijos pramonei

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2014-04-24 17
2004 m. priėmus Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2001/83/EB pakeitimus panašiems biologiniams vaistams buvo atvertas kelias į farmacijos rinką. Netrukus po to, pasirodė Europos vaistų agentūros priimtos gairės, nustačiusios griežtus reikalavimus šių vaistų saugumui, kokybei ir efektyvumui. Išdavus leidimus pirmiesiems biopanašiems vaistams pagal direktyvos 2001/83/EB 2005 m. įsigaliojusiais pakeitimais nustatytus reikalavimus, tapo aišku, kad į rinką pateikti kur kas pigesnių panašių biologinių vaistų, lyginant su originaliais biologiniais vaistais, nepavyks. Todėl imta svarstyti, ar pigesnių vaistų nebuvo sulaukta dėl pernelyg griežtų teisinių reikalavimų.
(0) 2019-02-28 0
Vaistinės pačios nustato būdus, kaip surinkti iš gyventojų nebenaudojamus vaistus. Taip LRT RADIJUI sako Sveikatos apsaugos ministerijos Spaudos tarnybos patarėja Gabrielė Banaitytė. Jos teigimu, vaistams taikomi griežti reikalavimai ir jie negali būti išmetami bet kur.
(0) 2015-12-27 32
Vienas garsiausių vaistų nuo skausmo gamintojų Australijoje visai neseniai apkaltintas klaidinęs klientus. Kaip žmonės vaistinėje išsirenka konkrečius vaistus nuo skausmo ir kokiais kriterijais vadovaujasi, aiškinasi BBC.
(0) 2015-12-17 11
Šiais metais Harvardo universiteto mokslininkai pradėjo kurti įtaisus, kurie simuliuoja žmogaus organų veiklą, tačiau yra pagaminti iš plastiko ir silicio, rašo „Startups.co.uk“.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos